Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Флейм (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Чого, я, до церкви не ходжу. (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=263)

Boogor 16.06.2007 03:42

Цікавляться люди чого я до церкви не ходжу.
Оскільки в тій темі де поцікавились висвітлювати дані питання - повний офтоп, я створив нову.
Значить так, за національністю я українець і охрестили мене як то в нас ведеться в несвідомому віці, потайки на хаті (совєцький союз ще тоді був). Так що ні заперечити ні погодитись на цей обряд я не міг. При цьому всьому своїх батьків я в церкві не спостерігав, відповідно мене малим туди силою ніхто не водив, так як зараз дітей дехто за собою тягає. А потім я виріс і в мене з"явилия влясні погляди на ці всі речі. Попробую викладати по-порядку.
Так як похрестили православні, лгічно було бходити в православну церкву. Шо в нас імєєця з православних 3 церкви московсьго і одна київського патріархату.
В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах, чого я маю цілувати руки тим "смердячим бородам" крім того сповідатися цим людям які заплямували себе аморальною поведінкою. Взагалі багато чого не сприймаю з церковних обрядів, звідкіля вони їх набрали, в біблії про це все ні слова. Зато написано наприклад, що священник має бути без фізичних вад, не впримір нашому кульгавому Мацолі. Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде.
Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
І ще одна причина чого не хожу - це бабулі які там завжди і яких там багато. Якщо ви думаєте що вони приходять туди замолювати гріхи молодих років, то помиляєтесь. Під виглядом цього вони туди тільки ходять, а на справді тільки шушукаються і язвлять на такі теми як: хто в чому одягнений (дівчат стосується в першу чергу, хочете щоб зглазили, прийдіть в штанах і без хустки;), хто, як і куди став, хто як прехрестився і т.д. В мене слухаючи це все виникають думки нехроші, а хіба це годиться, в храмі!
Через це і ще багато через що не хожу я туди...
Бо всі і так під Богом ходим. І немає чого до нього ходити в такі храми. А людина на мою думку має в першу чергу своїми вчинками заслуговувати собі місце в раю (чи де там ще), а не свмими відвідинами церкви....

Цікаво почути і вашу дмку, хто, як, куди і чого ходить (чи може як і я не ходить).

BeterOk 16.06.2007 20:15

Майже повністю поділяю твою думку
<div class='quotetop'>(Boogor @ 16.6.2007, 2:42) [snapback]13788[/snapback]</div>
Цитата:

В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах . . .
. . . Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде. . .
[/b]
Взагалі то дійсно в церкву приходиш до Бога, але сам дух що "живе" в церкві цілковито залежить від священика, і іноді дійсно не хочеться йти в такі храми...
<div class='quotetop'>(Boogor @ 16.6.2007, 2:42) [snapback]13788[/snapback]</div>
Цитата:

Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
[/b]
Так, це ганьбить церкву, дійсно певні розцінки можуть біти, але як обмежувальна межа, і як що людина просто невзмозі дати певну сумму, дає скільки зможе, тобто по своїх силах.
Цитата:

У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
[/b]
на рахунок певного НЛП не скажу (де є де нема), але там теж можуть зустрічатись доволі цікаві погляди та ідеї, що допомагають поглянути на ті чи інші речі під іншим кутом, так що повністю відкидати їх булоб нерозумно...
Цитата:

А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
[/b]
Нажаль ні в Костьолі, ні в шанхайській церкві не доводилось бути, але отець Василь дійсно мені сподобався, побільше би таких служителів...
А на рахунок сглазів, то це залежить від того на скільки людина "чиста" тому, до світлої людини такі речі не чіпляються, а те щоб із за цього не ходити до церкви? "Волков бояться - в лес не ходить" з тими самими бабульками ми і в посягденному житті зустрічаємось.
І не потрібно силувати себе та та дивитись що це престижно чи зайти "для галочки", щоб йти до храму повинно бути бажання, от і все. І дійсно, по ділам кожному воздається.

anomaliya 2007 16.06.2007 22:44

я теж погоджуюсь з вами.трапилось 5 років назад піти на останній дзвоник до церкви з класом.(та що на Проспекті)я всіх чекала біля входу,бо Мацолу терпіти не можу і тим паче цілувати йому руки.А як вдівається його матушка і дочка.Це жах!не знаю,як прийшли не в церкву,а на діскотеку.А про Шанхай чула,що там хороший батюшка,але там не була.І в костьолі хороша атмосфера.

Anni 17.06.2007 01:01

Перечитала тему повністю ще раз і виникло таке питання,А для чого взагалі люди ходять до церкви? Яке головне призначення відвідин для Вас?

Vityaz&#39; 18.06.2007 17:07

Меня,как и Бугра,хрестили подпольно - на дому у батюшки.Не то,чтобы против моей воли,но и согласия не спросили.Уж очень у меня была набожная бабушка.
Про церковь могу сказать лишь одно - она должна быть не из камня и цемента,а из кожи и плоти.То есть Вера (если она есть) должна быть в сердце у человека.Все остальные внешние атрибуты - пыль.
Попы и батюшки у нас на Руси издавна были нечистыми на руку и жили в основном зажиточно (бывали конечно и исключения).Прибыльная проффесия - служение Господу...
Крестил я за 100 гривен у Мацолы свою племянницу.Так посреди церемонии, во время чтения им молитвы, у него зазвонил мобильник.Он достал его из под своей длинной ризы и проговорил где-то 5 минут.А мы,как придурки,стояли и слушали))))))
Про бабок.... В старости человеку очень одиноко и скучно,да и грешков накопилось ой-ой-ой...Вот и ходят они в храм Божий...А когда у батюшки День Рождения - на подарочек ему скидываются со своих нищенских пенсий.Знаю не по наслышке.
Так что в определенной мере правы были Ильф и Петров,когда сказали,что РЕЛИГИЯ - ОПИУМ ДЛЯ НАРОДА.

GoBLin 18.06.2007 17:37

Я в церкву хожу 2 или 3 раза в год.... +-2 раза... На пасху... и на подобные праздники..)

Anni 21.06.2007 00:01

А в мене з другого курсу універу до бабок та до попів виробився імунітет.
Якось під час зимової сесії, коли в моєму житті настала чорна смуга, я відчула дуже сильну потребу зайти в церкву поставити свічку. Після екзамену йдучи в гуртожиток, зайшла, поставила свічку і сльози градом полилися. Підходить до мене молодий монах (монастир поряд і монахи цілодобово в церкві чергують) і питає як мене звати і чи не хочу я сповідатися. Я не погодилася. Він відійшов в інший куток і почав молитися. Простояла я десь більше години. І він молився. Так було три рази через день. Під кінець третього разу я зрозуміла, що всі ці дні від молився за мене. В той самий час в церкві були також "всезнающі" бабки і робили свою "роботу". Але відтоді я не звертаю на них увагу, ходжу в церкву лише тоді коли відчуваю "гостру" потребу, ставши десь неподалік, де ставлять свічки (місця де перешіпниці менше звертають увагу, бо в них очі болять від погляду на вогонь чи його відображення)
А взагалі-то якщо дозволяють умови - можна облаштувати місце з іконками та лампадкою і нікуди не ходити. Бо від того скільки ти пожертвуєш ніби-то на будівництво чи облаштування храму гріхів менше не стане і більше спокою на душі не буде.

Larisa 21.06.2007 00:26

Я, например ,никакого внимания не обращаю на попов и всех богослужильцев, я не на столько верующая ,чтобы по всем праздникам ходить туда , но не отрицаю ,что хожу в самую обыкновенную церквушку только тогда ,когда чувствую ,что надо побыть среди икон ,среди святого , я даже не молюсь ,я не знаю молитв, я просто стою в уголке и освобождаюсь от всего накопившегося ...

Boogor 21.06.2007 04:29

<div class='quotetop'>(Larisa @ 20.6.2007, 23:26) [snapback]13980[/snapback]</div>
Цитата:

только тогда ,когда чувствую ,что надо побыть среди икон ,среди святого , я даже не молюсь ,я не знаю молитв, я просто стою в уголке и освобождаюсь от всего накопившегося ...
[/b]
Якого святого? Того, що освятили продажні попи?
Не знаєш молитв - твоє право. Для чого потрібно від чогось звільнятися, як можна нічого не накопичувати?
Живтіть не роблячи нічого поганого і не треба буде каятись в поганих всчинках.

Larisa 21.06.2007 07:31

Boogor, при чем здесь попы ,какие они там не были бы ,мне все равно ,я писала уже об этом .Не хули церковь , даже если она тебе не по душе ..Я хожу туда не каяться в грехах своих ,все мы грешники в какой-то степени , а освободиться от напряжения ,типа постоять в тишине ,расслабиться ,думая о том ,что все не так уж плохо , я сильная ,я добрая ,я достигну того чего хочу и бог поможет мне ,потому что верю в себя и в него или в того ,кто создал этот мир.

Часовой пояс GMT +3, время: 21:46.