Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Флудильня (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Если все поделено, то будет передел... (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3439)

ВаДян 01.04.2010 21:54

Если все поделено, то будет передел...

така ситуація склалась шо кидають друг друга сначала а потім рвуть жопу в мікро шо вони трушні тіпи) такшо ребят, нєху;й пирдлагати мутити шось разом, а потім в тіхаря зливати трекліст в групу без мене, мені чисто по***, куда ж там до звьозд?)) я і не завідую, просто не надівайте корони, скоро нова хвиля буде...:bd::ag: а так то просто хочу сказати, шо скоро виходить багато чого від шепетівчан, і при чому вроді би нормального)) хотя якеб нормальне не було осу все рівно не понравиться))) :by:
а хто не протів намутити двіжуху десь в травні в перших числах, пишіть, созвонимся...

Lego 01.04.2010 22:21

Відповідь: Если все поделено, то будет передел...

"Шепетівка має таланти"?))))

ВаДян 01.04.2010 22:59

не нада тіки ***нити лєго, остроумство вже не тут, треба ж зна ти де мона а де і серйозно

---------- Додано о 20:59 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:54 ----------

а ти Саньок тоже, хоть вже бігом встигнув тикнути дякую, ну і тикай ***...

Lego 01.04.2010 23:26

Оу..оу чувак... как все не просто...
Ну ну... я молчу...

p.s. вижу что на желчь у всех стоякая аллергия... неуж-то она плавит розовые очки?

ARTIST 02.04.2010 01:23

Вадян, навчись хотя б писати нормально, а то вже надоїло читати твій незрозумілий брєд з виї**ами (звиняюсь - не здержався)

ВаДян 02.04.2010 08:56

Артіст, да канєшно, та от я просто теж уже не здержався...
ні, Лего, не плавить, бо їх просто немає, я й очікував такої реакції, а "шепетівка має таланти" взагалі так в тему, так прям ммм...треба запомнити...вислів;)

Lego 02.04.2010 09:58

Почему-то все воспринимают "розовые очки" как детский взгляд на жизнь только с одной стороны...
Но никто эти "очки" не видит в том, что начинают смотреть на жизнь через чужую "призму"... Наслушались Гуфа, Центра и еще кого-то там и все... жизнь - дерьмо, все сводится к "прогулке ноздрей по дорожке", кругом сплошной калл, кругом одни кидалы, вля лирика - сопли и т.д.
Только все это по-дестки получается: увидел/услышал кого-то - сделал/подумал/поразмышлял так же. Ну что ж... круто))) Детский сад "Ласточка", епт! Это и есть ваши "розовые очки". Точнее только часть их...
Второй вопрос - отношение друг к другу. Все норовят показать что он "мужик с яйцами".
"Я вот думаю так и дальше ниипет - либо ты со мной, либо ты будешь послан, либо мне вообще накакать на твои мысли.." так... ляпнул... и пох... И то что вы думаете меня мало колышет... потому, что я - единственно истинный чувак, индивидум. А нет, дак могу и в пятак дать... или гнилой дисс накатать...
Что ж... браво! Только вы не учли, что кто-то тоже может не слабо дать в пятак "на сдачу"... и единсвтенное что его сдерживает - желание диалога... с желчью, язвами и тому подобными "прелестями"... потому что без них диалог не полноценный.
Как вы не можете понять: сколько людей - столько мнений! Никто никогда ПОЛНОСТЬЮ не будет согласен с вами... поэтому избегать, посылая, это из серии "а мы уйдем на север" (нравится мне эта цитата)))
Альо! Народ! Научитесь читать между строк, видеть "фон" написанного, а не буквально воспринимать и потом приколупываться к фразам, которые по вашему бессмыслены или не в тему...
И самое главное - просто уважать себя и мнение других... какими бы они не были! Или яйца дрожат??

ВаДян 02.04.2010 12:48

ну ти не знаєш як я розумію розові очки, а писав я про ноздрі, бо так треба було, і я не намагався нікого першим образити, просто розказав невеличку ситуацію, а нащет лібо со мной лібо ниипет, так ти неправий, верніше правий) таке буває в багатьох, але не в цьому випадку, просто треба оприділитись, а не "фігаро-тут, фігаро-там", вот про шо я писав, а не про "ах так, то й не здоровкайся зі мною"...
і при чом тут пятак?) а боже мій) тож ведемо дискусію, хтось агресивно, хтось піддержує когось, хтось спокійно) я вроді не замітив шоб діло до драки дойшло) і не бачу причин взагалі то) но це вже провокація) дать в пятак на здачу, улибнуло прям)) разборки)ууххх)) вах))піх пах, клік-клак))
я конкретно звертався до конкретних людей цими темемами, а не до всіх;)і вони думаю прочитали...
і япро тебе висновків лего ніяких не зробив, ти зробив, молодець, я просто не привик робити висновки з онлайн, а желчь то нормально шо записав туда) я радий)

Lego 02.04.2010 14:14

Чувак... шо ж ты все по себе меряешь, да к близко к сердцу берешь)))
Ты писал "вообще" и я писал "вообще".. ничего личного))))
Кто ты хочешь чтоб тебе в пятак дал???)))) Что за мазохизм?
Высновки про онлайн сами собой напрашиваются... стоит прочитать между строк несколько тем форума)))) Никто никого в желчь не записывает... это метафора)))) И про пятаки - тоже... епт!
Писсс чувиииииии!

p.s. Или есть желание стать в спаринг?))) А что.. померяемся гениталиями))))

НатС 02.04.2010 15:59

тикаю "дякую" де хочу))на дописах з якими я погоджуюсь. Я тебе знаю може й найкраще, знаю твоє ставлення саме до цього виду творчості, але не всі представники субкультури репу мені подобаються.
На рахунок серйозності, то в нас всі теми зводяться до сміху і жартів))\
п.с. сьогодні більярд рубанем))

IIIkinep 02.04.2010 18:28

прочитав .... одне питання))

про що тема!?

Lego 02.04.2010 18:40

Про желчь и яйца чувак)))))))))))))))))))))))))

IIIkinep 02.04.2010 18:46

мдя)))))) а ви тут про кризу!))
ось що людей турбує))

ARTIST 02.04.2010 22:00

Публика требует хлеба и зрелищ!!! =)

Lego 02.04.2010 23:11

Яйца - это всегда зрелище)))
А некоторым и желчь как лимонад)))

ВаДян 03.04.2010 09:59

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 50783)
Чувак... шо ж ты все по себе меряешь, да к близко к сердцу берешь)))
Ты писал "вообще" и я писал "вообще".. ничего личного))))
Кто ты хочешь чтоб тебе в пятак дал???)))) Что за мазохизм?
Высновки про онлайн сами собой напрашиваются... стоит прочитать между строк несколько тем форума)))) Никто никого в желчь не записывает... это метафора)))) И про пятаки - тоже... епт!
Писсс чувиииииии!

p.s. Или есть желание стать в спаринг?))) А что.. померяемся гениталиями))))

ооо) мені всерівно з ким в спарінг, і так і так на тренування хожу) хочеш - давай))ще й сам прийняв згоду вконт;) тільки не знаю коли ми проведемо наше "рукопожатіє")):bk:

IIIkinep 03.04.2010 10:05

бастед....

ВаДян 03.04.2010 10:17

Цитата:

Сообщение от IIIkinep (Сообщение 50799)
прочитав .... одне питання))

про що тема!?

я хотів сказати трохи про наших "королів", що вони не гарні рішення приймають в деяких ситуаціях, навіть через чур необдумані і за слова не відповідають, і хотів запитатись вашу думку, а вам, як завжди, першим ділом під..шутити) а потім вже, не треба бути екстрасенсом, щоб здогадатись, що найвірогіднішим розвитком розмови буде діалог а-ля "сам дурак", хоча...в нас якось все рівно не так)

Lego 03.04.2010 12:50

Наши "короли" это кто?

ARTIST 03.04.2010 15:59

Вадян навєрно шото не то курнув. Чувак, прикращай цей цирк.

ВаДян 03.04.2010 16:29

Артіст, який цирк? В чому ти бачиш цирк?) Мене просто розізлило таке відношення до інших - "зверхнє", та й вирішив написати, а "короли", Лего, ти ж мені здається й так маєш догадатись)

ARTIST 03.04.2010 16:34

Корчиш тут з себе маленького ображеного хлопчика. Просто смішно) Прям в кожному твому пості "Я такий хАроший, а мене обідили".

ВаДян 03.04.2010 16:52

ну не так зовсім) при чом тут обідили) я ж зовсім не про обідили питаюсь донести)) взагалі не обідили, і мені й все рівно, але просто є така добра цитата: "каким бы рэп не был, но он должен был чесным", а так виходить шо у мікрофон одне, а в житті друге, ось про що я, а не про обідили, ти не в тому напрямку почав думати))

---------- Додано о 14:52 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:46 ----------

"Я такий хАроший, а мене обідили".
я про себе взагалі нічого не писав) це просто так думка складується, так ми влаштовані)

ВаДян 03.04.2010 19:36

Бесполезно спорить с целой эпохой....

Lego 04.04.2010 00:26

"Вадян навєрно шото не то курнув. Чувак, прикращай цей цирк..." ...или отсыпь нам)))
"Лего, ти ж мені здається й так маєш догадатись)"... да я догадался уже давно... просто хотел поддержать дискуссию!
Чувак, на самом деле, тему говорит... просто народ не до конца вкуривает... и нихто обиженных не строит)))
Просто мало кто "прохавал" эту тему... нужно было как-то по другому сформировать постановку вопроса чуви...

Dj Os 04.04.2010 00:36

Ну так проясніть для масс светіла ви наші

Lego 04.04.2010 00:41

Ща ВаДян тебя просветит, недогадливый ты наш)))

IIIkinep 04.04.2010 01:21

*барабаная дробь* ))))

ВаДян 04.04.2010 01:30

фонаріка немає шоб просвітити...

---------- Додано о 23:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:30 ----------

"Вадян навєрно шото не то курнув. Чувак, прикращай цей цирк..." ...или отсыпь нам)))
це кому нам?)))

Lego 04.04.2010 12:21

Мне, Артисту, Лону... ну и Осу в первую очередь... а то он "не в курсе"))))

Dj Os 04.04.2010 15:44

Угу угу)) Мені кораблика невеличкого)

ВаДян 04.04.2010 19:31

осилиш?))))

НатС 04.04.2010 20:16

ця тема - піар, як в ревізора=))))Обо всём и ниочем)))

Часовой пояс GMT +3, время: 05:30.