Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Мобільний зв'язок (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Київстар підвищить тарифи? (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3429)

mekal 31.03.2010 00:07

Київстар підвищить тарифи?

Дійшла до мене така звістка, що мій Київстар незабаром нехило так підвищить тарифи.
Хто "в темі", чи дійсно це так?

Dj Os 31.03.2010 03:38

Відповідь: Київстар підвищить тарифи?

"Київстар GSM" з 30 березня підвищує вартість дзвінків у низці тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку.

У тарифних планах "Djuice Безлім" та "Djuice Безлім + Музика" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів Djuice після закінчення пільгового періоду, що продовжується 25 днів з дати поповнення рахунку на 30 грн. і більше, підвищується з 0,25 грн/хв. до 0,5 грн/хв.

У тарифних планах "Дзвони всім" і "Багато розмов" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів "Київстар" і Djuice після закінчення акційних 3 тис. хвилин, що нараховуються при поповненні рахунку на 30 грн. і більше, підвищується з 0,2 грн/хв. до 0,35 грн./хв. Термін дії акційних хвилин скорочується з 30 днів з дати поповнення до 25 днів.

У тарифному плані "Потрійна перевага", що діє на території Донецької, Луганської, Херсонської областей та Криму, вартість вихідних дзвінків на номери абонентів усіх мереж підвищується з 0,35 грн/хв. до 0,5 грн/хв.

При цьому оператор підвищує кількість пільгових хвилин, що не тарифікуються, на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар", що нараховуються щодня протягом 25 днів після поповнення рахунку на 30 грн. і більше, зі 100 хв./день до 150 хв./день.

У тарифному плані "Безліч слів", що діє на території Рівненської області, підвищується розмір щоденної абонентської плати з 1 грн./день до 1,2 грн/день. При цьому кількість пільгових хвилин, що не тарифікуються і нараховують щоденно, на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар" збільшується з 60 хв./день до 100 хв./день.

"Київстар" також підвищує вартість міжнародних дзвінків. Так при традиційному наборі вартість дзвінків на номери країн СНД та Грузії підвищується з 7 грн/хв. до 10 грн/хв., у країни Європи та Північної Америки - з 12 грн/хв. до 15 грн/хв., в інші країни світу - з 17 грн/хв. до 25 грн/хв.

При використанні послуги міжнародних дзвінків "СтарСвіт" (набір через коди "015" і "815") вартість дзвінків у країни СНД та Грузію підвищується в бізнес-час (понеділок-п'ятниця з 8:00 до 20:00) з 2,75 грн./хв. до 3 грн./хв., у не бізнес-час - з 0,95 грн./хв. до 1,5 грн./хв..

Дзвінки в Європу подорожчають у бізнес-час з 3,2 грн./хв. до 4 грн./хв., у не бізнес-час - з 1,95 грн./хв. до 2 грн./хв., у Північну Америку - у бізнес час з 3 грн./хв. до 4 грн./хв., у не бізнес-час - з 1,45 грн./хв. до 2 грн./хв.

Дзвінки за допомогою послуги "СтарСвіт" у Центральну і Західну Азію подорожчають у бізнес-час з 5,5 грн./хв. до 8 грн./хв., у не бізнес-час - з 4,45 грн./хв. до 5 грн/хв. В усі інші країни світу подешевшають дзвінки в не бізнес-час з 5,45 грн./хв. до 5 грн./хв.

Оператор також змінив вартість роумінгу в другій та третій тарифних зонах. У другій зоні вартість вхідних дзвінків підвищилася з 10 грн./хв. до 12 грн./хв., а вихідних - знизилася з 20 грн./хв. до 12 грн./хв. У третій тарифній зоні вартість вхідних дзвінків підвищується з 15 грн./хв. до 25 грн./хв., а вихідних - з 30 грн./хв. до 35 грн./хв.

У "Київстарі" пояснюють зміни умов тарифних планів необхідністю збереження існуючого рівня середнього щомісячного доходу з одного абонента.

Підвищення вартості міжнародних дзвінків та роумінгу в компанії пояснили валютозалежністю таких тарифів і серйозною девальвацією гривні у 2009 році.

Symbioz 31.03.2010 09:45

Цікаво. Київстар підвищує тарифи в зв'язку з девальвацією гривні, а Інтертелеком знижує тарифи на голосові тарифи (не реклама - констатація факту). Невже для Київстара зв'язок стає неприбутковим а для Інтера - навпаки. І так всі знають, що оператори мобільного зв'язку мають надприбутки... (зажрались, поганцы)... На СНД - 10грн.?!! В Інтера Росія (а також США, Канада, Кітай) 60 коп. інші країни СНД (і світу) - 1.5-2.5 грн./хв.

НатС 31.03.2010 10:45

цікавий хід, усі перейдуть на мтс чи лайф от тоді побачимо))

Lego 31.03.2010 10:57

Один умный дяденька экономист говорил - "В наше время дешевеет только жизнь и сотовая связь"... видимо это не про Киевстар)))
Поднятие цен более чем на 40% это не 5%-ая или 10%-ая корректировка.
Вылезет боком им это "сохранение прибыльности" ИМХО

Chaynik 31.03.2010 12:17

АМКУ предупредил Киевстар о возможном штрафе за повышение тарифов, штраф может составить приблизительно 10 % годовой прибили компании http://www.kommersant.ua/doc.html?docId=1345859
Хотя я считаю, что АМКУ Киевстару не помеха.

Lego 31.03.2010 13:33

Да уж)))
Это ж о каком сохнанении прибыли может идти речь если нужно будет платить штраф? Или повышение цен уже "учло" этот штраф? Если так, то штраф уплатится раз, а тарификация останется не на один год))) В итоге +10% к годовой прибыли каждый год))) Нормальное такое "сохранение")))
Это если абоненты не разбежатся конечно...

Participant 01.04.2010 14:21

Народ не будьте такими наивными, я думаю это все спектакль, КС и АМКУ . я так думаю, обовсем давно договорились, скоро весь этот шум утихнет, а пользователи которые просто не могут бросить свой старый номер телефона будут и дальше платить по новым тарифам, возможно будут держать КС только на входные звонки, это кстати, мой им совет, не стоит платить этим крохоборам!

Dj Os 01.04.2010 14:47

Добре шо я на лайфі)) Я зар ззвоню на київстав дешевше чим вони самі до себе))

Lego 01.04.2010 18:09

Где гарантия того, что завтра Лайф не заявит подобное??? )))

Ляля___ 02.04.2010 02:30

Гарантії нема, але останні роки практики показують хто чого вартий! Такої кількості акцій, і через деякий час підвищення тарифів, як практикує Київстар. Нема ні у кого. Навіть у того ж МТС. так що все говорить саме за себе

zubo4istka 02.04.2010 08:35

Dj Os от точно прикольно, з Лайфа дзвонити на київстар дешевше ніж між собою))треба ж додитися до такого, але ще е налія що їм дадуть по с...ці, ну хто ж підвищуе тарифи напередодні свят та і взагалі криза на дворі.

Lego 02.04.2010 10:09

Да уж... хорошая отмазка в последние 1,5 года для любого - кризис))))
Откуда же в "кризис" деньги на акции тогда??? Или повышение стоимости звонков это способ покрыть расходы на акции?
В общем пользуйтесь Киевстар - платите за акции)))

Dj Os 02.04.2010 15:48

Ну справедливо буде зазначити що зміни більше заділи абонентів діджуса, але тим не менш все одно багато інших послуг подорожчало. На мою думку Київстар маючи найбільшу базу абонентів просто гадає що такі підвищення не звусять когось переходити. Але дарма, думаю що будуть переходити навіть не із за самих тарифів а із за трого щоб показати що і без київстара можна обійтись що дешевше обійдеться

Pirat 02.04.2010 16:22

Re: Київстар підвищить тарифи?

Сегодня хотел перекинуть 10 гривен сестре - вместо 50 копеек уже берут 2.50 за перевод! Пипец

smiley 02.04.2010 19:13

Гарантий конечно же нет. Но КС никогда и небыл дешовым оператором, так что для меня лично повышение это не новость.

mekal 22.04.2010 10:51

Теперь забавный случай - на КС подали иск на миллиард, дабы компенсировать моральный и материальный ущерб всем абонентам.
Идея конечно неплоха, да вот только раз с АМКУ они там все дотерли, то тут... эх...
а жаль, было бы прикольно.

Dj Os 22.04.2010 13:48

Після того як КС дав дозвіл коаліції тушками відразу стало ясно як він судить. Так що на нього не надійтесь, готовте грошики

zubo4istka 22.04.2010 15:40

цікаво побачити цього чувака, напевне як міншмум бізнесюк або алігарх, бо щоб тягатися по судам з іском проти Київстара, треаб мати немалі гроші і багато компромату:bd:

smiley 22.04.2010 18:47

скорей всего это просто скрытая антиреклама. Еще не известно не запустил ли всю эту мульку сам оператор

Dj Os 22.04.2010 18:58

Боюсь що це не антиреклама. Я перевіряв тарифи дійсно піднялись.

zubo4istka 23.04.2010 17:06

не думаю що це антиреклама, дуже багато бруду може вилізти, і може багато людей зацікавитися за що ж вони гроші заплатили, куди смс відправили, і скільки разів вони помилилися випадково чи оператор допоміг, 1 мрд все такі великі гроші, будь хто захоче покопирсатися в Київстарі))

ARTIST 04.03.2011 17:19

Київстаром задоволений. Ціна і якість класні. В шухляді вже рік валяється пакет лайфу, який я ніразу і не юзав.
Тим паче великий вибір акцій допоможе зекономити

mdmdmdmdmdmd 04.03.2011 20:56

Уже несколько лет не пользую КС , это не мешает мне , среди оленей , чувствовать себя довольно комфортно .

Часовой пояс GMT +3, время: 05:32.