Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Форум (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Новий форум (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=5117)

Admin 19.12.2011 05:49

Новий форум

Багато хто вже помітив, що з новим сайтом також з'явився новий форум - http://shepetivka.km.ua/v2/forums.html. Я помітив суперечливі думки про нього: одним подобався, іншим навпаки. Та нам усім разом потрібно вирішити з яким форумом ми існуватимемо надалі. Безперечно функціонально теперішній форум значно випереджає новий, але згодом функціонал нового форуму буде максимально підтянутий під стандарти теперішнього. А найбільшою перевагою нового форуму є його повна інтеграція з сайтом, важко пояснити саме зараз та ця інтеграція в майбутньому відкриє для користувачів сайту масу можливостей.
В цій темі я хотів би почути думки з цього приводу, побажання до функціоналу нового форуму чи аргументи щоб залишити старий. Чекаю ваших думок, зараз ми будуємо свій новий дім, тому чим активніше буде обговорення, тим комфортніше нам буде на нашому сайті.

---------- Додано о 03:49 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 03:46 ----------

До речі лунало чимало думок щодо того, що форум необхідно почистити від старих тем та неактивних користувачів. Так ось новий форум та сайт - гарна нагода зробити ці речі.

LuK 19.12.2011 09:59

Відповідь: Новий форум

Всі звикли до старого форуму.
А можна перенести теми з старого форуму на новий?
Не всі,ті що були активними останній рік,чи два. А решту тем (де не пишуть давно) можна було видалити.

Dentist 19.12.2011 10:55

категорично проти нового форуму.
1. Не зручність і звикання до нього, а це час.
2. Відсутність усіх тем.
3. Форумчани в чому виграють, окрім як новий сайт?

Lego 19.12.2011 12:47

Лично мне не совсем нравится эстетика нового форума.
Функциональность со временем подтянется, но он похож на массу тех, что в сети.
При чем, мне одному кажется, что он как-будто года 2003-2004 в плане дизайна? Нынешний на много симпатичней и уникальней.
По крайней мере похожих не встречал. ИМХО

mdmdmdmdmdmd 19.12.2011 13:07

Категорически против удаления старых тем , некоторые из них могут быть интересны новичкам . Если так охота сделайте раздел архив . Темы можно перенести на новый форум , с этим проблем быть не должно . И еще пожелание , отменить систему репутации , это должно привлечь более новых пользователей . Сейчас на форуме некоторым " юзерам " в пору подумать о расширении груди , награды некуда вешать , это отрицательно сказывается на желании к повторным посещениям форума посетителями . Количество постов будет свидельствовать об авторитете пользователя и ничего более , а несут они или нет смысловой нагрузки посетители решают сами . Такая схема уже оправдывает себя на форумах где добиваются максимальной посещаемости применяя новые и хорошо зарекомендовавшиеся подходы в работах с людьми .

Міхалич 19.12.2011 15:20

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74183)
Багато хто вже помітив, що з новим сайтом також з'явився новий форум - http://shepetivka.km.ua/v2/forums.html. Я помітив суперечливі думки про нього: одним подобався, іншим навпаки. Та нам усім разом потрібно вирішити з яким форумом ми існуватимемо надалі. Безперечно функціонально теперішній форум значно випереджає новий, але згодом функціонал нового форуму буде максимально підтянутий під стандарти теперішнього. А найбільшою перевагою нового форуму є його повна інтеграція з сайтом, важко пояснити саме зараз та ця інтеграція в майбутньому відкриє для користувачів сайту масу можливостей.
В цій темі я хотів би почути думки з цього приводу, побажання до функціоналу нового форуму чи аргументи щоб залишити старий. Чекаю ваших думок, зараз ми будуємо свій новий дім, тому чим активніше буде обговорення, тим комфортніше нам буде на нашому сайті.

---------- Додано о 03:49 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 03:46 ----------

До речі лунало чимало думок щодо того, що форум необхідно почистити від старих тем та неактивних користувачів. Так ось новий форум та сайт - гарна нагода зробити ці речі.

Знову казочки про свєтлоє будущєє, а насправді намагання "зачистити" неуґодних (пардон, неактивних) користувачів. Прямо як у реалі...

---------- Додано о 13:20 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 13:17 ----------

Цитата:

Сообщение от mdmdmdmdmdmd (Сообщение 74195)
Категорически против удаления старых тем , некоторые из них могут быть интересны новичкам . Если так охота сделайте раздел архив . Темы можно перенести на новый форум , с этим проблем быть не должно . И еще пожелание , отменить систему репутации , это должно привлечь более новых пользователей . Сейчас на форуме некоторым " юзерам " в пору подумать о расширении груди , награды некуда вешать , это отрицательно сказывается на желании к повторным посещениям форума посетителями . Количество постов будет свидельствовать об авторитете пользователя и ничего более , а несут они или нет смысловой нагрузки посетители решают сами . Такая схема уже оправдывает себя на форумах где добиваются максимальной посещаемости применяя новые и хорошо зарекомендовавшиеся подходы в работах с людьми .

Та вони просто здійснюють гасло реґіонишів "Будуємо нову країну", знищуючи перед цим стару...

ARTIST 19.12.2011 16:30

Я теж проти нового форума. він ще сирий. і потрібно до нього звикати.
А тут все ок) і функцій вистачає)

Admin 19.12.2011 17:17

Цитата:

Всі звикли до старого форуму.
А можна перенести теми з старого форуму на новий?
Не всі,ті що були активними останній рік,чи два. А решту тем (де не пишуть давно) можна було видалити.
Впринципі трошки проблематично і небажано для СЕО, але перенести теми можливо.
Цитата:

категорично проти нового форуму.
1. Не зручність і звикання до нього, а це час.
2. Відсутність усіх тем.
3. Форумчани в чому виграють, окрім як новий сайт?
Форумчани виграють в зручності користуванням сайту в цілому. Користувачам буде набагато зручніше слідкувати за останніми подіями сайту - чи то нова стаття чи то новий допис на форумі на блозі. В нинішньому стані виходить, що форум сам по собі, а сайт сам по собі. Набагато зручніше коли все буде взаємопов'язано.
Цитата:

Лично мне не совсем нравится эстетика нового форума.
Функциональность со временем подтянется, но он похож на массу тех, что в сети.
При чем, мне одному кажется, что он как-будто года 2003-2004 в плане дизайна? Нынешний на много симпатичней и уникальней.
Дизайн зараз максимально підігнаний під дизайн самого сайту, змінити дизайн не проблема, навіть можна зробити такий же як і на цьому форумі. Та чи є сенс?
Цитата:

При переході на новий форум репутація всіх буде однакова. Старий форум видалятись не буде, було би несправедливо по відношенню до користувачів, які активно спілкувались на форумі, видаляти їх працю. На старому форумі лише буде заборонено нові дописи та теми.
Цитата:

Знову казочки про свєтлоє будущєє, а насправді намагання "зачистити" неуґодних (пардон, неактивних) користувачів. Прямо як у реалі...
Не розумію до чого тут ця репліка? На новому сайті вас ще ніхто не блокував.
Цитата:

Я теж проти нового форума. він ще сирий. і потрібно до нього звикати.
А тут все ок) і функцій вистачає)
За дизайн я вже згадував вище, це не має бути проблемою для вас. А яких функцій цього форуму вам не вистачає на новому?

Міхалич 19.12.2011 17:40

На новому сайті вас ще ніхто не блокував -------------------- І не заблокує, бо я туди не піду.

Lego 19.12.2011 18:46

Цитата:

Дизайн зараз максимально підігнаний під дизайн самого сайту, змінити дизайн не проблема, навіть можна зробити такий же як і на цьому форумі. Та чи є сенс?
Сенс в этом есть, ведь есть своя оригинальность. Подгон под общий дизайн - это конечно хорошо для портала в целом, но я думаю, что сильно выделяться форум не будет. Тем более если выделяться будет только он.
На счет старых тем - вопрос спорный. Есть темы, над которыми долго работали пользователи. Их жалко удалять. А есть такие, что поднимались по вопросам, которые уже не актуальны. И не будут такими никогда. И таких большинство.
Цитата:

...это отрицательно сказывается на желании к повторным посещениям форума посетителями...
Вот этого я не понял. Ну есть у человека куча репутации. И что? Он страшный от этого? Почему писать не хочется?
Просто саму систему начисления надо усовершенствовать. Ибо нынешняя сложна и не всем понятна...

Admin 19.12.2011 18:53

Старі теми ніхто видаляти не буде, всі теми залишаться на старому форумі, на новому форумі будуть створюватись нові. Репутація на новому форумі також спрощена, тепер кожен учасник зможе додати до репутації +1 чи відняти -1, все просто і зрозуміло.

jaruto 19.12.2011 19:29

а мені новий форум теж взагалі не подобається.
цей кращийі нормально робить і всіх задовольняє

питання друге:
НАФІГА?!

Lego 19.12.2011 19:34

Ибо интеграция)

jaruto 19.12.2011 19:52

[HIDE="100"]нафіг нада та інтеграція[/HIDE]
попросіть когось з форуму веб програмістів за додаткову плату зробити нормальну інтеграцію.Думаю сильно бюджет не роззорить

Admin 19.12.2011 20:37

Для інтеграції необхідно повністю замінити кодування цього форуму, та головною перешкодою є те що цей форум ніяк не вийде так інтегрувати з сайтом як новий. Зробити синхронізацію користувачів не проблема, проблема полягає в тому щоб інтегрувати профіль, стрічку активності, сервіси сайту... Головною метою запуску нового форуму являється досвід старого сайту і форуму, які інсували ніби паралельно, чимало користувачів не відвідували форум взагалі чи навпаки. Головне зараз звести ці дві групи людей в одне місце.
Я прекрасно розумію, що всі звикли до нашого форуму та конкретного аргументи проти нового я так і не почув. Будь ласка розкладіть по пунктам конкретно кому чого не вистачає на новому форумі?

Міхалич 19.12.2011 20:55

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74215)
Для інтеграції необхідно повністю замінити кодування цього форуму, та головною перешкодою є те що цей форум ніяк не вийде так інтегрувати з сайтом як новий. Зробити синхронізацію користувачів не проблема, проблема полягає в тому щоб інтегрувати профіль, стрічку активності, сервіси сайту... Головною метою запуску нового форуму являється досвід старого сайту і форуму, які інсували ніби паралельно, чимало користувачів не відвідували форум взагалі чи навпаки. Головне зараз звести ці дві групи людей в одне місце.
Я прекрасно розумію, що всі звикли до нашого форуму та конкретного аргументи проти нового я так і не почув. Будь ласка розкладіть по пунктам конкретно кому чого не вистачає на новому форумі?

Мені вистачає цього, а новий просто не потрібен. Для чого винаходити колесо? Нє нужен нам бєрєґ турєцкій...

mdmdmdmdmdmd 19.12.2011 22:11

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74208)
Старі теми ніхто видаляти не буде, всі теми залишаться на старому форумі, на новому форумі будуть створюватись нові. Репутація на новому форумі також спрощена, тепер кожен учасник зможе додати до репутації +1 чи відняти -1, все просто і зрозуміло.

К сожалению админ так ничего и не понял . Какой еще минус ? Попробуйте думать с позиции нового пользователя а не как обычно удерживать несколько божков на пустом форуме .

Admin 19.12.2011 22:15

Який саме "божков" ви маєте на увазі? Невже хтось на форумі має більші привілегії ніж інші?
Навіть якщо вам муляє очі рівень чієїсь репутації, то я вже вище для вас особисто написав, що на новому форумі репутація анулюється, всі реєструються по новому.

LuK 19.12.2011 23:10

не можу зайти на новий форум.
коли ввожу логін та пароль - видає Помилковий символ

Admin 19.12.2011 23:58

Дякую, yякраз зараз намагаємся полагодити цю проблему. Поки що коли вам видає це повідомлення повернітся на сторінку з форумом, та оновіть її.

Dentist 20.12.2011 00:08

погоджуюсь з мдмдмдмдмдмдмд, якщо в недалекому майбутньому будуть нові користувачі, відразу ж наткнеться на рейтингову систему, де "хто б він не був" він на форуму не має авторитето, не має "плюсів" такого і загнобити не шкода. Головним аспектом яким може рахуватись репутація це кількість постів в основних темах.

Міхалич 20.12.2011 00:10

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74236)
Дякую, yякраз зараз намагаємся полагодити цю проблему. Поки що коли вам видає це повідомлення повернітся на сторінку з форумом, та оновіть її.

Спочатку створюємо проблему, а потім героїчними зусиллями її долаємо...

neodix 20.12.2011 00:17

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 74194)
Нынешний на много симпатичней и уникальней.

А я зустрічав, один в один :df:
Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 74234)
не можу зайти на новий форум.

Я теж, не можу залогинитись.
Стосовно нового сайту - форуму, то я за. Згодом все настроїться а функціонал і зручність підвищиться ІМХО. Просто пригадую коли ми переїжджали зі старого на нинішній то теж було багато невдоволених, в тому числі і я.

Dentist 20.12.2011 00:18

До того ж, сфальсифікувати репутацію не так важко, що навіть тут можна підняти репутацію вище як у Люк(без образ, бо вона в тебе найбільша) за пів року, навіщо це?? кому це потрібно? До того ж маю людину з форуму, який не хотів реєструватись тут лише тому, що він буде ніким, навіть мені казав "хто я тут буду, новачок, у всіх репутація он яка велика, а в мене що, не хочу бути нубом". Людина відразу побачила сортування людей за репутацією і не захотіла регатись.

LuK 20.12.2011 00:19

Цитата:

Сообщение от neodix (Сообщение 74239)
Просто пригадую коли ми переїжджали зі старого на нинішній то теж було багато невдоволених, в тому числі і я.[/LEFT]

теж це пам"ятаю)))
не хотіли новий форум, а зараз не виженеш))))

Dentist 20.12.2011 00:22

З поверненням))))
Але навіщо знову переходити? будемо так завжди бігати через роки 2-3, потім же ще щось з'явиться нове, знову перехід... Форум повністю відповідаю вимогам користувачів, чи просто буде важливо нова цифра "перегляд теми" яка буде відображена разом з кількістю постів, за чим гонимось?

Міхалич 20.12.2011 00:25

Цитата:

Сообщение от Dentist (Сообщение 74240)
До того ж, сфальсифікувати репутацію не так важко, що навіть тут можна підняти репутацію вище як у Люк(без образ, бо вона в тебе найбільша) за пів року, навіщо це?? кому це потрібно? До того ж маю людину з форуму, який не хотів реєструватись тут лише тому, що він буде ніким, навіть мені казав "хто я тут буду, новачок, у всіх репутація он яка велика, а в мене що, не хочу бути нубом". Людина відразу побачила сортування людей за репутацією і не захотіла регатись.

То у Люки висока репутація через фальсифікації???:bh::bh::bh: Люка, покайся! Фальсифікаціям ні!!!:bi::bi::bi:

neodix 20.12.2011 00:26

Цитата:

Сообщение от Dentist (Сообщение 74244)
З поверненням))))
Але навіщо знову переходити? будемо так завжди бігати через роки 2-3, потім же ще щось з'явиться нове, знову перехід... Форум повністю відповідаю вимогам користувачів, чи просто буде важливо нова цифра "перегляд теми" яка буде відображена разом з кількістю постів, за чим гонимось?

Ну... я висловив свою думку, в тебе вона інша :bk:

LuK 20.12.2011 00:28

ото далась вам моя репутація)))
флужу тут вже майже 5 років,того вона так зашкалює....
кому не нравиться- там є кнопочка http://shepetivka.km.ua/forum/images...reputation.gif клацайте))))і вона швидко стане на місце))))

Lego 20.12.2011 00:31

Не понимаю накрутов на счет репутации... что есть, что ее нету... тут что, по званиям кого-то строят? Или новичков те кто с репутацией гнобит? Детский сад какой-то...

Міхалич 20.12.2011 00:37

Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 74250)
ото далась вам моя репутація)))
флужу тут вже майже 5 років,того вона так зашкалює....
кому не нравиться- там є кнопочка http://shepetivka.km.ua/forum/images...reputation.gif клацайте))))і вона швидко стане на місце))))

На комплімент нариваєшся?:ag::as::as::as:Люка на цьому форумі, як Махатма Ганді.

Dentist 20.12.2011 00:37

Лего, тут ще репутація залежить від постів, дати реєстрації дякую, скільки ти поставив дякую, може ще щось забув, а там вже буде тупо від "дякую" навіщо цей перехід, хто з цього виграє?

Admin 20.12.2011 00:43

Вибачте але якщо не реєструватись на сайті лише через те, що хтось на ньому спілкується якийсь час, безглуздо!
Репутація - це не привід для дискримінації новачків, а інструмент для відсіювання акаунтів-однодневок, які періодично реєструють для власних інтересів. Користувачу який дорожить своїм ім'ям і має хорошу репутацію інший користувач довірятиме більше, аніж користувачу, який тільки зареєструвався. На цих простих законах спілкування на форумах інсує вже більше десятиліття. Хорошу репутацію заробити на сайті дуже просто, але для цоьго потрібен певний час, зловмисники ж для своїх цілей не будуь його витрачати.
Але мені здається ми відходимо від основної теми, я так і не побачив чітких пояснень чого саме не вистачає вам на новому форумі?

Міхалич 20.12.2011 00:45

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74260)
Вибачте але якщо не реєструватись на сайті лише через те, що хтось на ньому спілкується якийсь час, безглуздо!
Репутація - це не привід для дискримінації новачків, а інструмент для відсіювання акаунтів-однодневок, які періодично реєструють для власних інтересів. Користувачу який дорожить своїм ім'ям і має хорошу репутацію інший користувач довірятиме більше, аніж користувачу, який тільки зареєструвався. На цих простих законах спілкування на форумах інсує вже більше десятиліття. Хорошу репутацію заробити на сайті дуже просто, але для цоьго потрібен певний час, зловмисники ж для своїх цілей не будуь його витрачати.
Але мені здається ми відходимо від основної теми, я так і не побачив чітких пояснень чого саме не вистачає вам на новому форумі?

Та справа не в репутації. Просто для чого ще один форум, хіба Шепетівка клонувалася?...

Admin 20.12.2011 00:48

Цитата:

Та справа не в репутації. Просто для чого ще один форум, хіба Шепетівка клонувалася?...
Це не ще один форум, а наступний. За всю історію цього форуму, якщо я не помиляюсь, він і так змінювався вже двічі. Це нормальний процес, тому що сайт розвивається і крокує в ногу з часом.

Dentist 20.12.2011 00:50

Для чого новий форум, тік через те, що новий сайт, і новий сайт не інтегрується з старим форумом?
Відповідь по посту, на новому форуму не буде старих АКТУАЛЬНИХ тем, а чогось вони будуть на старому форумі. Думаєте хтось буде спочатку на новому форумі щось шукати, потім на старому? Тоді вже взагалі зітріть старий форум, тоді буде привід для нових тем, тільки навіщо знову ця писанина і створення тем?

mdmdmdmdmdmd 20.12.2011 02:14

Такие реформы нужно проводить очень осторожно . Для сравнения мтс выкупив юмс после ребрендинга потерял лидерство . Совсем другая ситуация после покупки билайном киевстара , он оставил им название и остался лидером .

Admin 20.12.2011 04:06

Цитата:

Такие реформы нужно проводить очень осторожно . Для сравнения мтс выкупив юмс после ребрендинга потерял лидерство . Совсем другая ситуация после покупки билайном киевстара , он оставил им название и остался лидером .
Тут я з вами погоджуюсь, користувачам дуже важко сприймати нововведення, наприклад можна пригадати страйки і петиції стосовно зміни дизайну та функціоналу вконтакте, фейсбуку чи ютубу. Але це незворотній процес, такі зміни роблять не через надлишок вільного часу, а тому що хочуть зробити перебування на сайті комфортнішим.
До речі заради тесту було перенесено все ж таки всі теми та розділи зі старого форуму, сподіваюсь пошукові системи поставляться до цього з розумінням:ag:
Зараз новий форум буде працювати трошки повільніше, але це доти поки не перебудуються кеші.

ARTIST 20.12.2011 17:23

Щось не логіниться

Admin 20.12.2011 17:29

З авторизацєю проблеми будуть доти поки остаточно не буде здійснено переїзд на сайт, зараз конфліктують кукіси.

Часовой пояс GMT +3, время: 17:02.