Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Форум (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Новий форум (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=5117)

Міхалич 20.12.2011 00:37

Відповідь: Новий форум

Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 74250)
ото далась вам моя репутація)))
флужу тут вже майже 5 років,того вона так зашкалює....
кому не нравиться- там є кнопочка http://shepetivka.km.ua/forum/images...reputation.gif клацайте))))і вона швидко стане на місце))))

На комплімент нариваєшся?:ag::as::as::as:Люка на цьому форумі, як Махатма Ганді.

Dentist 20.12.2011 00:37

Лего, тут ще репутація залежить від постів, дати реєстрації дякую, скільки ти поставив дякую, може ще щось забув, а там вже буде тупо від "дякую" навіщо цей перехід, хто з цього виграє?

Admin 20.12.2011 00:43

Вибачте але якщо не реєструватись на сайті лише через те, що хтось на ньому спілкується якийсь час, безглуздо!
Репутація - це не привід для дискримінації новачків, а інструмент для відсіювання акаунтів-однодневок, які періодично реєструють для власних інтересів. Користувачу який дорожить своїм ім'ям і має хорошу репутацію інший користувач довірятиме більше, аніж користувачу, який тільки зареєструвався. На цих простих законах спілкування на форумах інсує вже більше десятиліття. Хорошу репутацію заробити на сайті дуже просто, але для цоьго потрібен певний час, зловмисники ж для своїх цілей не будуь його витрачати.
Але мені здається ми відходимо від основної теми, я так і не побачив чітких пояснень чого саме не вистачає вам на новому форумі?

Міхалич 20.12.2011 00:45

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74260)
Вибачте але якщо не реєструватись на сайті лише через те, що хтось на ньому спілкується якийсь час, безглуздо!
Репутація - це не привід для дискримінації новачків, а інструмент для відсіювання акаунтів-однодневок, які періодично реєструють для власних інтересів. Користувачу який дорожить своїм ім'ям і має хорошу репутацію інший користувач довірятиме більше, аніж користувачу, який тільки зареєструвався. На цих простих законах спілкування на форумах інсує вже більше десятиліття. Хорошу репутацію заробити на сайті дуже просто, але для цоьго потрібен певний час, зловмисники ж для своїх цілей не будуь його витрачати.
Але мені здається ми відходимо від основної теми, я так і не побачив чітких пояснень чого саме не вистачає вам на новому форумі?

Та справа не в репутації. Просто для чого ще один форум, хіба Шепетівка клонувалася?...

Admin 20.12.2011 00:48

Цитата:

Та справа не в репутації. Просто для чого ще один форум, хіба Шепетівка клонувалася?...
Це не ще один форум, а наступний. За всю історію цього форуму, якщо я не помиляюсь, він і так змінювався вже двічі. Це нормальний процес, тому що сайт розвивається і крокує в ногу з часом.

Dentist 20.12.2011 00:50

Для чого новий форум, тік через те, що новий сайт, і новий сайт не інтегрується з старим форумом?
Відповідь по посту, на новому форуму не буде старих АКТУАЛЬНИХ тем, а чогось вони будуть на старому форумі. Думаєте хтось буде спочатку на новому форумі щось шукати, потім на старому? Тоді вже взагалі зітріть старий форум, тоді буде привід для нових тем, тільки навіщо знову ця писанина і створення тем?

mdmdmdmdmdmd 20.12.2011 02:14

Такие реформы нужно проводить очень осторожно . Для сравнения мтс выкупив юмс после ребрендинга потерял лидерство . Совсем другая ситуация после покупки билайном киевстара , он оставил им название и остался лидером .

Admin 20.12.2011 04:06

Цитата:

Такие реформы нужно проводить очень осторожно . Для сравнения мтс выкупив юмс после ребрендинга потерял лидерство . Совсем другая ситуация после покупки билайном киевстара , он оставил им название и остался лидером .
Тут я з вами погоджуюсь, користувачам дуже важко сприймати нововведення, наприклад можна пригадати страйки і петиції стосовно зміни дизайну та функціоналу вконтакте, фейсбуку чи ютубу. Але це незворотній процес, такі зміни роблять не через надлишок вільного часу, а тому що хочуть зробити перебування на сайті комфортнішим.
До речі заради тесту було перенесено все ж таки всі теми та розділи зі старого форуму, сподіваюсь пошукові системи поставляться до цього з розумінням:ag:
Зараз новий форум буде працювати трошки повільніше, але це доти поки не перебудуються кеші.

ARTIST 20.12.2011 17:23

Щось не логіниться

Admin 20.12.2011 17:29

З авторизацєю проблеми будуть доти поки остаточно не буде здійснено переїзд на сайт, зараз конфліктують кукіси.

Часовой пояс GMT +3, время: 16:20.