Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Мобільний зв'язок (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   CDMA від Інтертелеком вже в Шепетівці (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=1212)

Symbioz 29.06.2008 21:24

В Шепетівці розпочав роботу новий мобільний оператор стандарту CDMA - Інтертелеком, мережа якого охоплює 20 регіонів Ураїни і стрімко зростає - з квітня місяця 2008 року покрито 30 % території Хмельницької області. Інтертелеком пропонує підключення телефону та отримання прямого міського номеру за 1 годину (для Шепетівки на протязі 1 -го дня). Отримати прямий міський Шепетівським номер поки неможливо (послуга буде доступна черезе певний короткий термін), проте вже зараз в Шепетівці ви можете отримати прямий міський номер м.Київ, м.Хмельницький, м.Львів та інших обласних та районних міст України де є мережа Інтертелекому. Всі вхідні дзвінки на прямий міський номер безкоштовні, разом із тим ви отриуєте при підключення мобільний номер вхідні дзвінки на який теж безкоштовні та приносять вам бонуси у вигляді коштів на ваш рахунок.
Перевагами CDMA зв'язку є:
1. Конфіденційність зв'язку ( в порівнянні з GSM зв'язком, розмови в мережі CDMA неможливо прослухати).
2. Низький рівень електромагнітного випромінювання телефонів та базових станцій (завдяки технології CDMA) - рівень ЕМП в 5-10 разів нижчий за випромінювання GSM апаратів, що дозволяє збільшити строк розрядки батареї телефонних апаратів та зменшити вплив ЕМП на ваш організм. Не дарама CDMA телефони називають "зеленими телефонами".
3. Висока якість зв'язку - високий рівень фільтрації шумів дає змогу вам та вашому співрозмовнику чути тільки голос без сторонніх шумів.
4. Можливість встановлення "стаціонарних" бездротових телефонних апаратів, які підключаються тільки до силової мережі 220 В та мають в своєму складі аккумуляторну батарею, що дає змогу здійснювати теефонні розмови і при зникненні напруги. Також таких телефонних апаратів до яких можливо підключити аналоговий факс, звичайний телефон або звичайний радіотелефон (навіть стандарту DECT).
5. Високошвидкісний мобільний інтернет швидкістю до 3.1 МБит/сек. - не потрібно чекати черги на вільни порти від інших провайдерів та встановлювати дороге WiFi обладнання. Інтрнет вже сьогодні можливий навіть в селах Судилків, Городище, Городнявка та інші близлежачі села.
6. Можливість встановити телефон там де його потрібно чекати місяцями.

За довідками звертайтесь в приват на форумі та чекайте об'яв в "День за днем". Додаткову інформацію читайте на сайті www.intertelecom.ua

Dj Os 29.06.2008 21:48

Це все добре але тарифи все одно дорогуваті. Якби трохи зменшили ціни то я ще б подумав змінювати свій лайф чи ні

Symbioz 29.06.2008 22:36

Зате швидкістю виграєш

Dj Os 29.06.2008 23:47

Швидкістю чого? Не розумію. Якшо ти про інтернет то відповів щодо цього у другій темі

Symbioz 30.06.2008 01:01

Ескюзмі! Не швидкістю, але прямим міським номером (через 1-1.5 місяці вже має бути).

Dj Os 30.06.2008 01:27

А от поясни для чого мені прямий міський номер? В чому виграш? Що до мене можуть безкоштовно дзвонити? По мойому аргумент так собі...адже я звоню і так зазвичай тільки на моб...для стаціонарних двізків є станіонарні телеофни

Symbioz 30.06.2008 12:31

Стаціонарний телефон з собоою по Україні ти таскати з собою не зможеш - кабелю не вистачить, тим більше наприклад прямий міський Київський номер в Шепетівці ти не отримаєш (чи будь якого іншого міста).
А з лайфом порівнювати взагалі не потрібно, не дарма є жарт, що абоненти Лайф це інопланетяни - вони то раптово з'являються, то раптово зникають (якість зв'язку Лайф, чесно кажучи - незадовільна). Та й тарифи в Інтертелекомі досить таки непогані. Навіть порівняй внутрішньомережеві дзвінки та дзвінки на міські номери з аналогічними дзвінками інших GSM операторів.

Dr_Livsi 30.06.2008 13:31

Ну на рахунок Лайфа готовий сперечатись! Цього року навіть в карпатах де не ловив Київстар, я спокійно дзвонив за Лайфа:) У нас Весь Офіс сидить на Лайфі. Звичайно Згоден є іноді перебої але не такі смертельні як здається. На Рахунок Інтертелекому можу сказати те, що цікаво тільки людям,які наприклад займаються власною справою і постійно не на місці. Всім іншим поки і мобільний по душі :)

Dj Os 30.06.2008 13:59

Згоден з Лівсі, такі приколи вигідні лише для підприєпців і ділових людей, а мені наприклад київський номер нафіг не тре да і взагалі думаю нікому. А якшо не можете предоставити цікаві тарифи то і гнать на лайф не треба) Я вже 2 роки на контракті і не жаліюсь..перебої навіть у вас є і не треба відхрещуватись.

12345 30.06.2008 18:12

Дійсно хороша звістка.
Бо я то вимикав свій телефон як їхав в Шепетівку, то взагалі його не брав.

Дозволю собі прокоментувати основне повідомлення:
>Конфіденційність зв'язку ( в порівнянні з GSM зв'язком, розмови
>в мережі CDMA неможливо прослухати).
Я би сказав його важче перехопити, якщо "співпрацювати" з оператором, то прослухати дзвінок проблем не складе. Тимбільш завжди залишається варіант дублювання телефону ("Домінування Борна" дивились?, чи "Скарб Нації 2"?)

>2. Низький рівень електромагнітного випромінювання телефонів
>та базових станцій (завдяки технології CDMA) - рівень ЕМП в
>5-10 разів нижчий за випромінювання GSM апаратів, що
>дозволяє збільшити строк розрядки батареї телефонних апаратів
>та зменшити вплив ЕМП на ваш організм. Не дарама CDMA
>телефони називають "зеленими телефонами".
Вплив на організм був одним з головних мотивів, в свій час мого під’єднання. Що стосується розрядки батарей - не погоджусь. Наскільки не помиляюсь, відповідно до технології CDMA - апарат посилює вихідний сигнал при віддаленості станції, що призводить до збільшення витрат енергії.
Тут довго гадати не доводиться, CDMA-телефони дійсно "сідають" швидше.

Існує ще одний недурний мотив.
В мене в свій час була досить солідна проблема з відправкою факсів закордон, причому це призводило до досить незручних ситуацій. Тільки один фактор якісності чого може бути вартий в цьому плані.
Я недавно телефонував в Білорусію - залишився задоволений, якість зв’язку на рівні. Взагалі серйозні розмови веду по CDMA.

Так чи інакше, компанія має зайняти свою стабільну нішу в таких містах як Шепетівка (особливо за рахунок "стаціонарних" послуг).

З повагою.

Часовой пояс GMT +3, время: 04:18.