Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Alois 29.10.2010 16:38

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
Призиваю всіх працівників Адмінресурсу, НЕ БІЙТЕСЬ, віддавайте свої голоси за того кандидата, якого рахуєте на Вашу думку найдойстойнішим, а не того якого Вам нав'язують, інакше будете боятись наступні роки !!!

Закликаю замість призиваю і вважаєте замість рахуєте, а в цілому згоден.

---------- Додано о 15:37 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:19 ----------

Ми вважаєм-жаєм-жаем... А Ви?

---------- Додано о 15:38 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:37 ----------

Ми вважаєм-жаєм-жаєм... А Ви?

Katrinna 29.10.2010 19:07

Ребята думаю што Антонюк имено тот кто нужен Шепетовке я знаю по своей семей у маей бабушки инвалиду вайны он зделал зубы я ему блогодарна за Ето и вопше он сказал помог...

Tvistero 29.10.2010 19:20

Не вiрю ти його незнаеш!!!

Alois 29.10.2010 21:50

:

()
Ребята думаю што Антонюк имено тот кто нужен Шепетовке я знаю по своей семей у маей бабушки инвалиду вайны он зделал зубы я ему блогодарна за Ето и вопше он сказал помог...

По-перше, Антонюк не стоматолог, а кардіолог. Він зуби не робить. А по-друге, інвалідам війни зубопротезування здійснюється позачергово і безкоштовно відповідно до відповідної Національної програми. Я, як працівник прокуратури, особисто перевіряю виконання таких програм. Шоб вы зналі...

Admin 29.10.2010 23:01

Схоже більше на театр аніж реальний відгук. Katrinna і Tvistero одна і таж людина

Stanley 29.10.2010 23:27

Фарс. Все по законам жанру.

Гістьневідомий 30.10.2010 01:33

А ви зауважили те що завжди той хто робить опитування завжди знаходиться на першому місці... А Полодюк робивши опитування і опинившись на першому місці ніяку статистику не виводив! ... робим висновки!

Dj Os 30.10.2010 02:20

Після запуску голосування на форумі куча гостей і новачків які так і валять чорнухою проти кандидатів і проти цього голосування зокрема) Робим висновки?

ZzZ 30.10.2010 10:42

мда ... цирк на дроті ...

cehuen 30.10.2010 11:02

Попрошу, щоб всі хто помітить будь-які спроби махінацій на вибрах не замовчували ці випадки. Вибори мають пройти чесно і перемогти має дійсно той кого обере більшість, це вибір громади міста. Нам потрібен нами ж обраний мер, а не "подсадная утка".
Інформацію про зловживання можна передавати безпосередньо спостерігачам на виборчих дільницях або в крайньому випадку на сторінках цього форуму ( але через форум інформація може надійти із запізненням тому це робити лише у крайньому випадку).

*** 30.10.2010 11:06

"Батьківщина" відкрила "гарячу лінію" для повідомлень про порушення

Партія “Батьківщина” відкрила телефонну “гарячу лінію” для повідомлень про порушення під час місцевих виборів 31 жовтня.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив перший заступник лідера партії “Батьківщина” Олександр ТУРЧИНОВ.

«Ми у нашому штабі зробили постійно діючу «гарячу лінію». Усі факти, які ви побачите, які вам стануть відомі, ви можете про це повідомити на цю «гарчу лінію», - сказав О.ТУРЧИНОВ. Дзвонити для повідомлення про порушення можна за телефоном 0-800-50-40-40.

О.ТУРЧИНОВ закликав громадян України взяти активну участь у виборах 31 жовтня. “Ідіть на виборчі дільниці. Ідіть, щоб захистити ваше право обирати, поки у нас з вами це право не відібрали. Фіксуйте на дільницях порушення, які, на жаль, можна прогнозувати, будуть у величезній кількості”, - сказав він.

cehuen 30.10.2010 11:37

:

()
"Батьківщина" відкрила "гарячу лінію" для повідомлень про порушення

Партія “Батьківщина” відкрила телефонну “гарячу лінію” для повідомлень про порушення під час місцевих виборів 31 жовтня.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив перший заступник лідера партії “Батьківщина” Олександр ТУРЧИНОВ.

«Ми у нашому штабі зробили постійно діючу «гарячу лінію». Усі факти, які ви побачите, які вам стануть відомі, ви можете про це повідомити на цю «гарчу лінію», - сказав О.ТУРЧИНОВ. Дзвонити для повідомлення про порушення можна за телефоном 0-800-50-40-40.

О.ТУРЧИНОВ закликав громадян України взяти активну участь у виборах 31 жовтня. “Ідіть на виборчі дільниці. Ідіть, щоб захистити ваше право обирати, поки у нас з вами це право не відібрали. Фіксуйте на дільницях порушення, які, на жаль, можна прогнозувати, будуть у величезній кількості”, - сказав він.

Не потрібно очікувати спроби фальсифікацій лише від ПР, можу бути задіяні і інші сили. Тому вважаю, що буде логічним , щоб скарга була продубльована в декілька інстанцій.

aktivist 30.10.2010 16:05

Звернення кандидата Слесарчука С.А.
http://www.youtube.com/watch?v=7EgRsblMiz4

nisaja 30.10.2010 17:25

Зразу ж видно по результату "від кого в форумі сидять"

Гість212 30.10.2010 17:33

:

()

Йому в Камеді Клаб треба виступати

Stanley 30.10.2010 19:01

Я, звісно, перепрошую, але все це дуже нагадує мені таке улюблене нашим народом індійське кіно - майже все голосування "злодей"- Антонюк лідирував із значною перевагою, але в останній момент "воїн світла і остання надія Шепетівки" Синюта побачив перед очима сплюндровану і зруйновану Шепетівщину, зібрав останні сили і ціною неймовірних зусиль переміг "злодея"))))... Якщо вже "розводите" електорат, панове, то хоч не так примітивно. Майте ж хоч якусь повагу до людей. А то вже геть чисто за лохів, вибачте, тримаєте...

cehuen 30.10.2010 20:42

:

()

Жерсть....2 клас IV чверть.... Camedy club відпочиває...

Admin 30.10.2010 21:45

:

Я, звісно, перепрошую, але все це дуже нагадує мені таке улюблене нашим народом індійське кіно - майже все голосування "злодей"- Антонюк лідирував із значною перевагою, але в останній момент "воїн світла і остання надія Шепетівки" Синюта побачив перед очима сплюндровану і зруйновану Шепетівщину, зібрав останні сили і ціною неймовірних зусиль переміг "злодея"))))... Якщо вже "розводите" електорат, панове, то хоч не так примітивно. Майте ж хоч якусь повагу до людей. А то вже геть чисто за лохів, вибачте, тримаєте...
Щодня в цій темі голосують більше ніж 100 чоловік. Кожен голос треба перевірити, тобто один голос порівнюється з вже отриманими. Я думаю не треба пояснювати який це об'єм робіт. Я вже не раз говорив і ще раз повторю, відповідність цього голосування реаліям покаже завтрашній день, тому прошу до того часу утриматись від коментарів щодо цього голосування.
Ще відмічу що за останню добу активність в голосуванні піднялась. Можу припустити що всі хто роздумував до цього часу вирішили віддати свої голоси.
На даний момент ще всі голоси перевіряються тому можливі зміни. Сьогодні приблизно опівночі ви отримаєте оброблені результати. Дякую всім за участь в голосуванні.
І до речі хочу звернутись до деяких осіб які дозволяють собі нецензурні вислови у мій бік, якщо вам не подобається що у вашого кандидата знімають голоси - не потрібно голосувати по 10 раз з одного компьютера. Я попереджав що у такому випадку з того компьютера я не залишу жодного голосу, навіть вашого реального. Розумію що ви витрачали час та зусилля щоб накрутити голоси для вашого кандидата, але я вас попереджав тому зліться будь ласка тільки на себе

keril 30.10.2010 22:12

добре молодец адмін

---------- Додано о 21:11 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:07 ----------

скажи мени будласк я особист попросів свойх друзі з шепетівик зайти на форум і підтримати одного з кандедатів вси голосувалі 1раз а ти адмінестратор зняв їх голосі то хто ти після цього!!!!!

---------- Додано о 21:12 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:11 ----------

вибачте суржик

ZzZ 30.10.2010 22:12

:

()
добре молодец адмін

---------- Додано о 21:11 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:07 ----------

скажи мени будласк я особист попросів свойх друзі з шепетівик зайти на форум і підтримати одного з кандедатів вси голосувалі 1раз а ти адмінестратор зняв їх голосі то хто ти після цього!!!!!

не плач )) на тобі цукерочку ))):ag::ag::ag:

keril 30.10.2010 22:15

я важаю що ти адмін когось підтримуеш і тому зняв ці чесні голоси

---------- Додано о 21:15 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:13 ----------

zzz йды на***

ZzZ 30.10.2010 22:17

:

()
я важаю що ти адмін когось підтримуеш і тому зняв ці чесні голоси

---------- Додано о 21:15 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:13 ----------

zzz йды на***

мама знає що ти матюкаєшся так ??? га ???:af:

keril1 30.10.2010 22:30

zzz а твоя мама знае що народила мозговідстале дитя

---------- Додано о 21:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:28 ----------

якби бандера знав що ти zzz він тебе різанув би

ZzZ 30.10.2010 22:53

:

()
zzz а твоя мама знае що народила мозговідстале дитя

---------- Додано о 21:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:28 ----------

якби бандера знав що ти zzz він тебе різанув би

ну всё !! ти мене достав ...давай забиваэм стрЄлку біля Володі Леніна ...говори коли ...на скільки ...:bd: і візьми з собою ще чоловік пять ...я буду з нунчаками :cl: га ???

Bipyc 30.10.2010 22:59

Ого :ai::de:

keril2 30.10.2010 23:03

ZZZ ти мене вибач мене навчила мати хворих не калічити їх вже життя і так покалічело...

siiibbbb 30.10.2010 23:12

Zzz, ти якийсь странний!!В тебе є своя думка,то тримай її при собі, а не всім нав'язуй!!
А біля Володі Леніна, ти тільки смерті своїй стрелку можеш набити...бо тільки вона до таких як ти ходить!!

keril2 30.10.2010 23:15

Слава Україні

Dentist 30.10.2010 23:35

ну и нафлудили вы тут)))

jaruto 30.10.2010 23:43

:D
забийте на все) там все підтасовано вже наперед (я про вибори). А адмін робить так,як вважає за потрібне )

Гість 777 30.10.2010 23:55

Я за Бузиля, це чесна надійна дора та поважна людина, я голосую за нього.

Гість вечірній 31.10.2010 01:39

Нам потрібен мер з життєвим досвідом, ПОРЯДНИЙ БІЛЬШ-МЕНШ, який не має репутацію взяточника-хабарника або бариги-комерсанта, які набивають собі кармани та 3-х літрові банки. Також ви знаєте "таксу" для вступу до медучилища. Якщо вибирати Синюту чи Полодюка, то краще хай буде Синюта, який на мою думку має потенціал керівника міста, а Полодюк далі свого кабінета і носа не показує!!!

---------- Додано о 23:16 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:08 ----------

В тому і вся справа, що Бузиль це "Дора" - німецька гармата часів 2 світової війни, яка мала величезну вагу, її обслуговувало безліч особового складу, мала широку рекламу, а насправді толку вийшло мало. Так і буде з твоїм Бузилем. Хай набирається досвіду, а то в дитячих садочках теж багато порядних і чесних хлопчиків. Синюта і край!!!!!!!!

---------- Додано о 23:39 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:16 ----------

я за Синюту!

Admin 31.10.2010 04:05

Отже наше голосування завершилось.
Лідерами голосування стали Антонюк, Полодюк, Синюта, Слесарчук та Штен.