Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Alois 29.10.2010 16:38

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
Призиваю всіх працівників Адмінресурсу, НЕ БІЙТЕСЬ, віддавайте свої голоси за того кандидата, якого рахуєте на Вашу думку найдойстойнішим, а не того якого Вам нав'язують, інакше будете боятись наступні роки !!!

Закликаю замість призиваю і вважаєте замість рахуєте, а в цілому згоден.

---------- Додано о 15:37 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:19 ----------

Ми вважаєм-жаєм-жаем... А Ви?

---------- Додано о 15:38 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:37 ----------

Ми вважаєм-жаєм-жаєм... А Ви?

Katrinna 29.10.2010 19:07

Ребята думаю што Антонюк имено тот кто нужен Шепетовке я знаю по своей семей у маей бабушки инвалиду вайны он зделал зубы я ему блогодарна за Ето и вопше он сказал помог...

Tvistero 29.10.2010 19:20

Не вiрю ти його незнаеш!!!

Alois 29.10.2010 21:50

:

()
Ребята думаю што Антонюк имено тот кто нужен Шепетовке я знаю по своей семей у маей бабушки инвалиду вайны он зделал зубы я ему блогодарна за Ето и вопше он сказал помог...

По-перше, Антонюк не стоматолог, а кардіолог. Він зуби не робить. А по-друге, інвалідам війни зубопротезування здійснюється позачергово і безкоштовно відповідно до відповідної Національної програми. Я, як працівник прокуратури, особисто перевіряю виконання таких програм. Шоб вы зналі...

Admin 29.10.2010 23:01

Схоже більше на театр аніж реальний відгук. Katrinna і Tvistero одна і таж людина

Stanley 29.10.2010 23:27

Фарс. Все по законам жанру.

Гістьневідомий 30.10.2010 01:33

А ви зауважили те що завжди той хто робить опитування завжди знаходиться на першому місці... А Полодюк робивши опитування і опинившись на першому місці ніяку статистику не виводив! ... робим висновки!

Dj Os 30.10.2010 02:20

Після запуску голосування на форумі куча гостей і новачків які так і валять чорнухою проти кандидатів і проти цього голосування зокрема) Робим висновки?

ZzZ 30.10.2010 10:42

мда ... цирк на дроті ...

cehuen 30.10.2010 11:02

Попрошу, щоб всі хто помітить будь-які спроби махінацій на вибрах не замовчували ці випадки. Вибори мають пройти чесно і перемогти має дійсно той кого обере більшість, це вибір громади міста. Нам потрібен нами ж обраний мер, а не "подсадная утка".
Інформацію про зловживання можна передавати безпосередньо спостерігачам на виборчих дільницях або в крайньому випадку на сторінках цього форуму ( але через форум інформація може надійти із запізненням тому це робити лише у крайньому випадку).