Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Madlen 25.10.2010 22:33

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
Красава, расписал всё чётко. Да уж Синюта чрезвычайно неугоден местной банде. Ну ничего от этого я думаю его позиция только крепнет.

---------- Додано о 20:24 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:21 ----------

А к фразе "(заспокойтесь, Madlen, пора***те до 100 і перечитайте ще разочок)" я бы еще добавил - "Вытрите слюни", а то создается впечатление, что весь монитор заплевала в истерике. :bj:

Га-га-га, як смішно. Вашої реакції я і чекала, а ще писали, що ви не з групи підтримки Синюти. Я взагалі людина спокійна і не схильна до істерик та коли люди Синюти почали зривати плакати інших кандидатів (не один Літвінчук цим грішить) - то симпатії до вашого розчудового Синюти мені це не додало.

---------- Додано о 21:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:59 ----------

:

()
Поки що я бачу, що бреше саме Madlen. Пояснюю спокійно по кожному пункту (вчіться):
1) Солдатська каша завжди організовувалась з 12го містечка, а те що одного разу співпало з кашею Дячука, то це добре. Отже в той день було 2 добродія в місті.

2) Синюта НЕ ПИШЕ, що нагодував 300 дітей сиріт (заспокойтесь, Madlen, пора***те до 100 і перечитайте ще разочок), там пишеться про годування дітей на день захисту дітей (не сиріт).

3)Про провідний тиждень взагалі нічого не говориться, цю заслугу можете приписати собі. Молодці!!!

4)Авганцям він НАДАВ ДОПОМОГУ, а не поставив пам'ятник власноруч.

5)Краще хвалити себе аніж обсирати інших. Здається на інше в решти кандидатів фантазії не вистачає.

Доречі, там ще багато чого написано. Хто ще може похвастатись такою доброчинністю?
Отож бо й воно, що ніхто. Хто ще не визначився за кого голосувати, швидше визначайтесь, поки вам не забили голову безглуздою брехнею.

Звертайтесь. Ще пояснимо, що не зрозуміло для тих хто не вміє читати або недобачає.

Дуже цікаво, що людина, яка не лінується так гарно все по пунктах розписати, не хоче зареєструватися. Складається враження, що сидить тут одна або дві людини, наприклад FOXM, і пишуть то від свого імені, то від імені начебто гостей. Так вже складно ви один одного підтримуєте! А щодо слів типу "обсирати" - не поважаю, можна все висловити культурно, без образ.

---------- Додано о 21:33 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:08 ----------

До речі Дячук поставив охорону біля бігбордів і пообіцяв нагороду 800 грн. за кожного спійманого любителя псувати агітаційні матеріали. Тож буду сподіватися, що тих палких прихильників Синюти, які зривають чужі листівки і вішають замість них свої - спіймають, отож бо буде весело! Я тоді навіть згідна відредагувати слово "брехун" і замінити його на ввічливе "людина, яка нечесно веде справи".

danger 25.10.2010 22:57

Упс. Не вгадали. Це я вам писав від імені гостя for Madlen. І як бачите, я зареєстрований, просто авторизуватися по кожній краплі брехні - втомлююся, але якщо дуже просите - будь ласка. А якщо писати з одного ІР - від імені гостя і від імені зареєстрованого, то адмін відаляє такий ІР і відправляє такого користувача у "ФЛУДИЛЬНЮ" (ПЕРЕВІРЕНО). За це адміну дякуємо. Можете самі перевірити. Тому ваші здогади не є вірними, як і вся решта інформації, яку ви надаєте і тому я змушений звернути увагу адміна на користувача Madlen та подати скаргу у наклепі. Ми за чесну і чисту боротьбу. Доречі агітаційні листівки Синюти провісіли десь приблизно 3 доби, і їх зірвали "добродії".

FoxM 25.10.2010 23:38

:

()
Га-га-га, як смішно. Вашої реакції я і чекала, а ще писали, що ви не з групи підтримки Синюти. Я взагалі людина спокійна і не схильна до істерик та коли люди Синюти почали зривати плакати інших кандидатів (не один Літвінчук цим грішить) - то симпатії до вашого розчудового Синюти мені це не додало.

Извините, ради Бога, я не с Вас смеялся, а с фразы dangera, нехорошо получилось. Я не отрицаю, что я за Синюту, но это совсем не значит что я в его команде. Если следовать Вашей логике, то тут все не простые посетители, а именно представители чьих-то штабов.
У меня отец афганец, и меня не могло не заинтерисовать Ваше замечание по поводу памятника. Я узнал, что действительно на фундамент памятника выделялись деньги и именно от 12го городка (т.е. Синюта), и именно 15 тыс. Так что Вы уж извините, но тут Вы конкретно не правы. Перед тем как что-либо заявлять удостовертесь в правдивости информации. Всего доброго. Извините еще раз.:bf:

ASDFGHJKL 26.10.2010 00:53

Алим Петрович лучше всех!!!!!!!!!!!!! Шепетовка станет на много богаче , процветающим городом! Остальные только обещают и делают ЧТО-НИБУДЬ только перед выборами, А Штен человек слова: "Сказал-зделал" истиный ПАТРИОТ. Всем респект не ошибитесь на ВЫБОРАХ 2010 от этого зависит не только чья-либо судьба но и судьба всего нашего города с великолепным названием ШЕПЕТОВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cehuen 26.10.2010 08:07

Скільки бруду БЮТівці виливають на Синюту! А чого іншого чекати ? Адже він їм , як кістка в горлі, не дасть продовжувати розкрадати місто. Кого тільки БЮТ не мав висувати у мери : і Дячука і Федорова, але регіонали ці кандидатури просто "пресанули" за їхні ж грішки.Хоча й відмічу, що кандидатури досить потужні. А дозволили висунити Шайногу, по причині того , що кандидат завчасно "провальний" і з гріхами та й без них, просто - "нікакой".
Також свої кандидатури не виставили Заблоцький та Майданець, також далеко не безгрішні , але їх "пресували" просто , тому що вони прямо могли поділили голоси Антонюка.
І взагалі нехай переможе найкращий, той кого обере громада, навіть якщо це буде хтось із "нікакіх". І думаю цей форум читають члени ДВК,.Будьте чесними та принциповими і не допустіть фальсифікації , від вас залежить доля міста ( спроби фальсифікацій однозначно будуть )

duma 26.10.2010 08:11

:

()
Извините, ради Бога, я не с Вас смеялся, а с фразы dangera, нехорошо получилось. Я не отрицаю, что я за Синюту, но это совсем не значит что я в его команде. Если следовать Вашей логике, то тут все не простые посетители, а именно представители чьих-то штабов.
У меня отец афганец, и меня не могло не заинтерисовать Ваше замечание по поводу памятника. Я узнал, что действительно на фундамент памятника выделялись деньги и именно от 12го городка (т.е. Синюта), и именно 15 тыс. Так что Вы уж извините, но тут Вы конкретно не правы. Перед тем как что-либо заявлять удостовертесь в правдивости информации. Всего доброго. Извините еще раз.:bf:

(duma)володя.ляж поспи перед виборами.ти що скрізь вирішив за себе агітувати?зрозуміло.що ти тут сидиш постійно і сам кидаеш ці перли по своїй меценатності.некрасиво хвалитись добрими справами.тебе ж ніхто не заставляв це робить .все повинно йти від серця.і плати за це в вигляді лишнього голосу не треба випрошувати. як казала Мордюкова-добрий ти хлопець Володя.-но не МУЖИК.і я впевнений.що твої добрі справи закінчаться зі здобуттям посади.Знову шкода наше місто...............?думайте люди.думайте

приб"ют 26.10.2010 08:11

к слову,на минулих виборах президента саме бют і був найбільше замечен у фальсифікаціях

(duma) 26.10.2010 08:32

:

()
Скільки бруду БЮТівці виливають на Синюту! А чого іншого чекати ? Адже він їм , як кістка в горлі, не дасть продовжувати розкрадати місто. Кого тільки БЮТ не мав висувати у мери : і Дячука і Федорова, але регіонали ці кандидатури просто "пресанули" за їхні ж грішки.Хоча й відмічу, що кандидатури досить потужні. А дозволили висунити Шайногу, по причині того , що кандидат завчасно "провальний" і з гріхами та й без них, просто - "нікакой".
Також свої кандидатури не виставили Заблоцький та Майданець, також далеко не безгрішні , але їх "пресували" просто , тому що вони прямо могли поділили голоси Антонюка.
І взагалі нехай переможе найкращий, той кого обере громада, навіть якщо це буде хтось із "нікакіх". І думаю цей форум читають члени ДВК,.Будьте чесними та принциповими і не допустіть фальсифікації , від вас залежить доля міста ( спроби фальсифікацій однозначно будуть )

(duma)може бютівці і не будуть розкрадати місто..але ваш Синюта не худший крадій і взяточник чим вони.коли він займався роздачею квартири.всі військові помнять таксу.яку треба було йому дать.щоб отримати цю квартиру.і давали.бо казав що це не йому.а на Київ.генералам.так ти володя не тільки взяточник.а ще і стрелочник і стукач.і роботу в місті ти построїш на цих якостях...а памятник Афганцям коштуе не 15 тис...а більше.значить ще хтось давав гроші.но вони люди виховані.і цим не хваляться як ви.да я тоже давав.но сума набагато скромніша.просто більше не міг.....велике горе чекае місто знову.до нашого берега прибивае як не г.....но то Синют.та рибачків....

Bipyc 26.10.2010 10:06

:

()
Алим Петрович лучше всех!!!!!!!!!!!!! Шепетовка станет на много богаче , процветающим городом! Остальные только обещают и делают ЧТО-НИБУДЬ только перед выборами, А Штен человек слова: "Сказал-зделал" истиный ПАТРИОТ. Всем респект не ошибитесь на ВЫБОРАХ 2010 от этого зависит не только чья-либо судьба но и судьба всего нашего города с великолепным названием ШЕПЕТОВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Цікаво,і що ж він зробив???:bn:

Sinner 26.10.2010 10:46

:

()
Цікаво,і що ж він зробив???:bn:

Теж цікавить це питання. Не маю про це ніякої інформації.