Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

FoxM 25.10.2010 19:55

Відповідь: Вибори міського голови 2010

Уже замяли. Там отмазались - типа это пробные бюлетни, и прокуратура ничего раздувать не будет. Тут как-то были посты какого-то регионала, про то что победит прорегиональный Антонюк, даже если не наберет большинство голосов. Походу тип, как в воду глядел.

NeLOX 25.10.2010 19:58

Якщо тут стільки бруду вже вилито в адрес Шайноги,стає очевидно що треба його обирати.Комусь він таки сильно наступає на хвоста.:bm:

Madlen 25.10.2010 19:58

:

()
Прелагаю сделать ставку на военного, т.к. армия это единственный институт который еще хоть как-то прививает любовь к Родине. Да и потом Синюта единственный кто может сказать что уже что-то сделал, а остальные будут только обещать.

Синюта - брехун. Багато з того, про що він пише - це медалі, які він не заробив, а сам повісив собі на груди. Наприклад каша для ветеранів. Дячук дав гроші на гречку та тушонку, накрив стіл - а Синюта вийшов героєм. Синюта пише, що нагодував 300 дітей сиріт (їх в Шепетівці 138, а на обід прийшло 43). Кошти, які знову ж таки давав Дячук, Синюта видно списав, як на 300. На провідний тиждень Юзвенко дав екскаватор, Дячук привіз пісок - як вийшло, що знов це заслуга Синюти - невідомо. Пам`ятник Авганцям будувала громада - молодець Синюта. І так далі... Головне вміти гарно себе похвалити: "Какой чудесный день, работать мне не лень, какой чудесный я и песенка моя, ля-ля-ля-ля". То що, будемо обирати такого фантазера-казкаря?

Гість32 25.10.2010 20:12

Авже ж будемо. Краще ніж когось гадидити подивись на себе. Останній термін Шепетівкою керував не Шпільченко, а місцевий БЮТ. Результати вашої праці говорять самі за себе. Вийдіть на площу , предстаньте перед людьми і люди вас заплюють.

NeLOX 25.10.2010 20:15

:

()
Синюта - брехун. Багато з того, про що він пише - це медалі, які він не заробив, а сам повісив собі на груди. Наприклад каша для ветеранів. Дячук дав гроші на гречку та тушонку, накрив стіл - а Синюта вийшов героєм. Синюта пише, що нагодував 300 дітей сиріт (їх в Шепетівці 138, а на обід прийшло 43). Кошти, які знову ж таки давав Дячук, Синюта видно списав, як на 300. На провідний тиждень Юзвенко дав екскаватор, Дячук привіз пісок - як вийшло, що знов це заслуга Синюти - невідомо. Пам`ятник Авганцям будувала громада - молодець Синюта. І так далі... Головне вміти гарно себе похвалити: "Какой чудесный день, работать мне не лень, какой чудесный я и песенка моя, ля-ля-ля-ля". То що, будемо обирати такого фантазера-казкаря?

В Києві вже такий мер є, хай ще в нас буде до пари. чим ми хужі.

stolyar 25.10.2010 20:57

Я не знаю кто будет в Шепетовке мэром но понял одно ни предыдущий тем более ни следующий если он будет от регионалов ничего не делали и не зделают дорог нету менты себя чувствуют как все равно что бога за ----поймали-так что думайте ГОСПОДА

KBiTka 25.10.2010 21:04

:

()

І вам не соромно? На щастя в місті живуть більш адекватні люди, які бачать ХТО це все робить, і ви знаете це аж ніяк не Дячук! Фантазера будете обирати ви, а більш свідомі люди - Синюту!

Гість875415 25.10.2010 21:07

:

()
Якщо тут стільки бруду вже вилито в адрес Шайноги,стає очевидно що треба його обирати.Комусь він таки сильно наступає на хвоста.:bm:

Мда-а-а-а... "Шайнога сильно наступає комусь на хвоста".

Як кажуть, ему ссы в глаза - а он "Божья роса". Забрехались вже до абсурду.

"Батьківщина" розікрала всю землю в Шепетівці разом зі своїми Беспальками та Шайногами, а зараз цирк тут починають про хвоста, на який комусь Шайнога наступив.

Треба зовсім хворим бути, щоб за таких голосувати.

for Madlen 25.10.2010 21:16

:

()

Поки що я бачу, що бреше саме Madlen. Пояснюю спокійно по кожному пункту (вчіться):
1) Солдатська каша завжди організовувалась з 12го містечка, а те що одного разу співпало з кашею Дячука, то це добре. Отже в той день було 2 добродія в місті.

2) Синюта НЕ ПИШЕ, що нагодував 300 дітей сиріт (заспокойтесь, Madlen, пора***те до 100 і перечитайте ще разочок), там пишеться про годування дітей на день захисту дітей (не сиріт).

3)Про провідний тиждень взагалі нічого не говориться, цю заслугу можете приписати собі. Молодці!!!

4)Авганцям він НАДАВ ДОПОМОГУ, а не поставив пам'ятник власноруч.

5)Краще хвалити себе аніж обсирати інших. Здається на інше в решти кандидатів фантазії не вистачає.

Доречі, там ще багато чого написано. Хто ще може похвастатись такою доброчинністю?
Отож бо й воно, що ніхто. Хто ще не визначився за кого голосувати, швидше визначайтесь, поки вам не забили голову безглуздою брехнею.

Звертайтесь. Ще пояснимо, що не зрозуміло для тих хто не вміє читати або недобачає.

FoxM 25.10.2010 21:24

Красава, расписал всё чётко. Да уж Синюта чрезвычайно неугоден местной банде. Ну ничего от этого я думаю его позиция только крепнет.

---------- Додано о 20:24 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:21 ----------

А к фразе "(заспокойтесь, Madlen, пора***те до 100 і перечитайте ще разочок)" я бы еще добавил - "Вытрите слюни", а то создается впечатление, что весь монитор заплевала в истерике. :bj: