Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Гість5451 20.10.2010 20:24

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
Для прикладу якби не Полодюк то нахапали би депутати значно більше.

Цікаво, як це? В земельну комісію він не входить, по земельних питаннях як правило, мовчить.
Голосує як коли. Наприклад, коли землю собі беруть працівники міськвиконкому, він голосує ЗА. На останній сесії так він голосував, коли Донков брав.
У звіті його дворічної давнини по землі жодного прізвища і жодних наслідків.

:

()
Він найактивніше вистапає проти корупції в міській раді і саме завдяки цьому заслужив симпатії багатьох людей.

Найактивніше виступає на сесіях Рукавчук, якщо вже на то пішло. Шкода, що він вже не буде депутатом.

Повідомлення 20.10.2010 20:25

Цікаві у вас асоціації,якщо лідер партії був судимий то вся партія це злочине угрупування,а якщо лідер партії проф.боксер то мабуть вся партія це збірна боксерів.просто провів аналогію.

Alois 20.10.2010 21:09

:

()
не засмучуйся ... якось воно буде ) не один рік Москва будувалась .сцуко...побудуємо і ми по справжньому незалежну державу...хай не за один рік , не за два .але побудуємо... не легкий шлях до незалежності .нічого наберемось терпіння ...помиляємось, падаємо , встаємо далі йдемо ...Слава Україні !!!:dt:

Героям Слава!!!

Гість555 20.10.2010 21:15

:

()
не засмучуйся ... якось воно буде ) не один рік Москва будувалась .сцуко...побудуємо і ми по справжньому незалежну державу...хай не за один рік , не за два .але побудуємо... не легкий шлях до незалежності .нічого наберемось терпіння ...помиляємось, падаємо , встаємо далі йдемо ...Слава Україні !!!:dt:

Таж не хочеться на одні і тіж граблі постійно наступати

KrOt 21.10.2010 09:31

:

()
Цікаві у вас асоціації,якщо лідер партії був судимий то вся партія це злочине угрупування,а якщо лідер партії проф.боксер то мабуть вся партія це збірна боксерів.просто провів аналогію.

судимості є разні,є по політичних ідеях,по хуліганству та ще інші,то якщо лідер держави був осуджений по хуліганству то можем здогадуватись яка ця партія,мало того ще їздить тай лупить голов облдержадміністрацій,то наступного президента треба боксера,хай на рингу дебати зро***ть

ZzZ 21.10.2010 09:45

:

()
Таж не хочеться на одні і тіж граблі постійно наступати

згоден не хочеться ...тоді ну її нафіг ту толерантність ... треба переходити до більш радикальних змін ... в процесі дискусії приходжу до висновку , що буду голосувати за Полодюка ...принаймні на сьогоднішній день я так вирішив...

Olexandr 21.10.2010 11:16

:

()
згоден не хочеться ...тоді ну її нафіг ту толерантність ... треба переходити до більш радикальних змін ... в процесі дискусії приходжу до висновку , що буду голосувати за Полодюка ...принаймні на сьогоднішній день я так вирішив...

Підтримую! Я також голосуватиму за нього.

Alois 21.10.2010 11:29

:

()
Підтримую! Я також голосуватиму за нього.

А там більше й нема за кого голосувати, крім Полодюка.

Perl 21.10.2010 12:38

:

()
А там більше й нема за кого голосувати, крім Полодюка.

Розкажіть про його заслуги. Може і я за нього голосуватиму. Бо нічого більшого окрім "Дуже порядна людина" про нього не пишуть. Цього мало. Поки що по підготовленості і нормальним напрацюванням за попередні роки попереду Синюта.

ZzZ 21.10.2010 12:57

:

()
Розкажіть про його заслуги. Може і я за нього голосуватиму. Бо нічого більшого окрім "Дуже порядна людина" про нього не пишуть. Цього мало. Поки що по підготовленості і нормальним напрацюванням за попередні роки попереду Синюта.

та який нафіг синюта ... ми вже ситі по горло цими Синютами ...я думав буду за Юру Шайногу голосувати ... але подумав собі , а чи не буде це часом Шпільченко №2 ...Сьогодні я голосую за Полодюка !!! переконайте мене:bi::bi::bi:люди