Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

jfd72 14.10.2010 01:54

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
колись Пинзеник...а зараз Соболєв.

А чим ця особистість змогла переплюнути Пинзеника ?

---------- Додано о 00:54 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:52 ----------

Хтось пояснить мені : хто такий цей Полодюк і чому він має непоганий рейтинг ?

Olexandr 14.10.2010 12:47

:

()
А чим ця особистість змогла переплюнути Пинзеника ?

---------- Додано о 00:54 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:52 ----------

Хтось пояснить мені : хто такий цей Полодюк і чому він має непоганий рейтинг ?

Полодюк це людина з незаплямованою репутацією. Він чесний, завжди допоможе людині. А головне що він мая ясний розум і бачення як зробити Шепетівку містом зручним для Шепетівчан.

Гість1542 14.10.2010 13:04

:

()
Полодюк це людина з незаплямованою репутацією. Він чесний, завжди допоможе людині. А головне що він мая ясний розум і бачення як зробити Шепетівку містом зручним для Шепетівчан.

Полодюк людина непогана, але нерішуча. Він ніколи не зможе відстоювати власну позицію. Якщо він стане мером, за нього будуть керувати містом Одуд з Малькіним.

Що собою уявляє Валерій Павлович, шепетівчани вже знають. Весь прибутковий бізнес в місті просто перейде Толіку і Саші Шевченко.

nisaja 14.10.2010 15:26

Маринка Сташук нормальна дівчина може просто рішила зробити собі піар на майбутнє, або перевірити свій рейтінг.А Полодюк напевно *не риба і не м"ясо*- судячи по вигляду.

---------- Додано о 14:26 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:15 ----------

[quote=Гість545;54319]
:

()

Про наказало мені відомо зі слів керівництва міської організації.

А нарахунок зміни назви пояснюю, що рішення приймає Всеукраїнська організація, а керівників на місцях призначає обласна. Якщо в Хмельницькому вигнали нечесних людей то це не означає, що такі люди були в нашому місті та районі. А мені відомо через те, що всі документи готував на реєстрацію саме я і коли дізнався про такі речі стало образливо за "Справедливий "Удар".

То незрозуміло ти за "Удар" чи що,здається в нас і так боів хватає - може щось мирненького запропонуєш?:bi:

Гість2323 14.10.2010 15:29

Мені здається ви панове переплутали нерішучість з ввічливістю. Якщо людина не пре напролом це ще не означає що вона нерішуча. Шпільченко у нас рішучий був далі нікуди і толку?

Admin 14.10.2010 15:59

Шановні користувачі будь ласка пишіть відповіді по темі. Топік було очищено від 25 відповідей які жодним чином не стосувались теми

Гість170 14.10.2010 17:21

[QUOTE=nisaja;54344]Маринка Сташук нормальна дівчина може просто рішила зробити собі піар на майбутнє, або перевірити свій рейтінг.А Полодюк напевно *не риба і не м"ясо*- судячи по вигляду.

---------- Додано о 14:26 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:15 ----------

:

()
То незрозуміло ти за "Удар" чи що,здається в нас і так боів хватає - може щось мирненького запропонуєш?:bi:

Ну голубе, Ви мене взагалі здивували. Я можна судити про людину лише з її фотографії? Ви з Полодюком колись спілкувались? Я впевнений що ні. А Вам варто було б з ним познайомитись. І я впевнений, що після цього Ви кардинально зміните свою думку.

Antonyuk 14.10.2010 18:10

[quote=Гість170;54357]
:

()
Маринка Сташук нормальна дівчина може просто рішила зробити собі піар на майбутнє, або перевірити свій рейтінг.А Полодюк напевно *не риба і не м"ясо*- судячи по вигляду.

Що їй перевіряти? У випадку її перемоги Шепетівка через пару років засвітиться на усю Україну - міський голова пішов в декрет.

Хіба що на майбутнє. Дівчина гарна, через років 15-20 буде як Тимошенко.
Але хай спочатку вийде заміж і народить дитину.
Чоловік буде вночі мстити Марині за невиконані передвиборчі обіцянки від імені усіх шепетівчан.

ZzZ 14.10.2010 18:32

[quote=Antonyuk;54359]
:

()

Що їй перевіряти? У випадку її перемоги Шепетівка через пару років засвітиться на усю Україну - міський голова пішов в декрет.

Хіба що на майбутнє. Дівчина гарна, через років 15-20 буде як Тимошенко.
Але хай спочатку вийде заміж і народить дитину.
Чоловік буде вночі мстити Марині за невиконані передвиборчі обіцянки від імені усіх шепетівчан.

)))))) га га га ... я чуть зі стула не впав :bj::bj::bj:

AxeL-V 14.10.2010 19:30

Хай би майбутній обранець розмістив свою програму на великому бігморді в центрі міста і по мірі її виконання ставили б галочки напроти пунктів !