Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

вибор 07.10.2010 21:55

Відповідь: Вибори міського голови 2010

Молю бога щоб на цих виборах не вибрали старих пердунів аля Антонюк чи Бузиль. Шпільченка хватило з головою. А ше цікаво хто Штена видвинув? Невже ще не зрозумів за стільки років що його в жизні мером не вибируть.

praporschik 07.10.2010 22:00

:

()
Ой...краще не треба. Його програма мені і так ясна. Але також ясно що він буде робити на посаді - служить вертикалі Яника.
Мене цікавлять програми кандидатів на посаду мера а не побігунчиків

---------- Додано о 19:37 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:37 ----------

Полодюк від свободи

не скажи.в першу чергу політика партії а потім особисте.якщо ні то виключення з партії і можливе зняття з посади.свято место пусто нє биваєт.а програми у всіх однакові- я зроблю добре всім.

Dj Os 07.10.2010 22:03

Да шо ти гаваріш) Дуже Шпільченком керували з "нашої україни" від якої він обрався)
Так шо не вигадуй.

LuK 07.10.2010 22:03

можна було добавити у опитуванні біля імен кандидатів і партії,що їх висувають

praporschik 07.10.2010 22:06

:

()
Да шо ти гаваріш) Дуже Шпільченком керували з "нашої україни" від якої він обрався)
Так шо не вигадуй.

тоді навіщо такий мер який примкнув до партії аби влізти в крісло.

Dj Os 07.10.2010 22:24

Мені особисто пофігу з якої партії він. Головне щоб за місто думав а не за партію.
Хоча впринципі у нас більше за кармани свої більше переживають, це стосується більшої частини списку кандидатів)

Гість111 07.10.2010 22:27

:

()
Молю бога щоб на цих виборах не вибрали старих пердунів аля Антонюк чи Бузиль. Шпільченка хватило з головою. А ше цікаво хто Штена видвинув? Невже ще не зрозумів за стільки років що його в жизні мером не вибируть.

То проголосуй за Сташук чи Слесарчука, які поняття не мають, що таке бюджет міста, комунальне господарство і т.д. - порядок в місті гарантований.

---------- Додано о 20:27 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:25 ----------

Вальков не балотується.

praporschik 07.10.2010 22:32

:

()
Мені особисто пофігу з якої партії він. Головне щоб за місто думав а не за партію.
Хоча впринципі у нас більше за кармани свої більше переживають, це стосується більшої частини списку кандидатів)

і чого вартий мер без підтримки? з області а можливо і з самого стольного,якщо він є членом партії.

а про карман то у нас такий народ."іван.щоб ти зробив якби був царем?-та нацарював би рублів сто та й утік"

Dj Os 07.10.2010 22:39

головне щоб була підтримка шепетівчан! З таким мисленням як у тебе тобі тіки в депутати і йти, там таких лю***ть бо ними вертять як хочуть і кудою хочуть.
Якщо буде мер з високою підтримкою городян то область сама волею неволею але ігнорувати не зможе, тому що їх потім вище по головкі не поглядать що на парламентських чи прездентських виборах Шепетівка за них віддасть кількість голосів близких нулю

BeterOk 07.10.2010 22:43

Re: Вибори міського голови 2010

Багато імен, прізвищ... тільки поки що вони мені нічого не говорять )))
так що, визначатись будемо пізніше :)

До речі, вже починаються перші зустрічі з виборцями.
08.10.2010 (п'ятниця) в 8 школі о 17-00 зустріч з Бузилем...