Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Dentist 11.10.2010 20:57

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
А що дентистів не вчать української мови?

А ты меня не понял по-русски?)
Юрон, ихтус и тому подобные, от какой партии ваш Слесарчук?

vstalsi 11.10.2010 21:08

Слесарчук іде від партії "Реформи і порядок", а я віддав свій головс за Володимира Бузиля, якого знаю як порядного, справедливого та компетентного в управлінській справі.

---------- Додано о 19:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:07 ----------

Слесарчук іде від партії "Реформи і порядок", а я віддав свій голос за Володимира Бузиля, якого знаю як порядного, справедливого та компетентного в управлінській справі керівника.

tugodum 11.10.2010 21:08

….нічого на дзеркало плювати, коло лице «кривеньке»!!! Я це до того, що майже у всіх нас однаковий мінталитет. Постять, що той крав, інший відкати робив….особливо на Антонюка «набирають». Ви хочете сказати, що якщо Ви були-б при певній посаді і при певних можливостях – Ви не мали б СВОГО інтересу(?! ..ха-ха-ха!!!! Особисто я за Антонюка не віддам свій голос ( мене вже дратує та кількість його постерів по всіх закладах і те, з якою наполегливістю на всіх рівнях намагаються нам його «втюхати»)…..

Admin 11.10.2010 21:17

Шановні користувачі партії та організції від яких висуваються кандидати зазначені в першому повідомленні. Надалі всі питання щодо партійної належності будуть просто видалятись.

anya 11.10.2010 21:18

:

()
….нічого на дзеркало плювати, коло лице «кривеньке»!!! Я це до того, що майже у всіх нас однаковий мінталитет. Постять, що той крав, інший відкати робив….особливо на Антонюка «набирають». Ви хочете сказати, що якщо Ви були-б при певній посаді і при певних можливостях – Ви не мали б СВОГО інтересу(?! ..ха-ха-ха!!!! Особисто я за Антонюка не віддам свій голос ( мене вже дратує та кількість його постерів по всіх закладах і те, з якою наполегливістю на всіх рівнях намагаються нам його «втюхати»)…..

ПОВНІСТЮ З ТОБОЮ ЗГІДНА.

Lego 11.10.2010 21:38

Мдаааа... каждого уже чем-то обмазали.. ну почти каждого... только одну лишь женскую кандидатуру комплиментом уважили)))

Завтра перед тем как читать эту тему запасусь попкорном... однозначно бестридер осени 2010))))))))) Хоть яичницу на мониторе жарь))))

praporschik 11.10.2010 22:05

шановні незареєстровані гості!може досить обливати гавном всіх і вся.якщо не можете написати нічого доброго про якогось кандидата то не сріть усіх інших.вам мало інших форумів де можна флудити безбожно?майте повагу в першу чергу до самих себе.як віднесешся до людей так і люди віднесуться до тебе.

давайте про кандидатів писати хто що знає добре про них (на вашу думку) із програми або з вчинків

наприклад:Сташук балотується від партії пенсіонерів-як я розумію направлення соціальний захист тих же пенсіонерів.це добре.

Слєсарчук-розставив по місту урни,це теж добре.

з програми кандидата Юзвенка(знаю його особисто)-проблема нашої молоді-пиво і генделики,мало займаються спортом,мало спортивних секцій.стелимо асфальт потім прокладаємо газ.добудовують ще один енергоблок на ХмлАЕС-розширення 30 ти кілометрової зони(має бути не менше 35).непогано.

продовжуємо...

LuK 11.10.2010 22:09

Марина Сташук ще надає безкоштовні юридичні консультації пенсіонерам!
Що дуже похвально,як на мене!
п.с. на місці Адміна я взагалі заборонила б у цій темі гостям писати.

praporschik 11.10.2010 22:13

нехай гості також пишуть,просто де іде вікритий срач ці пости видаляти.

jaruto 11.10.2010 22:25

:

()
Мдаааа... каждого уже чем-то обмазали.. ну почти каждого... только одну лишь женскую кандидатуру комплиментом уважили)))

Завтра перед тем как читать эту тему запасусь попкорном... однозначно бестридер осени 2010))))))))) Хоть яичницу на мониторе жарь))))

шо да то да) :bj: