Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Загальні теми (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Покращення життя вже сьогодні (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=4101)

Admin 30.01.2011 03:12

Покращення життя вже сьогодні

Лишаємо ваші відгуки щодо статті https://old.shepetivka.com.ua/content/view/333/1/

ARTIST 30.01.2011 13:27

Відповідь: Покращення життя вже сьогодні

Ой, ремонт зробили. А що залишилось тільки два заступника, а не ціла дюжина, як при попередньому мері, то нічо. Це ж і так зекономили на їх зарплатах на 4 роки.

LuK 30.01.2011 14:41

цікаво,хто автор цих всіх статей?
Адмін чи анонім?

Lego 30.01.2011 15:20

А мне как-то параллельно... есть факты... а на рассуждения автора можно не обращать внимания, сколько людей - столько мнений.

LuK 30.01.2011 15:40

так,але чомусь завжди про погане пишуть,а про хороше скромно мовчать...
мені все одно,хто там мер,і що він робить.Хай хоть стать собі змінить))))
Хто б не був мером,зміст статей завжди буде той самий)))критичний...

п.с не чекайте манни небесної від влади,яка б влада не прийшла,робіть щось самі.
почніть з себе.А критикувати легше всього)))

Гість2323 31.01.2011 14:19

Ну спробуй щось хороше написати. Почитаю із задоволенням. Тому що в наших же інтересах щоб про владу писали добре за її вчинки а не під примусом.
ARTIST менше читай пропаганди. Заступника то зробили 2, але це не означає що апарат менший став. Відкрию тобі секрет - він навіть більший став! Антонюк зстаскує до себе всіх прибліжоних

LuK 31.01.2011 14:39

а мені чесно кажучи глубоко насрать чим там вони всі займаються,хоть сексом,на здоров"я:bk:то їхне.
стараюсь цим не перейматись,а думати про свої вчинки, заслуги та недоліки.і робити добрі справи,
чого і вам бажаю.
від пустої писанини на форумі (хорошої чи поганої) ,
мер не покине крісло,і не почне робити щось краще чи гірше.не підвищить всім зарплати,не допоможе з бізнесом .....

Zelya 31.01.2011 19:51

:

()
а мені чесно кажучи глубоко насрать чим там вони всі займаються,хоть сексом,на здоров"я:bk:то їхне.
стараюсь цим не перейматись,а думати про свої вчинки, заслуги та недоліки.і робити добрі справи,
чого і вам бажаю.
від пустої писанини на форумі (хорошої чи поганої) ,
мер не покине крісло,і не почне робити щось краще чи гірше.не підвищить всім зарплати,не допоможе з бізнесом .....

Чесно кажучи мене здивували такі відверті висловлювання ЛЮК, за живе зацепило???

---------- Додано о 18:51 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:49 ----------

Це називається ХОХЛЯЦЬКА демократія!!!

LuK 31.01.2011 19:56

:

()
Чесно кажучи мене здивували такі відверті висловлювання ЛЮК, за живе зацепило???

---------- Додано о 18:51 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:49 ----------

Це називається ХОХЛЯЦЬКА демократія!!!

:bj:помиляєшся,зовсім не зацепило:ag:просто надоїло читати одне й те саме ,
але що маємо,то вже маємо,і нікуди від того не дітись:bk:

"Каждый народ имеет то правительство, которое заслуживает"

ARTIST 31.01.2011 19:59

:

"Каждый народ имеет то правительство, которое заслуживает"
Я б перефразував, але не буду, бо, напевно, всі знають, що я хотів написати =)))

LuK 31.01.2011 20:01

:

()
Я б перефразував, але не буду, бо, напевно, всі знають, що я хотів написати =)))

:al:мовчимо , бо сам знаєш))))
в кращому випадку закидають какашками,нізащо

ZzZ 31.01.2011 20:07

Сьогодні, на 20-му році Незалежності, промосковські кримінально-олігархічні клани захопили всю повноту влади в Україні та утвердили режим внутрішньої окупації, основним завданням якого є новітнє національне поневолення українського народу. Основним видом зброї масового враження, який використовує правляча кліка є Страх. Саме для того, щоб залякати українців, режим Януковича-Азарова-Литвина розпочав масові репресії проти тих патріотів, які здатні на справедливий і адекватний спротив новітнім поневолювачам...

Zelya 31.01.2011 20:15

Як кажуть за що боролись, на те і напоролись...

Lego 31.01.2011 20:36

Я не понял... Артист просвети, обещаю ничем не кидаться)))

Zelya 31.01.2011 20:40

Почитай Т.Г.Шевченка і все зрозумієш

Lego 31.01.2011 20:47

Чтобы осилить всего классика потребуется не один месяц...

ARTIST 31.01.2011 21:19

[STU="200"]Каждый народ имеет то правительство, которое его имеет[/STU]

IIIkinep 31.01.2011 22:31

:

()
промосковські-кримiнально-олігархічні клани захопилирежим Януковича-Азарова-Литвина розпочав масові репресії проти тих патріотів, які здатні на справедливий і адекватний спротив новітнім поневолювачам...

Ти i справдi вiриш що Луценко,Тимошенко i т.д. являються цими патріотами.Думаєш вони ні копійки не вкрали,та ніколи не повірю.Хоча я важаю що кожен з нас будучи на високій посаді крав би і дурив,про порядність і патріотизм співати не треба.. Вони не опозиція,а конкуренція!І зацікавлені в "деребані" України не меньше П.Р.

Zelya 31.01.2011 22:59

:

()
Чтобы осилить всего классика потребуется не один месяц...

Ми ж його ще в школі осилили, а зрозуміли певно не всі, та й не варто, сумну долю пророкував Шевченко Україні

LuK 31.01.2011 23:09

:

()
сумну долю пророкував Шевченко Україні

а що можна було "напровокувати" в пьяном бреду і з будуна:bm: :ag:

Lego 31.01.2011 23:14

:

()
Ми ж його ще в школі осилили, а зрозуміли певно не всі, та й не варто, сумну долю пророкував Шевченко Україні

В школе всего Шевченка осилить ну никак не могли...

Admin 31.01.2011 23:15

Шановні користувачі. Будь ласка дотримуйтесь теми, не пишіть оффтоп. Інакше ваші повідомлення буде видалено. Сподіваюсь на розуміння

LuK 31.01.2011 23:24

думаю нічого поганого,що за 15 років зробили перший ремонт хоть на 3-му поверсі.привели його у належний вигляд.
а не подобається це мабуть тим- хто привик у срачу жити,і смію припустити що і дома у них ремонт теж років 15 не робився...

Zelya 31.01.2011 23:45

Краще б дирки в асфальті на Проспекті миру заасфальтували

ZzZ 01.02.2011 00:34

:

()
Ти i справдi вiриш що Луценко,Тимошенко i т.д. являються цими патріотами.Думаєш вони ні копійки не вкрали,та ніколи не повірю.Хоча я важаю що кожен з нас будучи на високій посаді крав би і дурив,про порядність і патріотизм співати не треба.. Вони не опозиція,а конкуренція!І зацікавлені в "деребані" України не меньше П.Р.

БЮТ-Наша Україна- Партія Районів___треба виходити з цього Бермудського трикутника.... Бо вони запарили вже лапшу вішати .

KrOt 01.02.2011 00:38

треба вірити сашкі морозу,він наш месія на пару з черновецьким

Гість 5 01.02.2011 02:22

Дійсно не важливо хто мер із "достойних" людей. Основна маса людей чекає від нього прориву в світле майбутне, але він лише проста людина і ніяк не чаклун. Спочатку треба починати з себе, з того щоб не спльовувати на землю і папірець викидати в урну, бути ввічливим будь-де та ін.. Т.Г. Шевченко, звичайно геній, але треба читати педагога Макаренка.

---------- Додано о 01:22 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 01:19 ----------

:

()
БЮТ-Наша Україна- Партія Районів___треба виходити з цього Бермудського трикутника.... Бо вони запарили вже лапшу вішати .

З Бермудського трикутника вийти не можливо.

Alois 01.02.2011 17:57

--------------------------------

IIIkinep 02.02.2011 12:57

:

()
. Т.Г. Шевченко, звичайно геній, але треба читати педагога Макаренка.

.

У всьому з тобою згідний,але за Т.Г. так багато сказали вже що мушу поспорити.

Я краще би перефразував Вольтера : "Якби Шевченка не було б,його потрібно було б придумати".

Шевченко був живим протест проти крепостного права і відомі нам Брюлов і Сошенко. уміло прикривали всі його пороки.
Да що говорити з 1840-х до 1850-х його твори редактував Куліш.І інколи до того редактував що знаменита "автобіографія" яка була надрукована сильно відрізнялась від рукописної!
Коли получив волю він не продовжував вчитись чи займатись серйозно мистецтвом. а 6 років пив(з 34 до 40 років) з Сенгілом. І був частим гостем публічних домів.

Засланий був за вірші....?? да за сепаратизм він засланий був.
Братство їхне хотіло кріпосне право відмінити,звільнити народ,обєднати в одну державу з єдиним парламентом . да в 1850 рокі все прекрасно знали що це не закінчиться мирной пропагандой,а будуть війни.

Та ладно це. вірші які сповнені насилля.
Коли всі показували Гайдамак і благородних розбійників.
то Шевченко говорить такі речі як :

"...Мов скажений,мертвих ріже,
Мертвих віша,палить.
"Дайте ляха,дайте жида!
Мало мені,мало!
Дайте ляха,дайте крові
Наточить з поганих!
Крові море...мало моря.."

Вірш про Уманську католицьку школу

...Ксьондзів розбивали,
А школярів у криниці
Живих поховали.
До самої ночі ляхів мордували
Душі не осталось..
В общем, на славу
... погуляли гайдамаки.
Доре погуляли.

(Поема "Бенкет в Лисянці")

Заслання його......судячи з його щоденика заслання він проводив його провінційний барин,а не каторжник.
Комендант Маевский,приймав його дома постійно.

Шевченко був з юних літ за пазухой.викупили з неволі,в новопетровское постійно шли гроші,книги,одежа і т.д.
Читая щоденик я замітив що він ні за що ніде не платив. всюди його зустрічали.

Замітив що рукописний варіант щоденник на російський мові(інколи суржик).за весь щоденник він употребрив термін "Україна" всього 3 раза,зато "Малоросія" аж 9 )))

Пушкін сказав по цьому випадку так. думаю зрозумієте що художня ціність Шевченка як так і відсутння

"... ни король,ни папа,ни вельможа
Не думают о правде слов моих
Димитрий я иль нет - что им за дело?
Но я предлог раздоров и войны"

Читати потрібно Гощинського і Залеского.
родились в один час в сусідньому селі з Шевченком.
описували ту природу набагато мальовничіше.

ARTIST 03.02.2011 20:19

:

Відкрию тобі секрет - він навіть більший став! Антонюк зстаскує до себе всіх прибліжоних
Вот сьогодні в газетах прочитав, що Антонюк скорочує штат.

Alois 04.02.2011 01:46

--------------------------------------

monax 04.02.2011 10:59

Те, що кожен новий мер тягне на добрі місця своїх людей - це в нас вже традиція (та й не тільки в нас). Але не треба це розглядати як однозначний негатив. Якщо вони (ці свої люди) чогось варті та щось можуть зробити, чого б і не замінити тих, хто нічого зробити не може? .І це досить нормально, кожна людина буде краще працювати з людьми, яких вона знає та в яких вона впевнена.
Це не значить, що в Шепетівці Антонюк поміняв щось погане на щось добре. Це просто так, думки з приводу...

Поки що при його владі особисто мною було помічено слідуюче:
1. Перетасовка в міських ешелонах влади - ні холодно, ні гаряче;
2. Ремонт в "білому домі" (кажіть що хочете, але він там був, і досить недешевий і незрозуміло за які кошти) - має бути монопенісуально, але особисто в мене визиває негатив, тому що:
3. В початкових класах шкіл міста та району відмінили безкоштовне харчування. Точніше, як.. не відмінили, а встановили "в розмірі 1 грн. 50 коп. на дитину". Цікаво, той хто цю суму встановлював, пробував нагодувати першокласника склянкою чаю? В порядку довідки - раніше кожен учень початкової школи мав безкоштовно повноцінний сніданок ("первое, второе и кампот"). На прохання вказати причину була дана відповідь - зміна МІСЬКОГО бюджету.

Можливо, в місті відбулося безліч позитивних змін... але щось я їх не побачив.

І все-таки - на які кошти робився ремонт?)))) А він же робився))):af:

ГістьКЛАВА 06.02.2011 10:26

Усі хто приходять до влади починають робоити перетасовки кадрів. Ніхто в цьому питанні не був оригінальним і в нашому місті зокрема. Ні Малькін, ні Царик, ні Шпільченко, ні....... . І не буде, бо кому цікаво працювати, коли окрема групка працівників всією своєю суттю налаштована проти спільної роботи. Ніби це нового голову обрали в їх власне житло. На державній (особливо) роботі такого не повинно бути.
Так само звільняв, приймав би й на роботу той самий Полодюк, якби!!! він пройшов в це крісло. Тільки хіба що керуючу залишив попередню, бо їй треба доседіти до пенсії.
Островська думала, що Бога забороду вхопила. Людські сльози навіть через багато років повертаються бумерангом.
Хто мав займатися ремонтами раніше, хто довів до такого стану будівлю. Зараз ніхто не піднімає таких питань. А бездіяльність теж карається законом. нехай прозвітують проте, що мали, але не зробили чому не зробили. Скільки коштів вкрали. Нехай, нехай!!!

KrOt 06.02.2011 20:35

За останім наказом ялинковича- мером міста мають мають поставити ЦАРИКА,необішлось без якудзи

Кіко 15.02.2011 22:46

Де сьогодні ті, хто переконував, що при Антонюку на нас посипеться "мання небесна"? Аууууу! Відзовіться!

4545 19.02.2011 23:00

Вже продажні "писаки" бояться підписуватися власним іменем - от і з"явилася в "Шепетівському віснику" така собі Інна Гринь, чи то Інна Царик! Невже Олександр Павлович уже змінив не лише ім"я, але й стать. І чого боятися підписувати свої статті - значить неправду пише, вішає лапшу людям на уші!!!

До речі, недалекий час, коли в жіночому платті з міста буде ганебно втікати Антонюк, скатертью дорожка!

55555 19.02.2011 23:12

:

()
Усі хто приходять до влади починають робоити перетасовки кадрів. Ніхто в цьому питанні не був оригінальним і в нашому місті зокрема. Ні Малькін, ні Царик, ні Шпільченко, ні....... . І не буде, бо кому цікаво працювати, коли окрема групка працівників всією своєю суттю налаштована проти спільної роботи. Ніби це нового голову обрали в їх власне житло. На державній (особливо) роботі такого не повинно бути.
Так само звільняв, приймав би й на роботу той самий Полодюк, якби!!! він пройшов в це крісло. Тільки хіба що керуючу залишив попередню, бо їй треба доседіти до пенсії.
Островська думала, що Бога забороду вхопила. Людські сльози навіть через багато років повертаються бумерангом.
Хто мав займатися ремонтами раніше, хто довів до такого стану будівлю. Зараз ніхто не піднімає таких питань. А бездіяльність теж карається законом. нехай прозвітують проте, що мали, але не зробили чому не зробили. Скільки коштів вкрали. Нехай, нехай!!!

Чи не сидить випадково гістьКЛАВА в кімнаті депутата у мерії на 3 поверсі?! Такий брєд писати тільки КЛАВА і може! Бо керуючий за стан приміщення ніколи не відповідав - на це є мер і комендант.
А щодо "окремої групки" - то це ті, хто хочуть жити по законах, а не по понятіях!!!
І статтю 172 Кримінального кодексу ніхто не відміняв. Так що за НЕЗАКОННЕ звільнення людей Антонюк відповість по всій строгості. Строк давності - років 15. Так що ще хлібне Сірожа тюремної баланди за свій бєспрєдєл!!!

Гість 5556 20.02.2011 01:03

Ремонти періодично треба робити!!! Але не цим ми повинні перейматися, а тими скороченнями в країні. Такі погані були Ющенко з Тимошенком, але при них з"являлися хоч якісь робочі місця, а зараз просто жах. Вже йде "молва народная" щодо скорочень в лікарні, м"ясокомбінат ( пару сотень людей). До чого ми йдемо?

Alois 20.02.2011 01:07

-----------------------------------------------

IIIkinep 20.02.2011 01:25

переживаєш що як вийдуть,то прийдеться рот частіше полоскати?