Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Загальні теми (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Покращення життя вже сьогодні (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=4101)

Lego 31.01.2011 23:14

Відповідь: Покращення життя вже сьогодні

:

()
Ми ж його ще в школі осилили, а зрозуміли певно не всі, та й не варто, сумну долю пророкував Шевченко Україні

В школе всего Шевченка осилить ну никак не могли...

Admin 31.01.2011 23:15

Шановні користувачі. Будь ласка дотримуйтесь теми, не пишіть оффтоп. Інакше ваші повідомлення буде видалено. Сподіваюсь на розуміння

LuK 31.01.2011 23:24

думаю нічого поганого,що за 15 років зробили перший ремонт хоть на 3-му поверсі.привели його у належний вигляд.
а не подобається це мабуть тим- хто привик у срачу жити,і смію припустити що і дома у них ремонт теж років 15 не робився...

Zelya 31.01.2011 23:45

Краще б дирки в асфальті на Проспекті миру заасфальтували

ZzZ 01.02.2011 00:34

:

()
Ти i справдi вiриш що Луценко,Тимошенко i т.д. являються цими патріотами.Думаєш вони ні копійки не вкрали,та ніколи не повірю.Хоча я важаю що кожен з нас будучи на високій посаді крав би і дурив,про порядність і патріотизм співати не треба.. Вони не опозиція,а конкуренція!І зацікавлені в "деребані" України не меньше П.Р.

БЮТ-Наша Україна- Партія Районів___треба виходити з цього Бермудського трикутника.... Бо вони запарили вже лапшу вішати .

KrOt 01.02.2011 00:38

треба вірити сашкі морозу,він наш месія на пару з черновецьким

Гість 5 01.02.2011 02:22

Дійсно не важливо хто мер із "достойних" людей. Основна маса людей чекає від нього прориву в світле майбутне, але він лише проста людина і ніяк не чаклун. Спочатку треба починати з себе, з того щоб не спльовувати на землю і папірець викидати в урну, бути ввічливим будь-де та ін.. Т.Г. Шевченко, звичайно геній, але треба читати педагога Макаренка.

---------- Додано о 01:22 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 01:19 ----------

:

()
БЮТ-Наша Україна- Партія Районів___треба виходити з цього Бермудського трикутника.... Бо вони запарили вже лапшу вішати .

З Бермудського трикутника вийти не можливо.

Alois 01.02.2011 17:57

--------------------------------

IIIkinep 02.02.2011 12:57

:

()
. Т.Г. Шевченко, звичайно геній, але треба читати педагога Макаренка.

.

У всьому з тобою згідний,але за Т.Г. так багато сказали вже що мушу поспорити.

Я краще би перефразував Вольтера : "Якби Шевченка не було б,його потрібно було б придумати".

Шевченко був живим протест проти крепостного права і відомі нам Брюлов і Сошенко. уміло прикривали всі його пороки.
Да що говорити з 1840-х до 1850-х його твори редактував Куліш.І інколи до того редактував що знаменита "автобіографія" яка була надрукована сильно відрізнялась від рукописної!
Коли получив волю він не продовжував вчитись чи займатись серйозно мистецтвом. а 6 років пив(з 34 до 40 років) з Сенгілом. І був частим гостем публічних домів.

Засланий був за вірші....?? да за сепаратизм він засланий був.
Братство їхне хотіло кріпосне право відмінити,звільнити народ,обєднати в одну державу з єдиним парламентом . да в 1850 рокі все прекрасно знали що це не закінчиться мирной пропагандой,а будуть війни.

Та ладно це. вірші які сповнені насилля.
Коли всі показували Гайдамак і благородних розбійників.
то Шевченко говорить такі речі як :

"...Мов скажений,мертвих ріже,
Мертвих віша,палить.
"Дайте ляха,дайте жида!
Мало мені,мало!
Дайте ляха,дайте крові
Наточить з поганих!
Крові море...мало моря.."

Вірш про Уманську католицьку школу

...Ксьондзів розбивали,
А школярів у криниці
Живих поховали.
До самої ночі ляхів мордували
Душі не осталось..
В общем, на славу
... погуляли гайдамаки.
Доре погуляли.

(Поема "Бенкет в Лисянці")

Заслання його......судячи з його щоденика заслання він проводив його провінційний барин,а не каторжник.
Комендант Маевский,приймав його дома постійно.

Шевченко був з юних літ за пазухой.викупили з неволі,в новопетровское постійно шли гроші,книги,одежа і т.д.
Читая щоденик я замітив що він ні за що ніде не платив. всюди його зустрічали.

Замітив що рукописний варіант щоденник на російський мові(інколи суржик).за весь щоденник він употребрив термін "Україна" всього 3 раза,зато "Малоросія" аж 9 )))

Пушкін сказав по цьому випадку так. думаю зрозумієте що художня ціність Шевченка як так і відсутння

"... ни король,ни папа,ни вельможа
Не думают о правде слов моих
Димитрий я иль нет - что им за дело?
Но я предлог раздоров и войны"

Читати потрібно Гощинського і Залеского.
родились в один час в сусідньому селі з Шевченком.
описували ту природу набагато мальовничіше.

ARTIST 03.02.2011 20:19

:

Відкрию тобі секрет - він навіть більший став! Антонюк зстаскує до себе всіх прибліжоних
Вот сьогодні в газетах прочитав, що Антонюк скорочує штат.