Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Флейм (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Косметика та інші причандали (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=1030)

Ikke 15.05.2008 00:37

На нашому форумі є багато тем, які переважно цікаві М-більшості нашого форуму, але так як тут вже достатньо багато дівчат, пропоную у цій неофіційно дівчачій темі обговорювати все, що стосується косметики, краси і догляду за нею:girl: Які засоби ви купуєте регулярно, що б могли порекомендувати іншим... :pauk: ---> :ven:

Ілонка 15.05.2008 00:45

Я взагалі 2 роки була дуже агітаторним консультантом "Avon"...Але що можна сказати про цю косметику??? Повний Ацтой!!! Хіба що досі користуюся парфумами))) :-)
Тіні для очей класні "Pupa", подруга з Італії прислала)))))))
От не можу я найти нормальну туш, вії, здається, нормальні, а фігово получається, і засихає вона в мене через 2місяці!!! Але накраща, що в мене була, це Max Factor, і правда стійка!!!! :-)
Ше щось згадаю напишу))))))) :-)

LuK 15.05.2008 12:19

ці всі ейвони ,оріфлейми та фаберліки точно ацтой,для пролетаріату!!!Вже так достали ці распостранітелі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хороша косметика не може стоїти дешево!!!Макс фактор може бути.Вчоора собі пудру купила,сподобалась!!!Ланком ще не погана косметика,Pupa теж.але треба остерігатись підробок.яких зараз купа!!!
З духами та туалетними водами те ж саме.співвідношення ціна-якість.
Користуюсь,DOONA,Nina Ricci,Jadore.Мені подобається,стійкий аромат.І приемний.

Ikke 15.05.2008 14:07

У мене тоже є від Nina Ricci, так і називаєтся "Nina", дуже подобаются, так як і Black XS від Paco Rabanne. Ще Amor amor, але вони вже так надоїли...

Immortal 15.05.2008 15:12

<div class='quotetop'>(Ikke @ 14.5.2008, 23:37) [snapback]41817[/snapback]</div>
Цитата:

На нашому форумі є багато тем, які переважно цікаві М-більшості нашого форуму, але так як тут вже достатньо багато дівчат, пропоную у цій неофіційно дівчачій темі обговорювати все, що стосується косметики, краси і догляду за нею:girl: Які засоби ви купуєте регулярно, що б могли порекомендувати іншим... :pauk: ---> :ven:
[/b]
пару раз доводилося користуватися пудрою, чи як там воно називається, щоб фонарі замастити, но ефекту мало дало, так що недуже і рекомендую. Найкраще окуляри 8-)

IIIkinep 15.05.2008 16:27

Иморталу зачот:)
Самый лутшей парфюмь ето "Красная Москва";)

LuK 15.05.2008 20:37

<div class='quotetop'>(Immortal @ 15.5.2008, 11:12) [snapback]41849[/snapback]</div>
Цитата:

пару раз доводилося користуватися пудрою, чи як там воно називається, щоб фонарі замастити, но ефекту мало дало, так що недуже і рекомендую. Найкраще окуляри 8-)
[/b]
:hah: Краще купи в аптеці СИНЯК-ОFF.14 гр. Маскує краще синяки,за одно і бистріше сходять,і набряки швидше зникають:):mrgreen:

Lego 15.05.2008 22:53

Amor amor рулит!!!!
Сам косметикой не пользуюсь почему-то)))))))))))))))
Но есть знакомые мАльчики которые регулярно пудрят себе носик))) Очень хвалят МахFасtоr)))))))))) ПрААААтивные шАлунишки)))))))
P.S. Люблю покупать косметику в подарок. (Краснею, но признаюсь)

Ikke 15.05.2008 23:12

Не понимаю, кого из парней не спаршивала, все тащятся от амора, а девченки не используют больше 2 недель :roll: :?:

Lego 15.05.2008 23:23

Я не тащусь)))) Просто очень сбалансированные духи на мягкой и стойкой основе. А на счет двух недель - знаю человека, который пользуется ими уже года 3... не меньше... Откровенно говоря - не понимаю ее)))) Даже если чередовать с "летним" вариантом...

Часовой пояс GMT +3, время: 23:56.