PDA

Просмотр полной версии : Шепетовчане, отзовитесь!

bear
29.01.2007, 18:10
Не бывал я в Шепетовке вечность. Про город теперешний мне узнать хочется, про то как и чем люди живут. Буду благодарен за чистый чат.

Larisa
29.01.2007, 20:12
<div class='quotetop'>(bear @ 29.1.2007, 15:10) 7715</div>
Не бывал я в Шепетовке вечность. Про город теперешний мне узнать хочется, про то как и чем люди живут. Буду благодарен за чистый чат.
[/b]Вечность и я не бывала , честно скажу ,когда подьезжала к Судилкову этим летом ,просто слезы текли ,не говоря уже ,что творилось со мной ,когда сошла с поезда в Шепетовке.Нет слов передать , все родные и все родное и все вместе...

bear
29.01.2007, 20:25
<div class='quotetop'>(Larisa @ 29.1.2007, 19:12) 7720</div>
Вечность и я не бывала , честно скажу ,когда подьезжала к Судилкову этим летом ,просто слезы текли ,не говоря уже ,что творилось со мной ,когда сошла с поезда в Шепетовке.Нет слов передать , все родные и все родное и все вместе...
[/b]
Так что новенького в Шепетовке, Лариса? Я-то вечность побольше твоей не бывал, рассказывай. Дома девятиэтажные, говорят, стоят, в мою бытность пятиэтажки небоскрёбами казались, давно это было, конечно.

Larisa
29.01.2007, 20:37
<div class='quotetop'>(bear @ 29.1.2007, 17:25) 7721</div>
Так что новенького в Шепетовке, Лариса? Я-то вечность побольше твоей не бывал, рассказывай. Дома девятиэтажные, говорят, стоят, в мою бытность пятиэтажки небоскрёбами казались, давно это было, конечно.
[/b]
bear,домой не тянется? :D ,Америка Америкой , а свой дом ничем не заменишь... Почему не приезжал?

bear
29.01.2007, 20:55
<div class='quotetop'>(Larisa @ 29.1.2007, 19:37) 7723</div>
bear,домой не тянется? :D ,Америка Америкой , а свой дом ничем не заменишь... Почему не приезжал?
[/b]
Во-первых, не к кому мне ехать, во-вторых нету уже той Шепетовки, которую я когда-то домом считал, в третьих, ты же знаешь как повседневный быт засасывает, семья, дети, работа, и т.д.

Larisa
29.01.2007, 21:11
<div class='quotetop'>(bear @ 29.1.2007, 17:55) 7725</div>
Во-первых, не к кому мне ехать, во-вторых нету уже той Шепетовки, которую я когда-то домом считал, в третьих, ты же знаешь как повседневный быт засасывает, семья, дети, работа, и т.д.
[/b] Шепетовка там же стоит на месте , если не к кому ехать ,то это лично твоя проблема , и знаешь ,съезди к друзьям , к соседям ,да хоть бы в гостиннице отбудь и может знаешь ,весь этот негативизм пройдет ,родное место всегда действует благоприятно ,поверь...

bear
29.01.2007, 21:14
Согласен с тобой. Может когда-нибудь прилечу. Да и деткам надо место пращуров показать. А ты когда собираешься?

Larisa
29.01.2007, 21:21
пятиетажки небоскребами казались- это ты про какой год говоришь- может я родилася тогда?

bear
29.01.2007, 21:24
<div class='quotetop'>(Larisa @ 29.1.2007, 20:21) 7730</div>
пятиетажки небоскребами казались- это ты про какой год говоришь- может я родилася тогда?
[/b]
Да нет, позже, ты уже тогда в детский сад ходила наверно. Кстати, в какой детсад ты ходила, Лариса?

Larisa
29.01.2007, 21:27
не помню номера ,но на ул .Островского ,напротив девятиетажки :D :D :D

bear
29.01.2007, 21:32
<div class='quotetop'>(Larisa @ 29.1.2007, 20:27) 7732</div>
не помню номера ,но на ул .Островского ,напротив девятиетажки :D :D :D
[/b]
Да, помню такой, возле первой школы, только девятиэтажек там тогда напротив не было, только частные одноэтажные дома, а я в гарнизонный садик ходил, тот что возле гостинницы на Карла Маркса.

bear
30.01.2007, 00:19
Та чи є тут шепетiвчани крiм Лариси? Вона ж ничого таке погане чомусь сьогоднi не каже, тiльки покусує потрошки але ж хотилося б щось про Шепетiвку почути. Дякую всiм, а тобi, Лариса, окремо.

tugodum
30.01.2007, 01:18
Всім мої вітання!!! bear мабуть теперішній вигляд нашого міста Тобі не сподобається! Як на мене "теперішній вигляд" став дещо більш "обшарпаний", адже окрім тих дев*ятиповерхових будинків майже нічого нового не збудували!!! А ще в нашому місті(мабуть в однону на всю неньку Україну ) є одне "унікальне" явище - БАЗАР, дійство проходить кожну суботу і бере початок з пр.Миру(біля старого базарчику, якщо пам*ятаєш) і закінчується аж за парком!!! А скільки всякої "срані" після цього всього остається - ого-го!!! Ось так і живем.............

Larisa
30.01.2007, 16:41
<div class='quotetop'>(tugodum @ 29.1.2007, 22:18) 7742</div>
А ще в нашому місті(мабуть в однону на всю неньку Україну ) є одне "унікальне" явище - БАЗАР, дійство проходить кожну суботу і бере початок з пр.Миру(біля старого базарчику, якщо пам*ятаєш) і закінчується аж за парком!!! А скільки всякої "срані" після цього всього остається - ого-го!!! Ось так і живем.............
[/b]на счет базара -то действительно уникально ,я даже это все на камеру заснимала :D ,а ведь эту всю срань убирают потом ,и на другой день чисто!

Larisa
30.01.2007, 17:05
<div class='quotetop'>(bear @ 29.1.2007, 21:19) 7741</div>
Вона ж ничого таке погане чомусь сьогоднi не каже, тiльки покусує потрошки [/b]

bear, у тебя развитое чувство юмора :multi:

bear
30.01.2007, 18:44
<div class='quotetop'>(Larisa @ 30.1.2007, 16:05) 7765</div>
bear, у тебя развитое чувство юмора :multi:
[/b]
Я ж тебе говорил, что у меня всё есть, развитое чувство юмора тоже. Но ты тут по делу давай, не про меня тут разговор, а про Шепетовку.

А как промышленность сейчас работает? Железная дорога, депо, сахзавод, понятное дело работают. Завод Коммунист и завод культиваторов слышал в упадке. Чем люди занимаются? Как люди живут? Кто и чем на базаре торгует? Спасибо.

tugodum
30.01.2007, 20:58
<div class='quotetop'>(Larisa @ 30.1.2007, 15:41) 7764</div>
,а ведь эту всю срань убирают потом ,и на другой день чисто!
[/b]
Так-так!! Ящо Ти маєш на увазі центральну вулицю - то звісно, під вечір її "прибирають, але "срань" має здатність розлітатися навкруги! Ти-б бачила що робиться після цього дійства в дворах!!!!
<div class='quotetop'></div>А как промышленность сейчас работает? Железная дорога, депо, сахзавод, понятное дело работают. Завод Коммунист и завод культиваторов слышал в упадке. Чем люди занимаются? Как люди живут? Кто и чем на базаре торгует?[/b] Промисловість в нашому місті майже на нулю!!! Культиватор - банкрут, там "працюють" лише ті, кому до пенсії недовго(молодь за ті копійки там працювати не хоче). Комуністу - гаплик!!! Все обладнання вирізали і продали, стоїть бідолага і потихеньку валиться. Таж сама ситуація з "Літєйним".Скрізь одна велика ГУЗНЯ!!!! А тут починається саме прикольне - за який "хєр" люди живуть незрозуміло!? І що семе цікаве - з кожним роком все краще і краще!!!
А якщо серйозно то в місті є декілька приватних підприємств з досить великим "оборотом". Взагалом за 1000гр.(200$) робити ніхто не хоче(а семе така середня зарплата державного службовця)...

bear
30.01.2007, 21:04
<div class='quotetop'>(tugodum @ 30.1.2007, 19:58) 7774</div>
Так-так!! Ящо Ти маєш на увазі центральну вулицю - то звісно, під вечір її "прибирають, але "срань" має здатність розлітатися навкруги! Ти-б бачила що робиться після цього дійства в дворах!!!!
Промисловість в нашому місті майже на нулю!!! Культиватор - банкрут, там "працюють" лише ті, кому до пенсії недовго(молодь за ті копійки там працювати не хоче). Комуністу - гаплик!!! Все обладнання вирізали і продали, стоїть бідолага і потихеньку валиться. Таж сама ситуація з "Літєйним".Скрізь одна велика ГУЗНЯ!!!! А тут починається саме прикольне - за який "хєр" люди живуть незрозуміло!? І що семе цікаве - з кожним роком все краще і краще!!!
А якщо серйозно то в місті є декілька приватних підприємств з досить великим "оборотом". Взагалом за 1000гр.(200$) робити ніхто не хоче(а семе така середня зарплата державного службовця)...
[/b]
А що можна за $200 купити, чи можна жити на цi грошi? Скiльки квартири коштують, продукти? А чи за медичне обслуговання треба багато платити? Дякую.

tugodum
31.01.2007, 01:16
<div class='quotetop'>(bear @ 30.1.2007, 20:04) 7775</div>
А що можна за $200 купити, чи можна жити на цi грошi? Скiльки квартири коштують, продукти? А чи за медичне обслуговання треба багато платити? Дякую.
[/b]
Купити квартиру: 1- кімнатна від 14000$,2-х від20000$, 3-х від24000$.Якщо винайняти від 88$ чистими на місяць.
Якщо є своя,то за неї платиш(орієнтовно) відповідно:1- 35$,2-55$,3- 88$ !!!!!!!!!
Продукти: хліб(буханець) - 0,3$, 1літ. молока -0,74$,м*ясо 1кг. - 4$,свіжі огірки, помідори(1 кг. взимку)- 3$, риба свіжа - 3$, і як ж це все без горілки :lol: 2$-3$ за 0,5літ.
Медецина у нас "буцімто" безкоштовна, але ліки(якщо ти простий смертний) на всяке "медичне втручання" , ти купуєш сам у аптеці + лікарю щось треба ( когда доктор сыт - и пациенту хорошо).
Ось така "хєрня" - сам і рахуй скільки треба щоб прожити :roll:

bear
31.01.2007, 02:36
<div class='quotetop'>(tugodum @ 31.1.2007, 0:16) 7780</div>
Купити квартиру: 1- кімнатна від 14000$,2-х від20000$, 3-х від24000$.Якщо винайняти від 88$ чистими на місяць.
Якщо є своя,то за неї платиш(орієнтовно) відповідно:1- 35$,2-55$,3- 88$ !!!!!!!!!
Продукти: хліб(буханець) - 0,3$, 1літ. молока -0,74$,м*ясо 1кг. - 4$,свіжі огірки, помідори(1 кг. взимку)- 3$, риба свіжа - 3$, і як ж це все без горілки :lol: 2$-3$ за 0,5літ.
Медецина у нас "буцімто" безкоштовна, але ліки(якщо ти простий смертний) на всяке "медичне втручання" , ти купуєш сам у аптеці + лікарю щось треба ( когда доктор сыт - и пациенту хорошо).
Ось така "хєрня" - сам і рахуй скільки треба щоб прожити :roll:
[/b]
Дуже вдячний Вам за iнформацiю, tugodum. Це зрозумiло, що не дуже легко на $200 в мiсяць прожити... Я дуже добре зразумiв та вiдчув гiркоту, з якою Ви про все це кажете, tugodum. Цiни близько до "мирових", a зарплати занадто нижче нiж "мировi"... Тiльки горiлка значно дешева.

А паливо скiльки коштуэ? Скiльки транспорт коштуэ? Шепетiвка мiстечке маленьке, я завжди пiшки всюди ходив, та все ж цiкаво скiльки автобус коштуэ? Як люди себе спочивають? Чи всi хто хоче робити мають таку можливiсть? Ви, tugodum, казали що за $200 в мiсяць нiхто працювати не хоче. Чи потрiбно те зрозумiти як роботи за таки грошi пiвно та на всiх хто хоче працювати досi? Як обстоять справи з кримiналом, чи висока преступнiсть? Дякую.

bear
01.02.2007, 20:46
<div class='quotetop'>(~REFLEXA~ @ 1.2.2007, 19:17) 7928</div>
Преступность в Шепетовке высокая! Вечером лучше ездить на такси или самому не ходить по городу. Грабеж на каждом повороте.
На счет базара: видела я тот ужас, что остается после базара. Но ближе к вечерому уже по проспекту спокойно машины ездят и все убрано. Хотя тогда праздник был, может специально все так почистили.
[/b]
А статистика по преступности какая-нибудь есть? Сколько людей убили, сколько ограбили и т.п. Интересно, если грабеж на каждом повороте, а тебе несколько поворотов пройти нужно, то что остается грабить после первого поворота? Или тут разделение труда есть, на одном повороте деньги отбирают, на другом часы, на третьем одежду, а на четвертом просто по морде дадут, потому что брать больше нечего. Или всё это на одном повороте получить можно, чтобы далеко не ходить? Куда ж милиция смотрит?

Извините за нелепый вопрос, а право на ношение огнестрельного оружия легально получить можно?

Dj Os
01.02.2007, 22:11
Да шо ви женете, преступність у нас не більша ніж в будь якому провінційному місті.

bear
02.02.2007, 00:02
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 1.2.2007, 21:11) 7934</div>
Да шо ви женете, преступність у нас не більша ніж в будь якому провінційному місті.
[/b]
Та не жени ти теж, Ос, я ж Шепетiвку добре знаю, вона нiколи та нi в чому не була гiрша нiж будь яке iнше провiнцiйне мiсто.

Менi Бондарчук розбитого носа два рази складав, я ж в Шепетiвцi зрiс. Тiльки не кажить вiдразу, що я цей нiс не в свої справи совав, бо не совав його не куди, самi знаходили, ви ж теж Шепетiвку повиннi знати. Пiсля того, в Америцi вже, лiкарi подивилися на того носа та дуже здивувалися що це лiкар живий ще людинi зробив, та ще раз то все розiбрали та зiбрали докупи знов, щоб хоч трошки дихати можна було. А чи ще живий лiкар Бондарчук? Вiн зовсiм непоганий доктор був, багатьом людям допомiг.

А факти, статiстику якусь маєте, щоб порiвняти преступнiсть, а то таку жахливу картину малюєте, як в американських мiсцевих новинах кожен день? Дякую.

tugodum
02.02.2007, 02:14
Б..!!! Ось прочитав що на кожному кутку в пику б*ють і тепер боюсь до дому йти :lol: ( а зараз 1:46)!!! Друзі якщо Вас без всякого приводу вечорком "копають" - така у Вас доля!!! :roll:
А криміногенна ситуація середньостатистична(мань*яки по місту не бігають). Якщо брати по відношенню до того, як було раніше, коли місто було поділено на певні зони впливу - такого вже давно немає!!! Це колись було: недай бог ти з Дружби попадеш на Польське - тобі "кирдик" :eyecrazy: ,а зараз хто його знає, чи є у нього "шмайсер" під курткою, чи ні :hah: (дирочку в голові ніхто не хоче)!!! У нас дозвіл (при наймі) на газову зброю отримати досить легко,а Статистика ось тут: http://www.shepetivka.org.ua/index.php?do=...amp;category=kr (http://www.shepetivka.org.ua/index.php?do=cat&category=kr)

P.S. bear я прошу прощения, но возможно Вам было бы проще писать на русском, а то я нечего не понял<div class='quotetop'></div>Чи потрiбно те зрозумiти як роботи за таки грошi пiвно та на всiх хто хоче працювати досi?[/b]

bear
02.02.2007, 09:00
<div class='quotetop'>(tugodum @ 2.2.2007, 1:14) 7945</div>

P.S. bear я прошу прощения, но возможно Вам было бы проще писать на русском, а то я нечего не понял
[/b]
Шановний tugodum, дуже вдячний Вам за інформацію, а також за Вашу ласкаву пропозицію користуватися моєю рідною російською мовою.

Вибачте мені, будь ласка, мої помилки, але з Вашого дозволу я всеж таки буду писати українською мовою та буду всім вдячний за терпіння. Підправляйте мене, буду лише вдячний.

Зрозумило, то мої особисті проблеми, але справа в тому, що не мав можливістi розмовляти українскою мовою, не здивляйтесь... майже 30 років. Мовою, як любим іншим знанням треба постійно користуватися, щоб не втратити. Звичайно, 30 років довгий час, щоб не тільки мову забути... Я в цей форум пишу, щоб російської мови не втратити та повернути українську мову. Рахую, що Лариса зі мною тут згідна буде, вона повинна це добре розуміти.

Фахівцем в мовознавстві себе не рахую, але повільно, чи в деяких випадках майже повільно користуюся 8 мовами (то не мені оцінку моєї української мови робити), не рахуючи російского мату, котрим теж повільно володію коли треба, або якщо згідного слова знайти часом важко. Повірте, людині завжди потрібно деякий час, щоб переключитися з одної мови на іншу, навіть коли тi обидві мови добре знаєш. В мене українська мова зараз десь позаду кітайскої сидить, дайте менi трошки часу та я не гірше Вас балакати буду, ось побачите.

Пробачте за відступ вiд теми. Повертаючись до мого питання, я хотiв знати чи в Шепетiвці є багато людей без роботи, чи кожен може роботу отримати якщо працювати хоче. Дякую.

Larisa
02.02.2007, 17:26
На вопрос с работой отвечу так ,что очень трудно найти таковой в Шепетовке ,здесь Тугодум пишет ,что за 200$ никто не соглашается- врет он ! А за 300$ - надо оплатить работодателю 1000$чтобы трудоустроиться! Корупция везде !Есть такие люди ,с которыми я познакомилась на их рабочем месте ,которые работают за 200 гривень на месяц , я в шоке была от того ,что у них нет выбора ,они кормят семью ,так что в нищите даже и такой выход -но уже выход!

tugodum
04.02.2007, 13:06
<div class='quotetop'>(Larisa @ 2.2.2007, 16:26) 8003</div>
........очень трудно найти таковой в Шепетовке ,здесь Тугодум пишет ,что за 200$ никто не соглашается- врет он !Есть такие люди ,с которыми я познакомилась на их рабочем месте ,которые работают за 200 гривень на месяц , я в шоке была от того ,что у них нет выбора ,они кормят семью ,так что в нищите даже и такой выход -но уже выход!
[/b]

Larisa Ви мабуть вкотре випали в "астрал". Мінімальна заробітна плата складає, якщо не помиляюсь, 428гр =83,9$!!! Я не заперечую, що є такі "зомбі" які "працюють" за такі гроші. Але запитайте як працюють? Мене завжди дивує "салдеповський " мінталітет: якщо я прийшов на роботу - мені вже мають заплатити, і не так важливо, що я в загальній сумі дійсно відпрацював 3 год.(а би як) з 8 год.(решту 5 годин розказують один одному, яка ж в них низька зарплата!?) То це дісно плідна праця варта тих грошей!!! <div class='quotetop'></div> А за 300$ - надо оплатить работодателю 1000$чтобы трудоустроиться! Корупция везде ![/b] з ци згоден, але знову таки-ж ,це їхій вибір: багато не думати (сидіти "від звонка до звонка" і тупо отримувати свої 300$. Але при бажанні можна влаштуватися до "приватника" і отримувата від 300$ - але там дійсно треба працювати в повному розумінні цього слова.
P.S. <div class='quotetop'></div>а також за Вашу ласкаву пропозицію користуватися моєю рідною російською мовою.[/b] bear - я не писав про вашу рідну мову, а лише запропонував користуватись тою мовою, якою Вам простіше

Larisa
04.02.2007, 18:56
Что ,Тугодум ,заело что правду написала? А кто писал ,что почти все заводы и фабрики или их закрыли или перед банкрутом? У людей есть выбор большой? Это ты попал в австрал ,а не я , это у тебя путь к истине неопределенный, я в астрале -когда сплю и ни о чем не думаю ,а ты вечно в нем!Хочешь сказать ,что все свободно могут найти работу ,соответствующую на свой кретерий стандарта ? Единицы таких ,даже подчеркиваю тех , "Але при бажанні можна влаштуватися до "приватника" і отримувата від 300$ - але там дійсно треба працювати в повному розумінні цього слова. "

bear
04.02.2007, 22:54
<div class='quotetop'>(tugodum @ 4.2.2007, 12:06) 8099</div>
bear - я не писав про вашу рідну мову, а лише запропонував користуватись тою мовою, якою Вам простіше
[/b]
Дуже вдячний Вам, tugodum. Я так i зрозумiв Вашу пропозицiю. Дякую Вам, ще раз.

tugodum
04.02.2007, 23:54
<div class='quotetop'>(Larisa @ 4.2.2007, 17:56) 8102</div>
А кто писал ,что почти все заводы и фабрики или их закрыли или перед банкрутом? У людей есть выбор большой? [/b]
А ще я писав: <div class='quotetop'></div>А тут починається саме прикольне - за який "хєр" люди живуть незрозуміло!? І що семе цікаве - з кожним роком все краще і краще!!!"[/b] і візьміть до уваги, що без жодного натяку на іронію. Для прикладу, сходи після обіду до сантехніка і попроси щоб він підійшов і зробив якийсь певний об*єм робіт(звісно не безкоштовно) - так у нього простіше ї... випросити!!!
<div class='quotetop'></div>Хочешь сказать ,что все свободно могут найти работу ,соответствующую на свой кретерий стандарта ?[/b] роботу знайти да!!! Інша справа, чи по своїм критеріям, але якщо хочеш "заробити", то потрібно лише бажання! У мене підробляють два "бійця", один працює 1 раз в неділю, другий 2 рази в неділю, отримують відповідно ...$ і ...$ на місяць - великого ентузіазму в їхніх очах я не бачу!!! Ви Larisa з цем не зіштовхувались і не розповідайте що у нас реально, а що ні.

GoBLin
05.02.2007, 16:50
И ещё кто тебе сказал что 80 у.е. плата за квартиру 3-х комнатную??? :shocked: :shocked: Это ты загнул... Может за найм и платят, но за услуги...

tugodum
05.02.2007, 21:39
<div class='quotetop'>(GoBLin @ 5.2.2007, 15:50) 8150</div>
И ещё кто тебе сказал что 80 у.е. плата за квартиру 3-х комнатную??? :shocked: :shocked: Это ты загнул... Может за найм и платят, но за услуги...
[/b]
Давай порахуємо: візьмемо(середньостатистичну) 3-х кімнатну квартиру загальною площою 58 м2,в якій проживають(як мінімум) 2 людини.А тепер плюсуємо: опалення 58 м2*4,20гр.=243,6гр.+ вода 2люд.*23,67гр.=47,34гр.+ електроенергія(в середньому, хача як на мене,то це мало) 180кв/ч*0,24гр.=43,2гр.+газ 2люд.*8,96гр.=17,92гр.+комунальні служби(ЖЕК) 58 м2*0,33гр.= 19,14гр. +каб.телебачення 15гр., телефон 13гр. Загалом маємо 399,2гр.=78,27$. ОЙ !!! Прошу пробачення, помилився на 1,73$

bear
07.02.2007, 19:22
Спасибо всем за комментарии. Интересно, на покупку квартиры можно получить ипотечную ссуду и на каких условиях? Сколько бензин стоит? Спасибо.

tugodum
08.02.2007, 00:00
Так, звісно на квартиру можна взяти кредит, при умові, що у вас є стабільний дохід(орієнтовно 500$ на сім*ю в місяць). Кредит дається на 10 років(квартира є при цьому "залогом") під 17-18% річних. Мої знайомі взяли 3-х кімнатну(6 місяців потому) і виплачують вони по 300$ в місяць.
<div class='quotetop'></div>Сколько бензин стоит?[/b] - А95 коштує 0,74$ за літр, А98-1,17$, дизельне пальне 0,66$.

bear
08.02.2007, 00:19
<div class='quotetop'>(tugodum @ 7.2.2007, 23:00) 8279</div>
Так, звісно на квартиру можна взяти кредит, при умові, що у вас є стабільний дохід(орієнтовно 500$ на сім*ю в місяць). Кредит дається на 10 років(квартира є при цьому "залогом") під 17-18% річних. Мої знайомі взяли 3-х кімнатну(6 місяців потому) і виплачують вони по 300$ в місяць.
- А95 коштує 0,74$ за літр, А98-1,17$, дизельне пальне 0,66$.
[/b]
17-18% годовых это огромный процент! Стоимость бензина чуть дороже чем в США, но дешевле чем в Европе.

Спасибо, Вам, tugodum.

bear
09.02.2007, 18:53
Появились ли в Шепетовке новые спортивные залы? В моё время только спортивная школа была и небольшой зал возле железнодорожного вокзала. Есть ли бассейн в городе и работает ли он круглый год?

Много ли в городе автомобилей, каких марок и годов выпуска больше? Какие предпочтения с автомобилями? Трудно ли найти запчасти?

Спасибо.

GoBLin
10.02.2007, 03:35
<div class='quotetop'>(tugodum @ 5.2.2007, 20:39) 8167</div>
Давай порахуємо: візьмемо(середньостатистичну) 3-х кімнатну квартиру загальною площою 58 м2,в якій проживають(як мінімум) 2 людини.А тепер плюсуємо: опалення 58 м2*4,20гр.=243,6гр.+ вода 2люд.*23,67гр.=47,34гр.+ електроенергія(в середньому, хача як на мене,то це мало) 180кв/ч*0,24гр.=43,2гр.+газ 2люд.*8,96гр.=17,92гр.+комунальні служби(ЖЕК) 58 м2*0,33гр.= 19,14гр. +каб.телебачення 15гр., телефон 13гр. Загалом маємо 399,2гр.=78,27$. ОЙ !!! Прошу пробачення, помилився на 1,73$
[/b]
давай... Ставим счётчик на газ.. В зимнее время получается 40-60 грн за газ и отопление, вода аналогично... не больше 15... Электроэнаргия 30-40 грн...
Кароче в зимнее время на 53 кв.м. получается не больше 150 грн... в летнее не больше 50-70... Усё... если и есть неточности, то небольшие +- 30 грн..

Allochkach
15.04.2007, 11:21
Hello, sorry, I'm writing in English. I'm from Shepetovka. And I miss this beautiful city. Everything ok in Shepetovka?

Dj Os
15.04.2007, 19:32
Усе гаразд - ростем і процвітаєм))

Big Boom
18.04.2007, 03:16
Особливо потерпаємо не Пасху та Різдво...

Anni
04.05.2007, 23:23
а також на травневі свята...