Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 15.07.2008, 13:15   #1
te3s
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 te3s поки що незрозуміло

В мене є друзi i знайомi, якi кодувались вiд спиртного, чи курiння. Є знайомi, якi протримались пiсля цього пару мiсяцiв i стали вживати ще бiльше. Щось колись розповiдали про вигнанання бiсiв. А про ворожiння... Є пари, в яких, дивлячись зi сторони, немає нiчого спiльного- вiн iдеал, вона змiя-змiєю. I тодi кажуть, що приворожила. Та й реклами i оголошень про ворожiння вистачає, хоча тут бiльше розвод. Краща реклама- це коли передається вiд одного iншому, без засобiв iнформацiї.
Цiкаво, яка ваша думка по цiй темi? Може щось упустив, доповнiть.
te3s вне форума  
Старый 15.07.2008, 14:13   #2
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 43 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Був час, коли саме нетрадиційний метод лікування, а саме викачування і виправлення, вилікував мене від хвороби, де лікарі традиційного напрямку мало що могли зробити. Це була жінка з справжнім даром, я так вважаю. І прийняла вона мене, бо приїхала я до неї з її родичем. Публічним лікуванням вона не займалася і не займається.

Morkovka вне форума  
Старый 15.07.2008, 14:23   #3
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 61 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Насправді це все справжня брехня...нетрадиційні методи лікування це просто здирання грошей і пророкувння хорошого майбутнього...я в це все не вірю....

Єдине, була одна людина яка вміла лікувати людей, це Ванга, отам дійсно дар в людини,хоча теж багато незрозумілого!
Краще всього вірити у Бога а не ходити до всяких там бабок і ворожок, від того краще не стане!

Nastynya вне форума  
Старый 15.07.2008, 14:41   #4
Morkovka
Sweet S. moder

Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Ти не права, бо якби мене тоді не вилікували, то я і не знаю, скільки б грошей і часу мені потрібно було щоб вилікуватися:)

Morkovka вне форума  
Старый 15.07.2008, 14:45   #5
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 61 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
<div class='quotetop'>(Морковка @ 15.7.2008, 13:41) [snapback]45921[/snapback]</div>
Цитата:
Ти не права, бо якби мене тоді не вилікували, то я і не знаю, скільки б грошей і часу мені потрібно було щоб вилікуватися:)
[/b]
Як то кажуть раз на раз не приходиться))
Добре шо тобі так пощастило)) Здоров'ячка тобі крепкого)) :wink: :wink: :wink:
:-? Просто чула багато історій не з дуже втішним кінцем..

Nastynya вне форума  
Старый 15.07.2008, 14:54   #6
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

нетрадиційні методи то все суєвєрія, якщо там чимось помахають над головою то це все фігня. звичайно якщо дадуть попити якогось целєбного напіточка то то може щось і допоможе, а решта все розвод...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 15.07.2008, 14:58   #7
Morkovka
Sweet S. moder

Ну не знаю, мене тоді хвилювало аби вилікуватися - треба знати кому довіряти і до кого йти, на рахунок цього погоджуюся на 100%

Morkovka вне форума  
Старый 15.07.2008, 16:22   #8
te3s
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 te3s поки що незрозуміло

Але ж цi методи дiють. Приклад цього вже є в темi... В цiї теми є i iншi моменти, вже менше зi здоров'ям пов'язанi. Звернiть на них увагу, може є кому щось сказати. Те ж кодування- досить часто його робить батюшка. А це вже має вiдношення до церкви. Чи вигнання бiсiв... Хоча не кожен пiп має до цього здiбнiсть.
te3s вне форума  
Старый 15.07.2008, 19:10   #9
AxeL-V
Модер

Вес репутации: 44 AxeL-V скоро стане відомимAxeL-V скоро стане відомим
Отправить сообщение для AxeL-V с помощью ICQ

екзорцизм взагалі страшна і складна штука і дуже мало хто може його провести до кінця, ще й часто бували випадки що сам екзорцист гинув, якраз від того ж самого виганного біса.
AxeL-V вне форума  
Старый 15.07.2008, 19:38   #10
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 15.7.2008, 18:10) [snapback]45932[/snapback]</div>
Цитата:
екзорцизм взагалі страшна і складна штука і дуже мало хто може його провести до кінця, ще й часто бували випадки що сам екзорцист гинув, якраз від того ж самого виганного біса.
[/b]
біса виганяють в церкві під час маслособорування...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра