Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Освіта в Шепетівці Обговорення освіти в Шепетівці, викладачів, навчальних закладів

Старый 03.05.2007, 06:25   #1
LORA
Гість

Вес репутации: 0 LORA поки що незрозуміло

У мене є молодший друг.Хлопець з квартири напроти.Мати невиліковно п'є,батько зник у невідомому напрямку.Болячє дивитись,як нормальна людина,у якої попереду все майбутнє,втрачає це майбутнє вже на перших своїх кроках у доросле життя.Навчається він у пансіоні.І скоро у нього випуск.Весь клас скидається по 200 гр..Де йому взяти такі гроші? А може не пійти з усіма? І як йому потім...коли він опиниться за дверима школи?..Як отримувати освіту?..Чи може здобувати їі на вулиці............
LORA вне форума  
Старый 03.05.2007, 13:52   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

До речі дуже болюче питання, і в мене в знайомої аналогічний випадок. Дуже добре якщо є ще якісь родичі які дісно можуть допомогти, якщо ж ні то особисто я не знаю як можна допомогти таким дітям((
Старый 04.05.2007, 11:06   #3
PLAGIATOR
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 PLAGIATOR поки що незрозуміло
Отправить сообщение для PLAGIATOR с помощью ICQ

Щодо мене, так питання і справді болюче, адже знаю персону з подібними проблемами. Життя ціеї людини вже з такого віку буде кидати каку. Йому доведеться або реально задуматися про майбутнє своє і вступити до вузу, де як не як, йому даватимуть стипендію, якщо навчатиметься на держформі, або трудитися днями і ночами, але вірогідно і те, що батьки-немочі(на мою думку) прикладатимуть на його заробітки погляд і руки.
Старый 04.05.2007, 15:59   #4
LAPOCHKA
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 LAPOCHKA поки що незрозуміло

У каждого из нас, есть такие друзья, которым жизнь дала такую судьбу...И от этого становиться нам грустно...В данном случае все зависит от их самих..остается только надеятся на самих себя и поддержку друзей.Сколько из-за этого пропадает талантов. Если ты умный и чего-то хочешь достичь в этой жизни, ты обязательно будешь всеми силами стараться и проходить все жизненные преграды. Заработать диплом,поверьте, до сих пор можно получить своим умом,без денег, как сделала это я.
LAPOCHKA вне форума  
Старый 06.05.2007, 23:12   #5
Шепетівчанин
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Шепетівчанин скоро стане відомимШепетівчанин скоро стане відомим
Отправить сообщение для Шепетівчанин с помощью ICQ

Що б здобути освіту треба мати або добрий розум або гроші! Як це не сумно але гроші цінують більше за розум! Але є шанс добитися чогось самостійно, в мене знайома поступила на державне в Острозьку академію за допомогою своїх знань і успішно її закінчила! Як кажуть "Якщо дійсно чогось хочеш воно збудеться!"
Шепетівчанин вне форума  
Старый 08.05.2007, 00:34   #6
Егор
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Егор поки що незрозуміло

Бедный пацанчик какой-то...ну и пусть.У меня то все зашибись.
Кого-то там избивают в темноте...пускай.Не меня же.
На моих глазах издеваются над слабым...я спокойно смотрю.А че ж он хлюпик такой?
Я сижу в маршрутке,а рядом бабка какая-то стоит...Ничего.Ей и так помирать скоро.
РАВНОДУШИЕ...вот наша главная проблема!
Старый 08.05.2007, 20:55   #7
LAPOCHKA
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 LAPOCHKA поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(КРУТОВ @ 8.5.2007, 0:34) [snapback]11494[/snapback]</div>
Цитата:
Бедный пацанчик какой-то...ну и пусть.У меня то все зашибись.
Кого-то там избивают в темноте...пускай.Не меня же.
На моих глазах издеваются над слабым...я спокойно смотрю.А че ж он хлюпик такой?
Я сижу в маршрутке,а рядом бабка какая-то стоит...Ничего.Ей и так помирать скоро.
РАВНОДУШИЕ...вот наша главная проблема!
[/b]

У меня от твоих мыслей аж настроение упало..низя так писать [-X ,ведь среди нас, на форуме,есть такие люди.. и представь как им больно и обидно..хотя и не пишут нам об этом
LAPOCHKA вне форума  
Старый 09.05.2007, 00:59   #8
Джон
Як Валя Котик

Вес репутации: 31 Джон поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Джон с помощью AIM Отправить сообщение для Джон с помощью MSN Отправить сообщение для Джон с помощью Yahoo

Этот ДЕНЬ МЫ приближали,как могли...ПОБЕДА!!!
Джон вне форума  
Старый 10.05.2007, 16:53   #9
Егор
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Егор поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(LAPOCHKA @ 8.5.2007, 17:55) [snapback]11530[/snapback]</div>
Цитата:
У меня от твоих мыслей аж настроение упало..низя так писать [-X
[/b]
ЛАПОЧКА,ты меня не правильно поняла.Я писал вовсе не о себе.Я по своей натуре,как раз не равнодушный человек.Я писал о том,с чем очень часто сталкиваюсь.
Старый 12.05.2007, 15:58   #10
Лена
Гість

Вес репутации: 0 Лена поки що незрозуміло

Байдужість - це дійсно велика проблема наших людей.Давайте не будемо байдужими!
Лена вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра