Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 18.03.2010, 22:08   #1
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 34 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість
По умолчанию ЧИ ЦІКАВО САМИМ СОБІ БУТИ УКРАЇНЦЯМИ?

сьогодні у вечірніх новинах по 1+1 побачив цікавий репортаж.в одному донецькому вузі проводився конкурс на краще зачитування віршів шевченка,переможцем став нігерієць!що народ думає з цього приводу?у нього брали інтерв"ю,хлопчина досить непогано розмовляє і розказує вірші українською.слідом пішов сюжет інтерв"ю голови комісії:-я был поражон как этот студент(ім"я нігерійця дуже чудернацьке)смог передать интонацией суть этих стихов.
дослівно не пам"ятаю,але приблизно так.чи не ганьба для українських студентів та їх викладачів"пріверженцев родного язика"?
praporschik вне форума  
Старый 18.03.2010, 23:02   #2
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: ЧИ ЦІКАВО САМИМ СОБІ БУТИ УКРАЇНЦЯМИ?

я бачив ці новини)))ну хай собі виграв, то й що, може ми не розуміємо своїх же українців і їх вірші))
Старый 18.03.2010, 23:25   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

показове інше....но нігерієць з іншої країни мову вивчив без проблем...а професор який у нього ж викладає не вивчив до цього часу. Мовчу вже про нашого "шановного" преймєр-міністра
Старый 18.03.2010, 23:48   #4
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

"я был поражон как этот студент(ім"я нігерійця дуже чудернацьке)смог передать интонацией суть этих стихов."
Я бы сказал чем он поражен... да нецензурить не буду)))
Lego вне форума  
Старый 18.03.2010, 23:57   #5
ARTIST
;)

Вес репутации: 45 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Отправить сообщение для ARTIST с помощью ICQ

Я навпаки радий)))) Українець - в душі, від кольору шкіри не залежить!!!
Старый 19.03.2010, 08:31   #6
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 34 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість

так отож,людина з чужої країни з чужою культурою,добилась хороших результитів в чужій культурі.а багато такби мовити українців вважають ганьбою вивчати і спілкуватись українською,ось що обурює!не москва мать городов руских а київ батько(з київської русі все почалось)так він добився результату-бо йому це цікаво.ачи цікаво це багатьом?
praporschik вне форума  
Старый 19.03.2010, 14:15   #7
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Мені особисто цікаво... але, нажаль, не завжди маю змогу спілкуватись ріною мовою(((
Вірші виразно читати ніколи не міг - завжди розбирав сміх))))
А ось читити шедеври нашої рідної літератури - завжди залюбки!
Lego вне форума  
Старый 21.03.2010, 18:43   #8
MEDIC
Guest

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
показове інше....но нігерієць з іншої країни мову вивчив без проблем...а професор який у нього ж викладає не вивчив до цього часу. Мовчу вже про нашого "шановного" преймєр-міністра

Также и писал о нашем новом Президенте, а теперь о премьере. Власть меняется? Страшно гнать?

Старый 18.08.2010, 21:37   #9
praporschik
Почесний користувач

75% українців пишаються своїм громадянством

Фото : yusov.info

З кожним роком в країні все більше тих , хто пишається українським громадянством. Це показало опитування , проведене до Дня Незалежності Інститутом Горшеніна.

Згідно з останніми даними , українським паспортом пишаються 75,3 % опитаних. Ще три роки тому схоже почуття випробовували лише 52,2 % . Не відчуває гордості від факту наявності українського громадянства один з п'яти опитаних ( 19,2 %).

Як повідомляє Новий міст,58,4 % українців позитивно ставляться до отримання Україною незалежності в 1991 році. Цей показник також зріс у порівнянні з минулими опитуваннями : у 2009 році позитивно відносяться до незалежності соціологи нарахували 56,7 % . Негативні почуття незалежність України викликає у 16,4 % громадян.

--------------------------------------------------------------------------------

Телефонне опитування проводилося з 14 по 16 серпня. Всього згідно з випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років , у всіх обласних центрах України , містах Києві та Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 3,2 % .

http://focus.ua/politics/138725
praporschik вне форума  
Старый 18.08.2010, 22:34   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

пропоную таке опитування зробити на форумі.

Закладки

Метки
бути, самим, собі, українцями?, цікаво

Опции темы
Опции просмотра