Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 20.10.2010, 12:57   #21
Гість 5775
Guest

Cool Відповідь: Михайло Полодюк

Цитата:
Сообщение от Lion22 Посмотреть сообщение
відверто кандидат не внушає ніякої довіри.

---------- Додано о 01:10 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 01:09 ----------

нажаль у виборчих перегонах немає місць, Михайло Полодюк буде п"ятим.
Ви сильно помиляєтесь юначе! Вам відомо, що рейтинг Полодюка на даний час стрімко росте?
А якщо Ви, дивитесь на результати опитування то вони не репрезентативні. І заключаються в тому до скількох компів у кандидатів та їх оточення є доступ (за виключенням тих хто зареєструвався на сайті до початку виборів!).

Старый 20.10.2010, 15:18   #22
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 27 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим
По умолчанию Відповідь: Михайло Полодюк

Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
Всё, закругляемся, а то вон Полодюку уже всю страницу зассорили.

Админ, почистите наш флуд, пожалуйста.

Дякую, ZzZ, за цікаву дискусію
і я Вам дякую приємно поспілкуватись з розумною людиною ;)

---------- Додано о 15:18 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:49 ----------

Цитата:
Сообщение от Гість 5775 Посмотреть сообщение
Ви сильно помиляєтесь юначе! Вам відомо, що рейтинг Полодюка на даний час стрімко росте?
А якщо Ви, дивитесь на результати опитування то вони не репрезентативні. І заключаються в тому до скількох компів у кандидатів та їх оточення є доступ (за виключенням тих хто зареєструвався на сайті до початку виборів!).
згоден !!! я й зарегався на сайті щоб повитріщатись на виборчі перегони , написати щось розумне тай так просто поржати ))) гг...а результати опитування то вони дійсно не репрезентативні.)Я зробив свій вибір , але озвучувати його тут на сайті не бачу сенсу ...дуже мала аудиторію раз ... нема такого авторитету щоб хтось прислухався до моєї думки два...) одне скажу , буду радий , якщо мером стане хтось з демократів ...піду біцуху підкачаю , щоб бути сильним як Арнолд Шварценегер )))гг
Старый 20.10.2010, 23:17   #23
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 27 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим
По умолчанию Відповідь: Синюта Володимир Володимирович

Цитата:
Сообщение от makar75 Посмотреть сообщение
До речі,про сонячні батареї я ще не чув,але похвально,весь світ переходить на енергозберігаючи технології і це цілком реально.Єдине чому не хочуть їх впроваджувати в нас тому,що паливні магнати не дають бо після їх впровадження їхні надприбутки трошки зменшаться.А так я тілько за пока кращого кандидата не бачу.Прийняв рішення віддати свій голос за Синюту.
все !!! ти мене переконав ... я теж буду голосувати ЗА Полодюка !!! Доречі ... Полодюк цей , це той що в ГАЇ працював ??? га ???
Старый 21.10.2010, 12:36   #24
Гістьjjj
Guest

Цитата:
Сообщение от ZzZ Посмотреть сообщение
все !!! ти мене переконав ... я теж буду голосувати ЗА Полодюка !!! Доречі ... Полодюк цей , це той що в ГАЇ працював ??? га ???
Ні, Полодюк працював вчителем, а зарас в міськвиконкомі. В ГАЇ колись працював Бузиль, а зараз працює начальником міськрайонного управління юстиції, висунутий партією Гриценка А.С. "Громадянська позиція". Безпартійний.

Старый 21.10.2010, 14:53   #25
nisaja
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 nisaja поки що незрозуміло

А Синюта збере гроші по базару на своє "пожертвування " і ви будете далі його піарити, а в Полодюка немає ж звідки зібрати хіба що по міськвиконкому пройдеться з протянотою рукою. А те що він обіцяє забрати пр.Миру базар-то "пройдена тема".
nisaja вне форума  
Старый 21.10.2010, 15:01   #26
5555
Guest

Цитата:
Сообщение от nisaja Посмотреть сообщение
а в Полодюка немає ж звідки зібрати хіба що по міськвиконкому пройдеться з протянотою рукою.
Угу, немає. Вся ця шобла Малькіна перед виборами 2006 року а Шанхаї тільки грошима роздали 80000 гривень людям, щоб за Гнидюка голосували. Шевченки потім за голову хваталися після програшу, бо гроші на вітер пустили.

Полодюк сам по собі непоганий, але це буде просто маріонетка в руках Одуда і Малькна. Вони будуть собі бізнес розширювати, а Полодюк людина м'яка, відстоювати себе не вміє. Буде все, як за Малькіна, тільки ще гірше, бо в області влада жорсткіша.

Старый 21.10.2010, 16:20   #27
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 23 cehuen на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от 5555 Посмотреть сообщение
Угу, немає. Вся ця шобла Малькіна перед виборами 2006 року а Шанхаї тільки грошима роздали 80000 гривень людям, щоб за Гнидюка голосували. Шевченки потім за голову хваталися після програшу, бо гроші на вітер пустили.

Полодюк сам по собі непоганий, але це буде просто маріонетка в руках Одуда і Малькна. Вони будуть собі бізнес розширювати, а Полодюк людина м'яка, відстоювати себе не вміє. Буде все, як за Малькіна, тільки ще гірше, бо в області влада жорсткіша.
Підтримую, але не повністю, Одуд такий же пішак, правда трохи в долі... Сьогодні в газеті вийшла стаття Малькіна "Декілька дружніх порад міському голові Шепетівки".... "брєд сивої кобили", це якщо охарактерезувати все надруковане у трьох словах. Малькін - пройдений етап і до мерського крісла його знову не пустили просто : дали по шапці і сказали и: не лізь! Чи у тебе грішків мало ? ОТ він і посунув Полодюка , самому ж - зась...
Є для нього ще лакомі шматочки у місті і не мало...Ось і водоканал у нас якось не прихватизовано, а шматочок то дуже лакомий..............
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 16:40   #28
FoxM
Корчагінець

Вес репутации: 22 FoxM на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от nisaja Посмотреть сообщение
А Синюта збере гроші по базару на своє "пожертвування " і ви будете далі його піарити, а в Полодюка немає ж звідки зібрати хіба що по міськвиконкому пройдеться з протянотою рукою. А те що він обіцяє забрати пр.Миру базар-то "пройдена тема".
Никто не мешал Полодюку прийти на базар первым, организовать общественную организацию и сотрудничать с людьми. Но этого почемуто ни он никто другой не сделали. Так что для того чтобы стать мэром нужно не только быть добропорядочным человек, но еще и лидером от природы. А это далеко не всем дано
FoxM вне форума  
Старый 21.10.2010, 22:05   #29
Гість777
Guest

Cool Відповідь: Синюта Володимир Володимирович

Цитата:
Сообщение от 5555 Посмотреть сообщение

Читаеш ваші повідомлення, і аж блювати хочеться. Покажи мені хоч оду людину кому щось припало з тих 80 тис. грн. про які ти говориш.

Лечите голову, юноша.

Старый 21.10.2010, 22:08   #30
5757
Guest

Thumbs down Відповідь: Синюта Володимир Володимирович

Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
Никто не мешал Полодюку прийти на базар первым, организовать общественную организацию и сотрудничать с людьми. Но этого почемуто ни он никто другой не сделали. Так что для того чтобы стать мэром нужно не только быть добропорядочным человек, но еще и лидером от природы. А это далеко не всем дано
Слухай, да скільки можна тут "Синюта, синюта" всі теми позагажував цим. Де неглянь там лисиця з синютою.

Не кожен хазяїн гідний собачої відданості (М. Полотай)

Закладки

Метки
вибори, мер, міський голова, полодюк, шепетівка

Опции темы
Опции просмотра