Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 15.10.2011, 10:33   #1
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 28 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим
По умолчанию Скарга на Одіна

Оцей допис принижує мою гідність та національні інтереси, як взагалі модератор таке може написати.
Виходить що його обрали заради того щоб блокувати політичні погляди, а що далі буде? повна заборона свободи слова, що за тоталітаризм???
Миниатюры
123.JPG  
Старый 15.10.2011, 10:37   #2
T-S
Disabled

Вес репутации: 42 T-S отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Відповідь: Скарга на Одіна

Цитата:
Сообщение от ZzZ Посмотреть сообщение
Оцей допис принижує мою гідність та національні інтереси, як взагалі модератор таке може написати.
Виходить що його обрали заради того щоб блокувати політичні погляди, а що далі буде? повна заборона свободи слова, що за тоталітаризм???
Ображає гідність як фашиста/нациста? Ти належиш до цих течій?
Старый 15.10.2011, 10:38   #3
ZzZ
Почесний користувач

Якщо він не розуміє сутність націоналізму, це його проблема.
Старый 15.10.2011, 10:40   #4
T-S
Disabled

Вес репутации: 42 T-S отключил(а) отображение уровня репутации

Цитата:
Якщо він не розуміє сутність націоналізму, це його проблема.
Подивимось на це з іншого боку: він писав про фашизм/нацизм, а ти націоналіст. Які в тебе можуть бути претензії?
Старый 15.10.2011, 10:53   #5
ZzZ
Почесний користувач

Головною в націоналізмі є ідея державності та незалежності, самостійності. Але держава — не самоціль, а форма й засіб організації повноцінного життя народу. Народ, у свою чергу, — це не тільки корінний етнос, а й усі етнічні меншини. І дійсний (а не змішаний із шовінізмом, з його намаганнями довести виключність та зверхність «своєї» зростаючої етнонації) націоналізм обстоює право на, державність усіх (як корінних, так і некорінних) етнічних угруповань народу.

---------- Додано о 09:53 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 09:41 ----------

я ще ні в одному чаті не бачив ,щоб модератори так відкрито матюкались ....Зроби з Івана пана !! __ ось воно що , тепер Одін буде "наводити порядок"__ і карати "заєбавших" ....БРАВО !
Старый 15.10.2011, 12:07   #6
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Скоро Одина в "регионыши" запишут)))

Уважаемые! А за собой вы ничего не замечаете? Ни оскорблений, ни матов, ни шовинизма?
Или то, что вы кидаете ссылки на "расшифровки" матов и оскорблений избавляет вас от норм морального поведения?
Получается, для вас это нормально... тогда почему если кто-то ведет себя аналогично, вы сразу начинаете возмущаться?
Старый 15.10.2011, 12:13   #7
ZzZ
Почесний користувач

[quote=Lego;71784]Скоро Одина в "регионыши" запишут)))

Уважаемые! А за собой вы ничего не замечаете? Ни оскорблений, ни матов, ни шовинизма?
Или то, что вы кидаете ссылки на "расшифровки" матов и оскорблений избавляет вас от норм морального поведения?
Получается, для вас это нормально... тогда почему если кто-то ведет себя аналогично, вы сразу начинаете возмущаться?[/quote

хто "ВЫ" ??? я собі не дозволяю матюки писати на сайті __ я не модератор__стану модератором буду матюкатись як ВІН
Старый 15.10.2011, 13:09   #8
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Цитата:
...стану модератором буду матюкатись як ВІН
Хороший стимул)))
Старый 15.10.2011, 13:32   #9
odin
Зубна фєя

Вес репутации: 48 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для odin с помощью ICQ Отправить сообщение для odin с помощью Skype™

о! надаже. Чогоце ми раніше ми були такі борзі, посилали всіх "відпочивати на юха", "поцілувати коней під хвіст", а зараз сльозні скарги пишемо?
Відчувається, що пропадає наці-агітплощадка? Ага! :))

---------- Додано о 11:32 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 11:17 ----------

Цитата:
Сообщение от Alois
Якраз свободівці дуже м'яко ставляться до кацапів і жидів.
Цитата:
Сообщение от Alois
Знаєш, чим бандерівці відрізняються від жидів?
Цитата:
Сообщение от Alois
Тепер ти зрозумів, чому я москалів не люблю? До речі, з ружжом моґу помочь...
Цитата:
Сообщение от Alois
І де ти, маленький ви6лядку, побачив нецензурну лексику, якщо дієслово "6лядєть" (6лудити) зустрічається навіть у "пісаніях святых отєц" вашої псячої церкви?...
оце націоналізм.
Старый 15.10.2011, 13:37   #10
ZzZ
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от odin Посмотреть сообщение
о! надаже. Чогоце ми раніше ми були такі борзі, посилали всіх "відпочивати на юха", "поцілувати коней під хвіст", а зараз сльозні скарги пишемо?
Відчувається, що пропадає наці-агітплощадка? Ага! :))
тебе злякалися ,прикинь ...ага ... бе-ге... ко

Закладки

Метки
одіна, скарга

Опции темы
Опции просмотра