Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 06.05.2011, 07:55   #1
KrOt
Почесний користувач

Вес репутации: 35 KrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайту
По умолчанию Amway чи потрібно воно людям

Учора,у вечері, один мій знайомий із іншого міста, мурижив мене з хвилин 40 на рахунок компанії цієї,казав про солодке життя,я знаю багатьох знайомих які начинали і потім закидали цю ідею,на рахунок продукції їхньої, нічого не можу сказати,бо тільки знаю одну зубну пасту, колись чистив зуби нею.Що ви думаєте по цьому поводу

---------- Додано о 07:55 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 07:53 ----------

Що таке Amway?
Створена у 1959 році спільно Джеем Ван Анделом та Річем ДеВосом Amway одна з найбільших та найуспішніших компаній прямого продажу в світі.

Amway є частиною групи компаній Alticor, зі штаб-квартирою в м. Ейді, Мічиган, США. За результатами 2010 року загальний об'єм продажів Alticor досяг нового рекордного рівня 9,2 мільярдів доларів США.

Компанія пропонує більш ніж 450 видів якісних товарів, більшість з яких власної розробки та виробництва. Торгові потужності включають більше 3 млн. працівників, ринки збуту та продаж продукції для здоров’я, товарів тривалого користування та догляду за оселею споживачам у більш ніж 80 країнах та територіях по всьому світу. У 21 столітті популярним у бізнесі став лозунг „Мисли локально, дій глобально”. Саме таким принципом компанія Amway керується вже понад 50 років
KrOt вне форума  
Старый 06.05.2011, 07:57   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Amway чи потрібно воно людям

повна фігня всі ті сітьові маркетинги.
розвод на гроші.
пошли того знайомого подалі.і спитай чого у нього до цього часу нема мерседеса чи лексуса,якщо там все так добре))))
п.с.перенесіть тему у Книга відгуків, скарг та пропозицій
Старый 06.05.2011, 08:55   #3
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 38 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

Перебування в цьому мережевому маркетингу навіть свідомість людини змінює. Моя знайома працювала начальницею обласного рангу, була цілком адекватною людиною, а вдарилась у Амвей, покинула роботу, їздить по семінарах (навіть у Шепетівці кілька разів виступала зі своїм чоловіком). Був я на їхньому "собранії" в музеї - штунди отдихають і нєрвно курят в уґлу. Та навіть поза зібранням розмови тільки про Амвей, про "брільянтів", про проценти - зануди "кончєні". Я навіть номер мобілки змінив, бо вона мене дістала своїми дзвінками та пропозиціями.
Alois вне форума  
Старый 06.05.2011, 09:01   #4
monax
Guest

По умолчанию Re: Amway чи потрібно воно людям

Продукция у них неплохая. Та же бытовая химия (хотя они волосы на груди рвут и доказывают, что химиии там нету, сплошные натуральные компонеты. Не знаю, кем надо считать собеседника что бы парить такое про стиральный порошок) и витамины. Витаминами я младшую в своё время вытащил из довольно тяжёлого состояния. Но цена у них - не бей лежачего. Те же бесфосфатные порошки можно найти раза в три дешевле даже у нас в Шепетовке. Ну, будет называться не так красиво...

А все эти маркетинги и прекрасная жизнь при вступлении - хрень полная. Просто за каждого завербованного вербовщик получает определённую прибавку к деньгам и статусу, вот они и изгаляются.
Единственное, если ты собираешься сам пользоваться этими вещами. Тогда как зарегистрированный товарищ ты получаешь скидку до 30%. И у Амвея нет нижней планки заказов (хоть на рубль в месяц заказывайся) и доставка не на почту, а прямо под дверь квартиры. Правда, за это надо заплатить)))
Так что пошли ты этого друга подальше, он заботится не о тебе, а своём заработке...

Старый 06.05.2011, 09:36   #5
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

у інтернеті багато інформації про цей лохотрон
http://iriney.ru/sects/commerc/news010.htm
Старый 06.05.2011, 10:26   #6
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Если кто и ездит на Лехусах, то только "верхушка", но никак не рядовые впаривальщики... понаблюдал как-то за этим всем разводом со стороны.
Что у амвэй, что у эйвон, что у орифлейм... у всех один принцип - пирамида и есть пирамида...
Но ведь желание женского пола покупать всякие хернюшки и типа сразу становиться лучше не пройдет никогда, мне кажется.
Проследить за той же рекламой туши для ресниц, по обещаниям за последние 5 лет, при пользовании тушью одной марки, сами ресницы уже давно должны быть длиной до колен и пышними до ужаса))) Вий отдыхает)))
И один вопрос меня волнует уже давно - сколько же себестоимость у продукции, если они предлагают скидки иногда и до 70%? Это же не сезонная одежда или еще что-то, когда можно делать распродажи. Поэтому всегда возникает вопрос о качестве данной продукции.
Lego вне форума  
Старый 06.05.2011, 12:20   #7
ARTIST
;)

Вес репутации: 45 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Отправить сообщение для ARTIST с помощью ICQ

Піраміди то піраміди, але Емвей і рекламує себе тільки через людей, а не так як оріфлеми і ейвони, що ще й на телебаченні крутяться. Користувався якось засобом для миття посуди. Дорогий, не спорю. Але там його ще розводити нада було, то взагалом виходило навіть дешевше Фейрі, і мив дуже добре.
Старый 06.05.2011, 13:57   #8
monax
Guest

По умолчанию Re: Amway чи потрібно воно людям

Так никто и не спорит, что он хорошо моет.
А его дороговизна объясняется как раз вот этой вот пирамидой. Скажем так: рядовой распространитель имеет право сделать не больше 30% скидки. Не знаю, где Лего видел 70))). При скидке 30% он не имеет ничего себе в карман, только голую зарплату, которая на самом деле не такая и большая.
А вот оставшиеся 70% идут на кормёжку абсолютно всей верхушки (а у обычного распространителя это вообще все работники Амвея), и на закупку товара. То есть реальная его стоимость хорошо если процентов 20 от продажной, поскольку верхушка ест много, при этом занимаясь в лучшем случае организационными вопросами, а обычно - просто собирает сливки)))

Старый 06.05.2011, 14:27   #9
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 38 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

То бізнес, який робиться на друзях і родичах...
Alois вне форума  
Старый 06.05.2011, 15:36   #10
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 35 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

Я взагалі не можу зрозуміти, що може бути якісного в товарі, який проходить десятки рук по "піраміді" і дає кожному заробити. Тобто, як на мене, собівартість даного товару - копійки і відповідна якість... Один раз лоханувся - купив 2 таблетки їхнього прального порошку - здається навіть Gala краще виводить плями.

А всі ці піраміди схожі з сектами (як вже писали вище, а-ля Свідків Єгови і т.п.) - зомбування, з людьми працюють чудові психологи. І я можу тільки поспівчувати тим рядовим продавцям ЕмВея, Оріфлейму, представникам "страхових" фірм ТАС, Фортіс, "несунам істиного знання" різних сект і тому подібного - ці люди піддаються на кожних "зборах-семінарах" сильному психологічному впливу і люди із слабкою психологічною не можуть цьому опиратись...

Закладки

Метки
amway, воно, людям, потрібно

Опции темы
Опции просмотра