Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 09.08.2008, 20:54   #11
rodjer
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 rodjer поки що незрозуміло

Внесені поправки до тарифів Гарант:
Перша зупинка по маршруту – 1 грн., кожна наступна – 2 грн.
1 хвилина простою - 0,50 грн., перші 5 хвилин простою БЕЗКОШТОВНО!
rodjer вне форума  
Старый 17.08.2008, 12:57   #12
rodjer
Шепетівчанин

Офіційні тарифи таксі ГАРАНТ які вступають в дію 22.08.2008 року в 8.00
Вартість проїзду по місту до 2,5 км. – 5 грн. більше 2,5 км. – 7 грн.
Пліщинський масив – 8 грн.
Перша зупинка по маршруту – 1 грн., кожна наступна – 2 грн.
Поїздка в зворотньому напрямку рахується в половину тарифу. Поїздка за межі міста: 1 км. – 1,40 грн.;
Погодинна оплата: 1 год. – 30 грн., 1 хв. простою - 0,50 грн., перші 5 хвилин простою БЕЗКОШТОВНО!
Перевезення габаритного вантажу по місту – плюс 3 грн.; за містом 1 км. – 1,60 грн.
Шанхай – 12 грн.
Ці тарифи будуть розміщені в кожному автомобілі.
Також розроблено тарифи по населенних пунктах району. Якщо комусь цікаво можу виложити.
Звертайте увагу на ці тарифи і не давайте водіям нагліти!
rodjer вне форума  
Старый 17.08.2008, 13:24   #13
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

rodjer дякую, викладуй по населеним пунктам. В свою чергу хочу зауважити що в останній рази помічаю цікаву картину, коли дзвонив до вас учора ви сказали немає вільних машин. Ну я пішов ловить їх на жд вокзалі. І яке ж було моє здивування коли біля ларків стояло біля 6 машин Гаранту, і вони там явно не вечеряли))
Старый 17.08.2008, 14:09   #14
rodjer
Шепетівчанин

Бейзими – 55 грн.
Березна – 30 грн.
Білево – 40 грн.
Білогір'я – 110 грн.
Білогородка – 70 грн.
Білокриничча – 20 грн.
Білопіль – 33 грн.
Брикуля – 50 грн.
Ватутіно – 15 грн.
Велика Решнівка – 40 грн.
Вербівці – 50 грн.
Вишневе – 45 грн.
Вовківці –25 грн.
Вовківчики – 27 грн.
Городище – 15 грн.
Городнявка – 38 грн.
Гриців – 45 грн.
Дубіївка – 45 грн.
Дубрівка – 55 грн.
Жилинці – 25 грн.
Жолудки – 30 грн.
Ізяслав – 35 грн.
Кам'янка – 12 грн.
Кірчик – 40 грн.
Кліментовичі – 20 грн.
Клубівка – 45 грн.
Конотоп – 55 грн.
Коса Решнівка – 30 грн.
Коськів – 40 грн.
Коханівка – 50 грн.
Красносілка – 12 грн.
Купино – 30 грн.
Лавринівці – 55 грн.
Ленківці – 35 грн.
Лозичне – 20 грн.
Лотівка – 35 грн.
Мальованка – 35 грн.
Марківці – 60 грн.
Медведівка – 30 грн.
Михайлючка – 45 грн.
Михнів – 55 грн.
Мокіївці – 30 грн.
Нетішин – 55 грн.
Нов.-Волинський – 90 грн.
Новичі – 30 грн.
Орлинці – 40 грн.
Остріг – 70 грн.
Пашуки – 20 грн.
Пеньки – 55 грн.
Пиляї – 35 грн.
Плесна – 12 грн.
Пліщин – 15 грн.
Плужне – 65 грн.
Полонне – 50 грн.
Поляни – 35 грн.
Припутні – 25 грн.
Рилівка – 50 грн.
Рожичне – 35 грн.
Романів – 35 грн.
Рудня – 25 грн.
Саверці – 32 грн.
Савичі – 32 грн.
Сенігів – 55 грн.
Серединці – 20 грн.
Славута – 35 грн.
Сошки – 40 грн.
Старокостянтинів – 70 грн.
Судилків – 10 - 12 грн.
Сягрів – 40 грн.
Тишевичі – 50 грн.
Травлин – 20 грн.
Устянівка – 35 грн.
Хмельницький – 140 грн.
Хролін – 25 грн.
Хутір – 45 грн.
Цвітоха – 20 грн.
Цмівка – 50 грн.
Червоний Цвіт – 35 грн.
Чотирбоки –40 грн.
Яблунівка – 65 грн.

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 17.8.2008, 13:24) [snapback]47924[/snapback]</div>
Цитата:
В свою чергу хочу зауважити що в останній рази помічаю цікаву картину, коли дзвонив до вас учора ви сказали немає вільних машин. Ну я пішов ловить їх на жд вокзалі. І яке ж було моє здивування коли біля ларків стояло біля 6 машин Гаранту, і вони там явно не вечеряли))
[/b]
Зараз працюємо над цим питанням. Є в продажу GPS прилади які в режимі реального часу показують в диспетчера на моніторі місцезнаходження автомобіля та стоять датчики зайнятий автомобіль чи ні. Але вони коштують біля 600$ на один автомобіль і базовий комплект біля 4000$. Зараз шукаємо дешевше обладнання яке працює на базі радіостанцій які вже встановлені на автомобілі. Також планується встановлення таксометрів щоб пасажири їздили по тарифу до 2.5 км-5грн., більше - 7 грн., а не на "глаз водітєля".
rodjer вне форума  
Старый 17.08.2008, 23:19   #15
SELENA
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 32 SELENA поки що незрозуміло
Отправить сообщение для SELENA с помощью AIM Отправить сообщение для SELENA с помощью MSN Отправить сообщение для SELENA с помощью Yahoo

В мене також на днях склалася проблема. Визивали таксі як тільки чують що їхати на район, то відразу "немає вільних машин". Навіть вже йшли на хитрість передзвонюємо і відразу питаємо чи є вільні машини "Так" як тільки почули, що потрібно їхати за межі міста моментально "Ні Ні немає", Туди вільних немає".....
Що може слугувати причиною такої відмови??????????????????????????????????????????? ????????????????????
питання без відповіді
За словами самих таксистів вони часто простоюють в місті і раді були б дуже заробити саме на таких поїздках.

Безпредел диспечерів????????????? Чи що????????????????

То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда
SELENA вне форума  
Старый 17.08.2008, 23:38   #16
rodjer
Шепетівчанин

<div class='quotetop'>(SELENA @ 17.8.2008, 23:19) [snapback]47937[/snapback]</div>
Цитата:
Визивали таксі як тільки чують що їхати на район, то відразу "немає вільних машин". Навіть вже йшли на хитрість передзвонюємо і відразу питаємо чи є вільні машини "Так" як тільки почули, що потрібно їхати за межі міста моментально "Ні Ні немає", Туди вільних немає".....
Що може слугувати причиною такої відмови??????????????????????????????????????????? ????????????????????
питання без відповіді
За словами самих таксистів вони часто простоюють в місті і раді були б дуже заробити саме на таких поїздках.

Безпредел диспечерів????????????? Чи що????????????????
[/b]
В залежності від того що мається на увазі "район". Якщо це села району то туди їдуть охоче, а якщо райони міста з дуже поганими дорогами то водії дуже морозяться щоб не їхати.
rodjer вне форума  
Старый 18.08.2008, 00:02   #17
SELENA
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 32 SELENA поки що незрозуміло
Отправить сообщение для SELENA с помощью AIM Отправить сообщение для SELENA с помощью MSN Отправить сообщение для SELENA с помощью Yahoo

Мається на увазі Шепетівський район (села).
То чому ж все ж таки морозяться диспечера?
Навіть обіцянка про оплату по подвійному тарифу не вговорила диспечерку.

То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда
SELENA вне форума  
Старый 18.08.2008, 00:33   #18
rodjer
Шепетівчанин

Якого числа це було, і в якій годині.
rodjer вне форума  
Старый 19.08.2008, 10:02   #19
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки
Thumbs down

ну за це що хоть якось розпочався взаємозв"язок з клієнтами то тобі, rodjer, великий "+" хоча ще не відомо чи доходять ці претензії до таксистів но...
5 чи 7 грн то не велика різниця і сплатити їх за перевезення не шкода, но наскільки я знаю то ці автомобілі виконують функцію таксі, а не телепорту. Діставшись до кінцевої зупинки ти не можеш прийти в себе ( чи тебе привезли, чи ти прилетів, чи може зе взагалі якась альтернативна доставка).
хотілося б знати чи перевіряються автомобілі на справність (ну хоча б раз в тиждень, но незавадило б і щодня), ато не раз бачив як у таксистів відлітають колеса. також вони дуже часто видають такі звуки як весільний кортеж (в давні часи) або ж кіт до якого прив"язана шалабанка (в народі іменуєма як консерва)...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 19.08.2008, 19:37   #20
AxeL-V
Модер

Вес репутации: 43 AxeL-V скоро стане відомимAxeL-V скоро стане відомим
Отправить сообщение для AxeL-V с помощью ICQ
Thumbs down

<div class='quotetop'>(Immortal @ 19.8.2008, 10:02) [snapback]47979[/snapback]</div>
Цитата:
ну за це що хоть якось розпочався взаємозв"язок з клієнтами то тобі, rodjer, великий "+" хоча ще не відомо чи доходять ці претензії до таксистів но...
5 чи 7 грн то не велика різниця і сплатити їх за перевезення не шкода, но наскільки я знаю то ці автомобілі виконують функцію таксі, а не телепорту. Діставшись до кінцевої зупинки ти не можеш прийти в себе ( чи тебе привезли, чи ти прилетів, чи може зе взагалі якась альтернативна доставка).
хотілося б знати чи перевіряються автомобілі на справність (ну хоча б раз в тиждень, но незавадило б і щодня), ато не раз бачив як у таксистів відлітають колеса. також вони дуже часто видають такі звуки як весільний кортеж (в давні часи) або ж кіт до якого прив"язана шалабанка (в народі іменуєма як консерва)...
[/b]
особливо звжди радує....коли йдеш до лівих дверей , а тобі ссразу - "вони не відкриваються" ще в вибачте на слові в дупу щось муляє з надр сидіння.
AxeL-V вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра