Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 01.04.2010, 15:03   #71
Вовік
Guest

Thumbs up Відповідь: Відгуки про роботу таксі ГАРАНТ

Служба в принцтпі то нормальна, хочу дати декілька порад хазяям: скиньте проїзд по місту назад до 7-грн. і побачите що пасажирів побільшає, поміняйте автомобілі, не говорю там на іномарки, а хоть на ВАЗ-2107, але на нові, і позабирайте часніків вони беруть дорожче чим ваші водії, не ввічливі якто вони мені ро***ть послугу без якої я не можу обійтися що сідаю в машину, я можу і на інші службі поїхати... А от ваші водії ввічливі весь час перепитують чи вам комфортно, чи не дує, чи музика не заважає.
Ще скажу потрібно слідкувати за чистотою в машинах, і тех. станом, ато можна сказати ЖАХ.
Але все ж таки служба нормальна, точніше краща за "жабенят". Поки користуюсь вашими послугами, але не знаю чи на довго...

Старый 09.06.2010, 15:36   #72
Гість10
Guest

По умолчанию Відповідь: Відгуки про роботу таксі ГАРАНТ

Это самое отвратительное такси! представьте себе ситуация - вы заказываете машину, вам говорят через 10 минут будет, вы выходите с чемоданом и ожидаете машину .. 10...20…30 минут, машины нет. Вы звоните и возмущенно спрашиваете в чем же дело?! почему машины нет, а Вам в ответ - "Ты, придурок, будешь выпендриваться - вообще пешком пойдешь! Кроме того, у нас есть твой код, адрес и телефон. И у тебя могут быть крупные проблемы!". Но УВЫ - ничего с этим сделать нельзя. Это гоблины!!! Не пользуйтесь этим ТАКСИ! Кстати зачем эти коды если они ничего не дают?

Старый 09.06.2010, 16:21   #73
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Прям так і сказали???? Жеееесть))) Але я думаю це так хтось пагнав...або ви гонітє на цю службу) Одне з двух.
Старый 09.06.2010, 17:05   #74
Izaslav
Гість

Вес репутации: 0 Izaslav поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Прям так і сказали???? Жеееесть))) Але я думаю це так хтось пагнав...або ви гонітє на цю службу) Одне з двух.
На жаль я нічого не можу сказати про цю фірму, тк як я не з Шепетівки, але один раз хотів скористатися їхніми послугами. Порекомендували в електричці. Та так і не скористався. А випадок був такий: підїжджаючи до Шепетівки, замовив машину Гаранту (по рекомендації супутника по електричці) десь о 23-00 годині. Потрібно було їхати в Ізяслав. Сказали - за 15 хв. буде. ОК, чекаю. Минає 15, 20, 25, я як дурень бігаю по вокзалу. За 30 хв дзвоню їм знову - кажуть, водій десь затримався, але вже під'їжджає. За 40 хв (з запізненням 25 хв!) він нарешті приїхав. Я відкриваю двері - водій курить. Я ввічливою українською мовою кажу йому, ще не сідаючи до машини: "Будь ласка, не куріть під час поїздки, та як я не курящий, та ще й з дитиною, гаразд?" Він, повернувшись до мене: "Шо-шо?" Я повторив. Він: "Садісь, бл_ть, мгмгм прфрмг!" Я - в шоці. Сідати не хотілося. Я гепнув дверима щосили і пішов. Він вискочив з машини з матюками в стилі "Ти бл_ п_дарас нах_й іді сюда!" Але побачивши велику кількість людей навколо, сів назад до машини і поїхав. Якби це було десь в дворах, він би точно кинувся з кулаками...
Іншу машину від цієї фірми я не чекав. Скарга по телефону ні до чого не призвела - принаймні, мені про це не повідомляли.
Категорично не раджу користуватися послугами цієї жахливої фірми! Ось такі враження склалися в мене, навіть не скориставшись їхніми послугами!
Izaslav вне форума  
Старый 09.06.2010, 17:59   #75
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Ужас! Хоча я не дивуюся...

Morkovka вне форума  
Старый 16.09.2010, 20:18   #76
всёзнающий
Guest

Гарант від слова Гамно

Закладки

Опции темы
Опции просмотра