Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флудильня Флудерам тільки сюди

Старый 20.02.2011, 23:33   #21
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Правила форуму!

Цитата:
ще одне негласне правило форуму.червоним кольором має право писати лише адмін.це тобі порада на майбутне а то ніколи тобі модером не стати
Це ж не завадило тобі його використати за цю неділю декілька раз
Старый 20.02.2011, 23:42   #22
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

цк звернення до адміна .я їх завжди виділяю червоним.щоб він звернув увагу.
але бачу марно
Старый 20.02.2011, 23:47   #23
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

а не простіше в лічку написати?
Старый 21.02.2011, 00:01   #24
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 59 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

писали.не допомогає.

IIIkinep вне форума  
Старый 21.02.2011, 00:19   #25
Dentist
Модерн

Вес репутации: 52 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Alois Посмотреть сообщение
Москаль - не нормальне, жид - не нормальне, а срут - нормальне. Знову подвійні стандарти...
не понимаю, почему слово жид не нормальное?
Старый 21.02.2011, 08:54   #26
KrOt
Почесний користувач

Вес репутации: 35 KrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайту

царик прийде порядок наведе

---------- Додано о 07:54 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 07:50 ----------

як це жид ненормальне слово,у всіх історичних документах "євреї"проходять як жиди,просто їм воно не понравилось і вони придумали собі євреїв,але жид-це жителі іорданської долини,що поробиш,правда є правдою
KrOt вне форума  
Старый 21.02.2011, 08:54   #27
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
а не простіше в лічку написати?
не простыше,я просто знаю що він напише у відповідь.чергову відписку у стилі "все и ни о чем"
то вирішила звертатись публічно через форум,щоб всі бачили,можливо і у них якісь питання чи пропозиції виникнуть
Старый 21.02.2011, 09:30   #28
monax
Guest

По умолчанию Re: Відповідь: Правила форуму!

Цитата:
Сообщение от LuK Посмотреть сообщение
не простыше,я просто знаю що він напише у відповідь.чергову відписку у стилі "все и ни о чем"
то вирішила звертатись публічно через форум,щоб всі бачили,можливо і у них якісь питання чи пропозиції виникнуть
Ну от виникло в мене питання. Конкретне питання яке я задав конкретній людині (в данному випадку - адміну). Зауважу, не претензія, а саме питання, хоча особисто мені цей момент був неприємний і не згадуйте Шевченка, Алоїс про нього думав менше всього. І що? Адмін на форумі був, теми почистив, але на питання так і не відповів. І толку, виходить, з цих питаннь?))))) Хоча відповідь - всього-навсього одне слово, я не збираюся починати розборки з цього приводу.

Я розумію, що Шепетівку роздерібанюють. І на форумі не проходить і дня, щоб хтось щось не написав на цю тему. Але крім глобальник проблем міста є речі, які ми можемо реально рішити (я маю на увазі те, що відбувається на форумі, чого не скажеш о загальнонаціональних).
Я якось майже півдня посвятив тому що перечитував старі теми. Так от, чи то люди один до одного по-другому відносились, чи то модератори добре працювали, але спілкування йшло в трошки другому тоні, більш коректному і конструктивному. Можливо, старожили цього не помічають, а можливо саме це викликало появу цієї теми. І якщо на цю ситуацію можливо якось вплинути (по крайній мірі, зупинити хамство на форумі, яке має місце вже з декількох сторін), то чому ми не можемо про це поговорити? Тим паче, що для цього не треба революцій, просто-напросто частіше заставляти виконувати правила? Чи ми будем жити як в тому творі М. Задорнова, коли справжні чоловіки спілкувались виключно на теми тіпа "хто стане президентом" та "як врятувати світ"?

Старый 21.02.2011, 10:29   #29
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Верно подмеченно... но сколько уже было сказанно по этому поводу раньше - где результат?
Всего-то делов - заставить придерживаться правил, не понимаю что этому препятствует?
Давить на совесть особо "красноречивых" нет смысла, т.к. она, видимо, не предусмотренна воспитанием.
Особенно если "воплотить" себя в словах нет другой возможности...
Вот и читаем перлы(
Раньше как-то о корректности общения редко приходилось напоминать... ибо это предусматривалось "по умолчанию". Сейчас же общение напоминает бред малолеток, дорвавшихся до компа, пока мама и папа не видит, иначе бы они вырвали язык за некоторые "самовыражения". Переходной возраст... наверное, это так можно охараткеризовать)
Цитата:
Сообщение от Alois Посмотреть сообщение
Москаль - не нормальне, жид - не нормальне, а срут - нормальне. Знову подвійні стандарти...
И не говори... слово "срут" - не нормально, но, при этом, словесно срать на весь форум - нормально. Точно двойные стандарты)))
Как говорил Вент - это заговор)))

Последний раз редактировалось Lego; 21.02.2011 в 10:42..
Lego вне форума  
Старый 01.03.2011, 22:56   #30
jaruto
Почесний користувач

Вес репутации: 48 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Отправить сообщение для jaruto с помощью ICQ Отправить сообщение для jaruto с помощью Skype™

а хіба мультиводство на сайті дозволено?
да,в мене теж 2 ніка є
але пароль до старого я забув
тай новий создав)
але я не пишу з одного і заперечую/підтримую цю думку з іншого!
Адмін,як старий акк видалити?
логін jander
jaruto вне форума  

Закладки

Метки
правила, форуму!

Опции темы
Опции просмотра