Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

Старый 16.03.2010, 01:20   #1
odin
Зубна фєя

Вес репутации: 47 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для odin с помощью ICQ Отправить сообщение для odin с помощью Skype™
По умолчанию Шокова терапія

Колись пару раз і на форумі і так піднімалась тема загаженості нашого міста. Тут ненароком виникла така ідея: а якщо запустити такий собі флеш моб: щоб всі почали в місці "срати" де завгодно.
Свідомо і принципово не викидати пляшки, фантіки і бички в урни. Сміття з дому десь ближче до дороги знести і викинути в рваному пакеті (а ще краще вночі до міської ради приволокти).
В кого на роботі Халявний принтер - розрукувати такі соціальні рекламки на стовпи і під'їзди:
"Сміття викидайте прямо тут -- все одно всім пох#й "
Теоретично це мало б призвести до визнання нарешті всіма, що ми живемо в гімні і підняло б проблему на офіційний рівень з відповідною реакцією.
Старый 16.03.2010, 01:25   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Шокова терапія

Боюсь що така акція крім ше більшої кількості гувна в нашому місті не приведе. Бо щоб викликати певну реакцію у когось в нашому місті потрібно атомну бомбу взірвати.
Старый 16.03.2010, 17:58   #3
vasyok
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого

В цьому питанні є дві сторони: перша це свідомість людей, інша це просто наявність мусорників в місті, сам дуже часто з пустою пляшкою чи фантіком від цукерки проходив навіть по центральних вулицях і змушений був це все кидати в сумку і викидати дома в сміття(ну не було куди викинути). Свідомість людей дуже важко змінити і такі листівки наврят чи щось дадуть
vasyok вне форума  
Старый 16.03.2010, 18:07   #4
DarthVader
Гість

Вес репутации: 0 DarthVader поки що незрозуміло

Я за.
Давайте срати де тільки можна.
І так сидимо всі в гімні, а зробимо так щоб його було ще більше.
Приступаю негайно.
DarthVader вне форума  
Старый 16.03.2010, 18:33   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Цитата:
В цьому питанні є дві сторони: перша це свідомість людей, інша це просто наявність мусорників в місті, сам дуже часто з пустою пляшкою чи фантіком від цукерки проходив навіть по центральних вулицях і змушений був це все кидати в сумку і викидати дома в сміття(ну не було куди викинути). Свідомість людей дуже важко змінити і такі листівки наврят чи щось дадуть
Ще декілька місяців тому мусорників було куча, памятаєте бетонних понаставляли кучу? То де вони зараз? Самі ж браві Шепетівчани розбомбили і порозкидали. Не треба розмежовувати себе і тих шо там наверху, все одно всі ми з одного тіста, а декілька виключень лише підтверджують правило. Я гадаю що проблема всього міста це культура поведінки взагалом!
Старый 16.03.2010, 23:11   #6
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 41 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Ще декілька місяців тому мусорників було куча, памятаєте бетонних понаставляли кучу? То де вони зараз? Самі ж браві Шепетівчани розбомбили і порозкидали. Не треба розмежовувати себе і тих шо там наверху, все одно всі ми з одного тіста, а декілька виключень лише підтверджують правило. Я гадаю що проблема всього міста це культура поведінки взагалом!
Та яка куча? Десятки два як поставили на все мвсто і це при тому, що їх взагалі не було ніде. Це капля в морі.
Хто їх бив? Я наприклад ні одного не розбив, ти думаю теж. Гадаю самі комунальники їх потроху і позабирали. Ставлю себе на їх місце і уявляю як добре було ті бетонні саркофаги вичищати.
Сміттєвих урн має бути багато, і щоб вони були зручні як для пересічних громадян так і для людей які їх обслуговуюють. Та й стояти вони мають в таких місцях щоб око на них падало і було не повадно кидати сміття під ноги.
Та й взагалі що можна говирити за урни, якщо елементарні сміттєві баки по місту на пальцях можна порахувати. Куди дівати мешканцям побутове сміття??? Надали альтернативу: виносити до сміттєвих машин в пений час, в певні дні (6-ї по7-у год ранку двічі-тричі на тиждень) і то за певну таксу. Хороша справа, уявляємо ситуацію, літо за вікном +30 почистив я скажімо рибу, а сміття "здати" зможу тільки післязавтра, зловонні відходи хоть в банку закручуй. Так виходить?

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 17.03.2010, 06:29   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Boogor Посмотреть сообщение
уявляємо ситуацію, літо за вікном +30 почистив я скажімо рибу, а сміття "здати" зможу тільки післязавтра, зловонні відходи хоть в банку закручуй. Так виходить?
вихід є)))
я таким добром бездомних котиків та собачок підкормлюю
LuK вне форума  
Старый 17.03.2010, 15:23   #8
mozya
Гість

Вес репутации: 0 mozya поки що незрозуміло
Thumbs up Відповідь: Шокова терапія

я вот думаю ,что в первую очередь все зависит от нас самых,согласитесь что весь тот мусор который валяется сейчас на улице разбрасывали мы сами ,наши друзья знакомые.надо в первую очередь следить за собой ,а потом уже кого-то хаять.ведь почему-то у себя в квартире или в доме мы такого не делаем?а почему тогда мусорим на улице,да потому что думаем что и другие так же делают,а давайте так не думать .надо просто представить что двор или улица это наша собственность,ведь когда оно свое его жалко разрушать или захламлять.
mozya вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:59   #9
Pirat
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 26 Pirat на шляху до кращого
Thumbs up Re: Шокова терапія

Цитата:
Сообщение от odin Посмотреть сообщение
"Сміття викидайте прямо тут -- все одно всім пох#й "
Теоретично це мало б призвести до визнання нарешті всіма, що ми живемо в гімні і підняло б проблему на офіційний рівень з відповідною реакцією.
Один жжот! Да, было бы неплохо так протроллить мэрию
Pirat вне форума  
Старый 18.03.2010, 22:45   #10
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Думаю он жжот потому, что его уже самого допекла вся эта "чистота" вокруг и местный менталитет)))
Lego вне форума  

Закладки

Метки
терапія, шокова

Опции темы
Опции просмотра