Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Новини офіційного сайту міста Так як на офіційному сайті нашого міста заборонені коментарі ви можете коментувати їх новини в цьому розділі

Старый 05.12.2011, 17:50   #1
patriot87
Гість

Вес репутации: 0 patriot87 поки що незрозуміло
По умолчанию НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

Всім доброго дня!

Не знаю чи тут де треба пишу так ,що зарання вибачаюся..

Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ????
patriot87 вне форума  
Старый 05.12.2011, 18:37   #2
Карабас-Барабас
Турист

Вес репутации: 0 Карабас-Барабас на шляху до кращого
По умолчанию Re: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

смішна це газетка. поки що...
Карабас-Барабас вне форума  
Старый 05.12.2011, 18:43   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 86 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

Жесть)) Я думав тыльки бюджетників таким напрягають)) [HIDE="3"]А ви з якої фірми якщо не секрет?[/HIDE]
Старый 05.12.2011, 20:33   #4
Filini
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 25 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

Цитата:
Сообщение от patriot87 Посмотреть сообщение
Всім доброго дня!

Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ????
Саме так, регіоналу, а саме Антонюку Сергію Андріювичу. А хто саме змушує підписуватись? Директор фірми? Радив би фільмувати такі випадки і викладувати сюди.
Filini вне форума  
Старый 09.12.2011, 13:10   #5
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 42 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от patriot87 Посмотреть сообщение
Всім доброго дня!

І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?
Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.
То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті.
А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати...
Якась така типово українська поведінка. Нажаль.

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 09.12.2011, 15:47   #6
patriot87
Гість

"І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?" --- Мета мого запису полягала довідатися що за газета,хто власник. як прикриваючись властю набивати собі кишеню з простих громадян.

"Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.
То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті. А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати..." -- Нас дійсно заставили написати заяву але ніхто незнав навіщо ,через тижнів два стало відомо, що повиписували нікому непотрібну "Шепетівку" , хотів би я побачити ваші дії в такій ситуації а не теривенити язиком на форумі "які ви паєнька" перед начальством, я просто ще хочу деяке времмя тут пропрацювати, адже всі знають що роботу непогану в Шепетівці знайти дуже важко.

"Якась така типово українська поведінка. Нажаль." -- А ви що психолог ,що критикуєте українців чи можливо москаль? знаєте як кажуть "несудіт і небудете судимі"

Последний раз редактировалось patriot87; 09.12.2011 в 15:50..
patriot87 вне форума  
Старый 09.12.2011, 15:58   #7
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 86 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.
Старый 09.12.2011, 16:10   #8
Dentist
Модерн

Вес репутации: 52 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

Ос, попруть. Знайдуть чого поперти, або ж буде на роботу ходити і коси погляди будуть
Старый 09.12.2011, 16:16   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
Старый 09.12.2011, 16:44   #10
patriot87
Гість

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.

Закон я четаю. І ви повині знати що причину звільнити можня для будь кого знайти абино захотіти, навіть при поводом скорочення обсягу фірми

---------- Додано о 15:42 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:21 ----------

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
не всі люди в колективі одинакові . попруть тільки завзятих бунтарів . кажиш що люди терплять коли їх гноблять , лічно мені втрачати нічого і можу виступити проти начальства але луче працювати ніж вдома сидіти .Тоді постає питання за які шиши жити ,як нізким неспрацюїшся. Лічно мені нежалко тих 70 гриваків за ту газети і нити за них несобираюся . але нема закону для влаті все через жопу роблять аби було вигодно тільки їм . був вислів якоїсь відомої людини "Україна буде жити як франція тільки українців там небуде " такщо панове це деградація націїї яку незупинити.

OS питання : ти десь працюїш чи начитавшись форумів розказуїш про свободу слова?

Последний раз редактировалось patriot87; 09.12.2011 в 16:46..
patriot87 вне форума  

Закладки

Метки
власті..!!!!, закону, нема

Опции темы
Опции просмотра