Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Старий 28.05.2009, 00:24   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 33
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 84 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ
Exclamation Резуьтати 2 раунду

SerЖ 2_ 2G Кризис в головах - ідея з шепотом у тебе реалізована ніж у учасника нижче. В темі глибоко не копав)) Розповів про нашу сіру буденність в дотсупному вигляді. В цілому трек мені здавався якось ніби набігами йде, занадто багато пауз таких, відволікає від основної теми.
OZ_Кризис в головах -
за ефекти з шепетом респект)) оці завірюхи ніби прикольно зробив, але у нас тут хіп-хоп батл. Дуже помітно шо писав в декілька заходів, тому чітко чути перепади інтонації, треба було трошки звернути на це увагу) Щодо теми то старався також більш приземлено розкрити як і Серж але нитки логіки я не зловив, якось всього потроху і суть неясна. До речі рими якісь ти тугі вибирав.
DieSel - Кризис в головах - дійсно раунд провів найркаще з усіх. Зауважень масса, але про них я писав раніше, немає сенсу повторювати. Але тему розкрив і копав дуже добре, трек вийшов цілісним і достойним.

Востаннє редагував Dj Os: 28.05.2009 о 01:23.
Dj Os зараз поза форумом  
Старий 28.05.2009, 01:02   #2
J21
Гість

Дописів: 4
Сила репутації: 0 J21 на шляху до кращого
Типово Відповідь: Резуьтати 2 раунду

По перше хотіося б сказати, що неприємно те , що один учасник з якихось не зрозумілих причин....не подав трек.Тоді питання...Навіщо було починати....?Тим більше коли досить достойно все робив, але це вже особисті проблеми кожного.

DieSel - Кризис в головах Скажу одразу що в цьому раунді ти справився непогано ,тему дотримав,причому повернув в досить цікавому напрямі.Оригінально зробив приспів.Але під кінець той самий приспів чомусь почав лажати і вистрибувати з біта.

OZ_Кризис в головах На мою думку ти обрав не зовсім вірний ракурс теми.Плюс часом ті ж втики з бітом.Ще чомусь , не знаю за яких причин, вийшла схожа з суперником манера , я про шепіт.Доволі дивно.

SerЖ 2_ 2G Кризис в головах Зачіпив різні аспекти нашого життя політику ,історію взагалі соціум, видно, що підготовка до ЗНО вдалась на славу=)))) Часом так само вилітав з біта ну і рима.Плюс до того той самий шепіт )) Але взагальному непогано.
J21 зараз поза форумом  
Старий 07.06.2009, 01:37   #3
Rackot
Турист

Вік: 38
Дописів: 34
Сила репутації: 0 Rackot на шляху до кращого

Так як досі де з якими судьями не можу найтит спільної мови. по поводу організації, тем і результатів всеж таки виложу свої результаи отож:
Особисто мені найбільше сподобався SerЖ 2_ 2G Кризис в головах не зовсім актуально, дещо банально, нового аж нічо, бек зацінив + украйнська мова, біток тож може бути закінчення супер. З того що залишили СТАРШІ судді - ти найкращий.

Далі OZ_Кризис в головах мрачноваті текста, непонятки з бітом, завсі раунди це найкраще, такшо надіюсь в майбутньому ти порадуеш чимось кращим, а пока...

DieSel - Кризис в головах не сподоблось і все, манера читки ну ніяк з бітом неклееця може колись... но не зараз.
Rackot зараз поза форумом  
Старий 07.06.2009, 16:08   #4
Big Boom
Еліта Шепетівки

Дописів: 356
Сила репутації: 34 Big Boom на шляху до кращого

Последние 5 копеек

Ракот меня постоянно присекал по поводу текстов, мол пусть пацаны рифмуют - не нравится - зарифмуй лучше. К чему это?
SerЖ 2_ 2G все не плохо, бек пойдет, с битом в ладах (иногда выпадаешь - с кем не бывает) но кризис на украинском "криза". Извини, но этого я тебе не прощаю.

OZ иногда перебор с беками, слов не слышал. тема сисек. тьфу, бита не раскрыта порой казалось он сам по себе, но однозначно старался. P.S. "Слышишь" (с) - Ногано наслушался?

DieSel -текст не плохой, трек не прохавал. Вообще нет никакого кача, спецом качался на стуле - не, не получилсь. Старайся

Хип-хоп воины - вы песни по ночам записываете, таким образом, чтоб родители, девушки, любовницы, рыбки в аквариуме не проснулись? нет напора в голосе, старайтесь добавлять больше кача, это же хип-хоп

Закладки

Теґи
раунду, резуьтати

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Результати Першого раунду батлу №2 Dj Os Хіп-хоп батл 36 16.05.2009 19:33
Результати 2 раунду Dj Os Музика 4 17.01.2008 15:16
Результати 1 раунду Dj Os Хіп-хоп батл 12 08.01.2008 21:24

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:09.