Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 10.01.2008, 12:11   #1
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки
Angry

Хто що думає про алкогольні напої, які хто вживав? Полюбляє?
Чи думаєте ви що алкоголь відкриває душу?
Гадаю всі помічають як хмільна людина стає розкутіша. Творить такі речі які в реальному стані є майже неймовірними. Вживши дозу алкоголю люди стають такими як вони є. В них проявляється хоробрість, збільшується запас слів. Відкривається, так сказать, друге "Я". Напиклад трезва людина мало може сказати гидоти, а в дозі весь бруд виливається. Кілька вжитих % роблять нас такими якими ми є внатурі.
Алкоголь можна порівнять зі сном, на мою думку. У сні також людина є тим ким є насправді.

ТАК ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ???

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 10.01.2008, 13:01   #2
DAZHUK
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 DAZHUK на шляху до кращого
Отправить сообщение для DAZHUK с помощью ICQ

Immortal, хорошая тема!=D>

Без выпивки щас никак нельзя, она сближает людей (во всех пониманиях этого слова).

В Украине это уже традиция и без нее просто никак...

Тож :alc: :alcohol: :D

DAZHUK вне форума  
Старый 10.01.2008, 21:03   #3
Shandow
Корчагінець

Вес репутации: 29 Shandow поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Shandow с помощью ICQ

Я взагалі ще досі неможу зрозуміти смак алкоголю :-? , випиваваю дуже рідко і дуже мало.
Старый 10.01.2008, 22:32   #4
Sergio
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 33 Sergio поки що незрозуміло

Думаю можна і обійтися,хоча самому іноді доводится вживати частенько але поки що виключно через те,щоб підтримати компанію.

Sergio вне форума  
Старый 10.01.2008, 22:41   #5
Шепетівчанин
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Шепетівчанин скоро стане відомимШепетівчанин скоро стане відомим
Отправить сообщение для Шепетівчанин с помощью ICQ

Українські школярі найбільше у світі вживають алкоголю

Українські школярі - перші в світі за рівнем споживання алкоголю. Такі дані Всесвітньої організації охорони здоров'я.
ЇЇ фахівці провели дослідження серед підлітків 41-єї країни світу. Опитували учнів 5-их, 8-их та 10-их класів - загалом більше 200-т тисяч дітей. За цими даними, 40% українських школярів випивають щотижня. Майже кожен тринадцятий може закласти за комір більше ніж сто грамів міцного алкоголю. 20% п'ють пиво - понад літр за раз.

На другому місці за вживанням алкоголю ізраїльські підлітки - там 28 відсотків юнаків і дівчат любителі "зеленого змія". Примітно, що за цим опитуванням у Росії ліпші результати. Тамтешні діти на 15- ій сходинці невтішного рейтингу. Останні місця посіли Ісландія та Фінляндія. Дослідження проводилося серед підлітків із благополучних родин.
Шепетівчанин вне форума  
Старый 10.01.2008, 23:25   #6
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

як говорить відома укр. приказка:"якщо людина не п'є горілки, то вона або хвора, або падлюка!"

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 11.01.2008, 00:42   #7
Рыжик
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 31 Рыжик на шляху до кращого
Отправить сообщение для Рыжик с помощью ICQ

Сам придумал? :shocked:

"Я умираю от скуки, когда меня кто-то лечит." Сплин

На одном хитром форуме стояла автозамена сочетания "!!!" на "я придурок". Очень помогает некоторым ораторам писать нормально
Рыжик вне форума  
Старый 11.01.2008, 01:00   #8
W@RRioR
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 W@RRioR поки що незрозуміло
Отправить сообщение для W@RRioR с помощью ICQ

Горілка - наж ворог, і саме тому ми його знищуемо=))
Насправді ж можна обійтись і без нього. Я, наприклад, горілку взагалі не п'ю. Вино - саме класне спиртне.
<div class='quotetop'>(DAZHUK @ 10.1.2008, 13:01) [snapback]31527[/snapback]</div>
Цитата:
Без выпивки щас никак нельзя, она сближает людей (во всех пониманиях этого слова).
[/b]
Не згоден. Вона зближує тільки алкоголіків, ізза неї люди стають не співробітниками, а собутильниками. Якщо ж ти мав на увазі дівчину, тоді нічого крім вина або шампанського нічого не потрібно (в деяких випадках досить і пива =)). А дівчина яка п'є горілку, ну не знаю, я б назвав її шлюхою - накачав горілкою і роби з нею що хочеш (але я можу і помилятись).
Ще й до цього всього букету приєднується і залежніть, після чого починаєш пропивати свою зарплату і т. д.... На мою думку горіку потрібно вживати тільки як ліки...
Отож Шампанське +, Вино ++, Горілка -----------------------------.
Старый 11.01.2008, 14:16   #9
DAZHUK
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 DAZHUK на шляху до кращого
Отправить сообщение для DAZHUK с помощью ICQ

W@RRioR, я имею ввиду пить, но в разумных мерах, а не ставать алкаголиком!

У меня вопрос к тем которые ВАЩЕ не пьют: Вы находитесь на банкете, конференции и тд. с директорами, очень важными персонами, от которых зависит ваша карьера (или еще что очень важное), но вот делема вам с ними нужно выпить(но вы не пьете). они могум обидится и не дать вам того чего вы бы хотели от них.
Как вы поступите в данной ситуации???

DAZHUK вне форума  
Старый 11.01.2008, 15:47   #10
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

Звертаюся до тих хто в голосуванні проголосував включно на бенкетах. Бенкет це що, день варення і т.д.? Чи більше 3-х? згідний з DАZНUК, часом випивка за робочим столом чи після нього може багато чого вирішити, звичайно якщо все в нормі. Часто піднімає репутацію.

Буває коли ти не дуже цікавиш шефа, але під час спільного застілля можеш вдало кинути чарку, а потом ще й гарно заспівати то відразу отримуєш + бал.

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра