Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 16.12.2007, 22:30   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Тут публікуємо оцінку кожного треку та вісімку тих хто пройшов відбірковий раунд який знаходиться по слідуюцій ссилці http://shepetivka.km.ua/forum/index.php?showtopic=1062
Старый 17.12.2007, 02:01   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Ну що ж не буду томити душу і відразу оголошую вісімку тих хто буде продовжувати боротьбу:
Thunder
tip
Shahmat_Shaha
Ramadzan
К-2
Белый
КаLяN
BigBoom

Звичайно я розумію що ті хто не пройшов запитають "Чому?". Тому зараз відпишу по кожному учаснику. Поки що хочу узагальнити що у всіх практично одна і таж біда, по перше нам суддям було дуже важко розібрати слова, чи то ви так читаєте чи то так зводили шо музику ставили на передній план але прошу надалі слова виділяти більш чітко;по друге прошу дуже серйозно поставитися до написання текстів, поменше наївності і побільше серйозних речей.

Отож

Лідером відбіркового туру однозначно є Thunder - Кто я есть. Це лідертсво відносне і тому автору ще багато над чим треба попрацювати але доволі сильно про себе заявлено. Ще трохи попрацюй над дикцією а також трохи не попадав в біт.

К-2 -Шепетовка дуже і дуже слабо, прямолінійна читка, один і той же спосіб побудови рифми, але тим не менш чули і погріше

BigBoom - Я учатник битвы Найкращий текст туру, але сама реалізація цього тексту жахлива. Дуже сподіваюсь шо тому причиною є те шо трек записувався в останні хвилини.

tip - наш город мені чогось олдскул нагадало)) але нажаль є проблеми з рифмою да і читкою як у всіх

Ramadzan-Я участник битвы "...Я словно робот" ти дуже влучно сам підмітив, де життя? слова думав шо взагалі не розберу, трек аутсайдер але тим не менш прошов

DEN Я учасник битвы на хіп-хоп не схоже нажаль, текст занадто простий та банальний "я люблю песни Падре" надаль тобі не допоможе)) не знаю що тобі навіть порадити, слухай побільше грандів свого діла, самовдосконалюйся

SRG - Я учасник битвы. задумка в плані читки і біта ясна)) але тексту нема, вище сказані слова теж можуть підійти до твого треку, тому змушені тебе залишити поза батлом

Белый - Кто я есть також один із аутсайдерів батлу, але взявши до уваги інших конкурсантів таки вирішено дати ще один шанс. попрацюй над текстами дуже і дуже старанно. Бо якщо в першому раунді ти не покажеш кращого себе ніж зараз то у тих хто вилетів уже будут таки доволі обгрунтовані закиди "чому він а не я?"

ВаДян- Кто Я есть Головний ініціатор батлу вилітає в першому ж турі, чесно скажу що для мене то було здивуванням але один із 2 однозначних аутсайдерів сред всіх. хтів би шось конкретно покритикувати але не можу тому що нема що критикувать...це був не трек а шось незрозуміле, ти що закинувся чимось чи шо? таке враження що ти там помираєш

Djamel - Кто я есть саме цікаво що там де казав за те що в біт не попадаєш ти в нього попав практично)) але нажаль ти не попадаєш в перший раунд ти на пару з више описаним вадяном прислав найгірший трек відбіркового туру маю підозру шо то взагалі твоя перша спроба в хіп хопі, мабуть то не твоє

КаLяN - Кто Я есть ти шо вночі під покривалом пиешшся? чого шепотом то ? однозначно попрацюй над читкою, те саме можу сказати про тексти, один із аутсайдерів

Shahmat Shaha-Kotik-Я учасник битвы Другий лідер відбіркового туру але є дуже значні зауваження. По перше трек мало відповідає темі, по друге а чи одна людина там читає? якшо з цим все ок то будем тільки раді настільки потужному участнику

На завершення скажу що таке поняття як флоу для вас зараз недосяжне...але ми над цим попрацюємо
Теми на перший тур та пари ми оголосемо на днях. Прошу всіх мобілізуватися і в слідуючому раунді показати максимум.
Удачі всім хто пройшов! Для тих хто не пройшов кажу нічого особистого)) рішення раціональне і оскарженню не підлягає. Вибачайте хлопці. Покажіть нам на слідуючий раз чого ви варті.
Піс
Старый 17.12.2007, 05:23   #3
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

НУ ШОЖ, БАЖАЮ УДАЧІ, ВСІМ ХТО ПРОЙШОВ. НА СУДДІВ НЕ ДЕРЖУ ОБІД.

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 17.12.2007, 07:46   #4
Ramadzan
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Ramadzan поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ramadzan с помощью ICQ

Обіцяю в другому турі показати шось незрівняне
Старый 17.12.2007, 14:34   #5
PaDre
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 PaDre на шляху до кращого
Отправить сообщение для PaDre с помощью ICQ

Ну что ж Ос свое слово по каж дому трэку расписал, теперь напишу я:

Djamel' - много пафоса в тексте, не чувствуешь такт, старайся и все будет заебись...

ВаДян - не уверенная читка, в тексте много пауз, работай, жду от тебя большего... и не опускай нос...

Shahmat Shaha Kotik - есть стиль, единственная притензия - через слово понимал, что ты говоришь, поэтому не увидел раскрытия темы, и либо читаешь не один либо перебрал с бэками. в следующем раунде надеюсь услшать большего...

Thunder - тема раскрыта, есть стиль, дерзай...

КаЛян - не попадаешь в бит, нет уверенности в читке...

Ramadzan - тема раскрыта но читка неестевственная, ты же не робот, ты МС, работай над дикцией...

K-2 - чувствуешь ритм, но однообразно, тихо положил вокал на бит, надо было прислушиваться...

SRG - под такой минус как ты выбрал читка должна быть соответственная, чувствуй такт, работай над текстом...

Den - тоже не уверенно читаешь, такое ощущение что кого-то стесняешься, работай, в следующий раз жду большего...

Tip - тема раскрыта нормально, дерзай...

Белый - стиль есть, иногда теряешься в тексте, поработай можешь быть в первых числах...

BigBoom - текст отличный, уверен в себе, но иногда не попадаешь, качеством трэк не блещет, но это не главное, дерзай...

Удачи всем кто прошел дальше, кто вылетел не принимайте близко к сердцу, работайте и вас услышат... Главное не останавливаться на достигнутом...

Всем PEACE, RESPECT И УВАЖУХА...

хочешь знать больше, нажми сюда
PaDre вне форума  
Старый 17.12.2007, 15:18   #6
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

PaDre"ВаДян - не уверенная читка, в тексте много пауз, работай, жду от тебя большего... и не опускай нос..."
спасибо за поддержку...

"нос не опущу, наоборот подниму,
в следующий раз что то покруче напишу.
если не прошол я, а прошол мой "брат"(КаLяN)
значит я не растроен, а рад.
В следующий раз постараюсь отправить противника в АД,
от туда уже нет дороги назад...
жду следующего батла, первого раунда,
когда мне суди скажут "ДА"
без лишнего разговора.
ты услышиш меня, как звук затвора,
только в следующий раз,
на следующий батл какраз"
ВаДян

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 17.12.2007, 19:44   #7
PaDre
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 PaDre на шляху до кращого
Отправить сообщение для PaDre с помощью ICQ

Вот это правильно, вижу принимаешь неудачи как мужик, таким и должен быть настоящий рэппер... Работай над собой, стремись к большему и будешь услышан 8-)

хочешь знать больше, нажми сюда
PaDre вне форума  
Старый 17.12.2007, 21:34   #8
Big Boom
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 Big Boom на шляху до кращого

ПаДре, брат - спаисбо за критику, всем спасибо - хотя был не уверен что пройду ибо писался на ужасной звуковухе - отсюда и качество и с саундфорджем сам на сам впервые - отсюда и качество сведения (не попадения в бит, хоть иногда и вылетал сам). Качество следущего трека тоже не гарантирую - из-за низкого уровня "рабочего места". всем пацанам учасникам - Пис, Респект и успехов...
Старый 17.12.2007, 22:58   #9
ВаДян
Почесний користувач

<div class='quotetop'>(PaDre @ 17.12.2007, 20:44) [snapback]28583[/snapback]</div>
Цитата:
Вот это правильно, вижу принимаешь неудачи как мужик, таким и должен быть настоящий рэппер... Работай над собой, стремись к большему и будешь услышан 8-)
[/b]
ну... я думаю закину гдето ету песенку, только слова допишу и музыку сложу...

ВаДян вне форума  
Старый 23.12.2007, 01:46   #10
Андрей
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 Андрей на шляху до кращого
Отправить сообщение для Андрей с помощью ICQ

Переслухав пісеньки. ВаДян, ну не знаю, то фігня все, здається мені рульний ти мужик. Shahmat_Shaha, він же artiomka, май кульний френд, рви! Будем пить!)) :D/

Закладки

Опции темы
Опции просмотра