Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Мобільний зв'язок Обговорення мобільних телефонів та операторів зв'язку

Старый 30.03.2010, 23:07   #1
mekal
Гість

Вес репутации: 0 mekal поки що незрозуміло
По умолчанию Київстар підвищить тарифи?

Дійшла до мене така звістка, що мій Київстар незабаром нехило так підвищить тарифи.
Хто "в темі", чи дійсно це так?
mekal вне форума  
Старый 31.03.2010, 02:38   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Київстар підвищить тарифи?

"Київстар GSM" з 30 березня підвищує вартість дзвінків у низці тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку.

У тарифних планах "Djuice Безлім" та "Djuice Безлім + Музика" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів Djuice після закінчення пільгового періоду, що продовжується 25 днів з дати поповнення рахунку на 30 грн. і більше, підвищується з 0,25 грн/хв. до 0,5 грн/хв.

У тарифних планах "Дзвони всім" і "Багато розмов" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів "Київстар" і Djuice після закінчення акційних 3 тис. хвилин, що нараховуються при поповненні рахунку на 30 грн. і більше, підвищується з 0,2 грн/хв. до 0,35 грн./хв. Термін дії акційних хвилин скорочується з 30 днів з дати поповнення до 25 днів.

У тарифному плані "Потрійна перевага", що діє на території Донецької, Луганської, Херсонської областей та Криму, вартість вихідних дзвінків на номери абонентів усіх мереж підвищується з 0,35 грн/хв. до 0,5 грн/хв.

При цьому оператор підвищує кількість пільгових хвилин, що не тарифікуються, на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар", що нараховуються щодня протягом 25 днів після поповнення рахунку на 30 грн. і більше, зі 100 хв./день до 150 хв./день.

У тарифному плані "Безліч слів", що діє на території Рівненської області, підвищується розмір щоденної абонентської плати з 1 грн./день до 1,2 грн/день. При цьому кількість пільгових хвилин, що не тарифікуються і нараховують щоденно, на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар" збільшується з 60 хв./день до 100 хв./день.

"Київстар" також підвищує вартість міжнародних дзвінків. Так при традиційному наборі вартість дзвінків на номери країн СНД та Грузії підвищується з 7 грн/хв. до 10 грн/хв., у країни Європи та Північної Америки - з 12 грн/хв. до 15 грн/хв., в інші країни світу - з 17 грн/хв. до 25 грн/хв.

При використанні послуги міжнародних дзвінків "СтарСвіт" (набір через коди "015" і "815") вартість дзвінків у країни СНД та Грузію підвищується в бізнес-час (понеділок-п'ятниця з 8:00 до 20:00) з 2,75 грн./хв. до 3 грн./хв., у не бізнес-час - з 0,95 грн./хв. до 1,5 грн./хв..

Дзвінки в Європу подорожчають у бізнес-час з 3,2 грн./хв. до 4 грн./хв., у не бізнес-час - з 1,95 грн./хв. до 2 грн./хв., у Північну Америку - у бізнес час з 3 грн./хв. до 4 грн./хв., у не бізнес-час - з 1,45 грн./хв. до 2 грн./хв.

Дзвінки за допомогою послуги "СтарСвіт" у Центральну і Західну Азію подорожчають у бізнес-час з 5,5 грн./хв. до 8 грн./хв., у не бізнес-час - з 4,45 грн./хв. до 5 грн/хв. В усі інші країни світу подешевшають дзвінки в не бізнес-час з 5,45 грн./хв. до 5 грн./хв.

Оператор також змінив вартість роумінгу в другій та третій тарифних зонах. У другій зоні вартість вхідних дзвінків підвищилася з 10 грн./хв. до 12 грн./хв., а вихідних - знизилася з 20 грн./хв. до 12 грн./хв. У третій тарифній зоні вартість вхідних дзвінків підвищується з 15 грн./хв. до 25 грн./хв., а вихідних - з 30 грн./хв. до 35 грн./хв.

У "Київстарі" пояснюють зміни умов тарифних планів необхідністю збереження існуючого рівня середнього щомісячного доходу з одного абонента.

Підвищення вартості міжнародних дзвінків та роумінгу в компанії пояснили валютозалежністю таких тарифів і серйозною девальвацією гривні у 2009 році.
Старый 31.03.2010, 08:45   #3
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 35 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

Цікаво. Київстар підвищує тарифи в зв'язку з девальвацією гривні, а Інтертелеком знижує тарифи на голосові тарифи (не реклама - констатація факту). Невже для Київстара зв'язок стає неприбутковим а для Інтера - навпаки. І так всі знають, що оператори мобільного зв'язку мають надприбутки... (зажрались, поганцы)... На СНД - 10грн.?!! В Інтера Росія (а також США, Канада, Кітай) 60 коп. інші країни СНД (і світу) - 1.5-2.5 грн./хв.

Последний раз редактировалось Symbioz; 31.03.2010 в 08:51..
Symbioz вне форума  
Старый 31.03.2010, 09:45   #4
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

цікавий хід, усі перейдуть на мтс чи лайф от тоді побачимо))
Старый 31.03.2010, 09:57   #5
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Один умный дяденька экономист говорил - "В наше время дешевеет только жизнь и сотовая связь"... видимо это не про Киевстар)))
Поднятие цен более чем на 40% это не 5%-ая или 10%-ая корректировка.
Вылезет боком им это "сохранение прибыльности" ИМХО
Lego вне форума  
Старый 31.03.2010, 11:17   #6
Chaynik
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Chaynik поки що незрозуміло

АМКУ предупредил Киевстар о возможном штрафе за повышение тарифов, штраф может составить приблизительно 10 % годовой прибили компании http://www.kommersant.ua/doc.html?docId=1345859
Хотя я считаю, что АМКУ Киевстару не помеха.
Chaynik вне форума  
Старый 31.03.2010, 12:33   #7
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Да уж)))
Это ж о каком сохнанении прибыли может идти речь если нужно будет платить штраф? Или повышение цен уже "учло" этот штраф? Если так, то штраф уплатится раз, а тарификация останется не на один год))) В итоге +10% к годовой прибыли каждый год))) Нормальное такое "сохранение")))
Это если абоненты не разбежатся конечно...
Lego вне форума  
Старый 01.04.2010, 13:21   #8
Participant
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Participant поки що незрозуміло

Народ не будьте такими наивными, я думаю это все спектакль, КС и АМКУ . я так думаю, обовсем давно договорились, скоро весь этот шум утихнет, а пользователи которые просто не могут бросить свой старый номер телефона будут и дальше платить по новым тарифам, возможно будут держать КС только на входные звонки, это кстати, мой им совет, не стоит платить этим крохоборам!
Participant вне форума  
Старый 01.04.2010, 13:47   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Добре шо я на лайфі)) Я зар ззвоню на київстав дешевше чим вони самі до себе))
Старый 01.04.2010, 17:09   #10
Lego
Патріот Шепетівки

Где гарантия того, что завтра Лайф не заявит подобное??? )))
Lego вне форума  

Закладки

Метки
київстар, підвищить, тарифи?

Опции темы
Опции просмотра