Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 10.03.2010, 18:19   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
Exclamation Алкоголь та діти

Зашов сьогодні в один із наших магазинчиків купити хлібчика додому. Магазин був із тих де під боком стоять столики аля тіпа гендель. Так ось переді мною стояли два малих по 12-13 років десь і зі знанням справи беруть у продавщиці 200 грам колбаски нарізаної..хлібчика..кетчупа там і соку і пляху беби. Продавщиця навіть не повела оком і все видала за певну суму. Не буду приховувати що у випускних класах також бував на їх місці але ж блін не з 12 років. Не сумніваюсь що були і екземляри поменше. Так от на моє зауваження продавщиці тільки почув у свою сторону настанову йти куди подалі і не дивитись.

Шановні шепетівчани давайте не будем стояти осторонь. Хотілось би почути ваші думки і ідеї як можна протидіяти такому свавіллю магазинів. Адже ціми дітьми можуть бути і ваші!
Старый 10.03.2010, 18:29   #2
Gopstop
Турист

Вес репутации: 0 Gopstop на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Алкоголь та діти

Цілковито згоден з тобою. І в даному випадку - 100% винувата ця недобросовісна продавчиня, яку треба гнати з роботи за таке ср...им віником, а таких у нас - дуже багато. Треба зробити розділ форуму, де б люди висвітлювали такі моменти, і щоб за цим розділом слідкували представники нашої податкової та вживали відповідних заходів

Последний раз редактировалось Gopstop; 10.03.2010 в 18:34..
Gopstop вне форума  
Старый 10.03.2010, 18:41   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Ну ось я створив тему..будемо сподіватися що хтось з представників подадкової все таки сюди зазирне
Старый 10.03.2010, 18:43   #4
Gopstop
Турист

Вес репутации: 0 Gopstop на шляху до кращого

Dj Os, ось цікаво - а взагалі, в чиїй компетенції знаходяться такі питання - податкової чи міліції? Хто слідкує за продажом заборонених товарів неповнолітнім?
Gopstop вне форума  
Старый 10.03.2010, 18:56   #5
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

Теж цікаво хто за це відповідає??

Последний раз редактировалось НатС; 10.03.2010 в 18:58..
НатС вне форума  
Старый 10.03.2010, 19:12   #6
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

це все залежить від совісті власників магазину та продавців.
біля мого будинку у магазинах не продають дітям ні спиртного ні сигарет,ні різних джинтоніків.Навіть табличку вивісили на дверях з цього приводу.
Сама не раз була свідком ,як продавець виганяла таких "малолітніх покупателей"
а взагалі за продаж алкоголю неповнолітнім передбачена відповідальність

---------- Додано о 19:12 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:08 ----------

ВР посилила відповідальність за продаж неповнолітнім алкоголю
03.12.2009

Верховна Рада України прийняла законопроект № 4784 «Про посилення відповідальності за реалізацію неповнолітнім і незаконну реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

За відповідне рішення проголосували 316 депутатів з 429 зареєстрованих у залі. Законопроектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України статтею, яка передбачає покарання за продаж особам, які не досягли 18 років, алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива, і значно підвищити штрафи, передбачені Кодексом про адміністративні правопорушення, за продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 21 року, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Також цим законопроектом передбачається зобов’язати реалізаторів алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюну перевіряти документи осіб на предмет досягнення дозволеного віку і відповідальність закладів торгівлі і громадського харчування за факт продажу в цих закладах неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюну.

Змінами до КК передбачено, що «продаж або безоплатна передача працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування алкогольних або слабоалкогольних напоїв або пива особі, яка не досягла 18 років карається штрафом у розмірі від 5 тис. до 10 тис. неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян і виправними роботами на строк від 3 до 6 місяців.Ті самі дії, вчинені працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування повторно караються позбавленням волі на строк від 1 до 2 років».

За матеріалами «РБК-Україна»
LuK вне форума  
Старый 10.03.2010, 20:05   #7
ARTIST
;)

Вес репутации: 45 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Отправить сообщение для ARTIST с помощью ICQ

Тра було цих малих власноруч взяти за шкірку і веперти з магазина. Хоча винуваті тут не продавщиця і не власник магазину, а батьки. Вони ж не догледіли своє чадо. Видно, що мало уваги приділяють дітям, раз вони себе так ведуть(((
Старый 10.03.2010, 20:27   #8
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки

я вже десь тут кидав відео як в Росії група батьків підставляє таких недобросовісних продавців, от після того як влітають на штраф, більше не продадуть.
Старый 19.03.2010, 17:49   #9
Dj Os
~форумний дідько~

СЬогодні зашов в сусідній магазин який знаходится майже поруч того про який шлося в першому пості, так там мені пива не захтіли продавати тому що думали мені нема 18 )))Добре що паспорт з собою мав) Але суть не в тому - загадав за випадок що опсував продащиці то виявилося що її зайва пересторога убла викликана тим що їх вже штрафанули 2 рази за продаж неповнолітнім спиртного. Штрафували менти
Постає питання питання чому так? Одним штраф за пиво інші розливають горілку майже на улиці у всім на виду і нічого. Кришують?
Старый 19.03.2010, 19:02   #10
НатС
Почесний користувач

Чому так? - А в нас зараз все "так"...

Закладки

Метки
алкоголь, діти

Опции темы
Опции просмотра