Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Голосование: чи вірите ви в "знаки"
Открытый опрос: другие пользователи будут видеть, кто как проголосовал.
Опции опроса
чи вірите ви в "знаки"

Старый 07.05.2009, 17:55   #1
mult
Гість

Вес репутации: 0 mult поки що незрозуміло
По умолчанию чи вірите ви у знаки???

сижу на парі разом з Таєю(подруга). попереду мене сидить та,що мені подобається ще одна наша подруга! я їм m&ms! потом мулька в голові кажу Таї: «давай так якшо я витягну останню штучку зелену то збудеться бажання, яке я загадаю»
-(
Тая) ок!
було ще десь пів пачки! їм їм їм! Тут
, коли лишається три вона заглядає, дивиться там є зелена)). потім я дістаю ще, не зелена) вона в ужасі, вже бере перемішує.....я дістаю і опа коричнева)) значить,що залишилась зелена)) потім розказав,що бажання було "зустрічатись з Анею(та,щ
о мені подобається)

наступного дня.
йду я до фізичного корпуса, там в нас лабораторні по фізиці...йду
розмовляю з одногрупником і тут бачу щось на асфальті лежить. Приглядаюсь а там зелена m&ms! я подивився і посміхнувся)) я особисто це як знак прийняв)) сказав Таї, вона сказал,щ
о або знак, або просто так співпало...

наступного тижня
купив m&ms
,щоб перевірити ще раз) те саме загадав і на той самий колір) їв не дивився навіть шо там ще лишалось! коли дістав зелену останню мене аж протрусило, бо я був не впевненний! далі йду з одногрупником він каже: "о Аня" мене знову протрясло) я думав, він просто так сказав, але він же нічого не знав)І тут реально її бачу думаю о епт). Тая з нею була. Розповів лажу Таї
.

наступного дня!
азарт)
Тая купляє мені ще пачку і каже:«то збіг», каже "то брак при вироництві))". Відкриває свою пачку, а там пів пачки зелених) вона дивиться тупо круглими очима, як і я)) і каже: "ні, цього не може бути, але я б подумала,щ
о то знак"

Здавалось все забулось, через тиждень,
дома!
пішов грати з друзями в футбол...цієї неділі, що була..
.граю і тут вже десь на середині гри йду по полю і бачу шось таке зелененьке. І епт нахинаюсь а там m&ms зелений! я тупо був в офізі)) сказав це Таї) вона каже : "мені здається,щ
о ви разом не можете бути, але занадто багато співпадало і я думаю це знак....тому чекай....."

ось така історія
. просто реально занадто багато збігів)
mult вне форума  
Старый 07.05.2009, 18:00   #2
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: чи вірите ви у знаки???

мда...я в невеличкому шоці) навіть не знаю...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 07.05.2009, 18:40   #3
DieSel
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 DieSel на шляху до кращого

вірю, але не у всі) тільки у ті, які хочу вірити) теж не знаю що буде))) потрібно чекати.....
DieSel вне форума  
Старый 07.05.2009, 19:13   #4
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

прикольно, дуже цікаво. Я вірю в жести, особливу магічну силу має жест з середнім пальцем=))))
п.с. - доречі іноді вдається спрогнозувати майбутні події на кілька хвилин вперед. типу хтось позвонить, зайде, спитає...

Последний раз редактировалось НатС; 07.05.2009 в 19:17..
НатС вне форума  
Старый 07.05.2009, 20:07   #5
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Перевір на чомусь другому своє бажання mult))) Я вірю також у деякі знаки... Ну от, наприклад, дуже давно в школі йшли з подругою на трудове навчання і нам перейшли дорогу з двома пустими відрами.. Мені то нічого не було, а от подруга занервувала типу погана прикмета. І вже на уроці під час приготування страви не знаю як, з плити газової впала повна кастрюля кипятка на неї. Дивно дуже було....бо ніхто не зрозумів як це могло статися! Кастрюлю на той момент ніхто не чіпав, а подруга якраз біля плити стояла. Після того як бачу когось з пустими відрами кричу, щоб почекали поки пройду перед ними)))

Morkovka вне форума  
Старый 08.05.2009, 11:32   #6
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
Smile Відповідь: чи вірите ви у знаки???

У знаки я не вірю, а от у збіги обставин так, навіть дуже))
Є у мене дорога мені людина з якою у нас постійно збігаються речі про які навіть подумати не можна було (наприклад: можемо сказати або написати однакову фразу або думку, при чому дослівно, і в один і той самий час в притул до секунд!!! і це самий простий збіг прикладів)!Мені важко це пояснити....мабуть доля знає кого зводити у пару))) Раніше я цьому дивувалася а зараз вже ні!От таке то буває))

Последний раз редактировалось Nastynya; 08.05.2009 в 11:38..
Nastynya вне форума  
Старый 08.05.2009, 13:31   #7
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ
Smile Відповідь: чи вірите ви у знаки???

Цитата:
Сообщение от Nastynya Посмотреть сообщение
Є у мене дорога мені людина з якою у нас постійно збігаються речі про які навіть подумати не можна було (наприклад: можемо сказати або написати однакову фразу або думку, при чому дослівно, і в один і той самий час в притул до секунд!!! і це самий простий збіг прикладів)!Мені важко це пояснити....мабуть доля знає кого зводити у пару))) Раніше я цьому дивувалася а зараз вже ні!От таке то буває))
100000%:ad: Тоже уже не удивляюсь)) А лишь хочу добавить...
ОЧЕНЬ ЧАСТО бывает так, что я только-только подумал.. а через секунду дорогой мне человек говорит все это с точностью до слова))) Поначалу был в шоке... думал у меня "Де жа вю".
Хочу сросить... а не у кого не было такого по жизни, что в конкретной ситуации в конретной обстановке приходит ощущение того, что это уже с вами было (может быть во сне)... никого не посещало данное чувство?
Старый 08.05.2009, 13:51   #8
Даша
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Даша поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Даша с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Nastynya Посмотреть сообщение
В мене точно така сама ситуація,і вона дуже часто повторюється)Спочатку теж дивувалась,вже привикла):ad:
Можливо це й є якийсь знак.а не просто збіг обставин,але можливо й обставина)

Цитата:
Сообщение от Lego Посмотреть сообщение
Хочу сросить... а не у кого не было такого по жизни, что в конкретной ситуации в конретной обстановке приходит ощущение того, что это уже с вами было (может быть во сне)... никого не посещало данное чувство?
Було,і не раз, сама з себе дивувалась щодо цього. І коли це замічала,то згадувала,що мені це снилось)Можливо просто вже була така ситуація,і тут ти просто згадуєш її.:ad:
Старый 08.05.2009, 13:53   #9
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

Lego, в мене буває таке) буває іду, опускаючи голову, прям як знаю, шо там лежить чи камінь, чи ще шось) і він, дійсно, там лежить) це ще частинка) а от коли догадуєшся хто і шо має сказати - то лякаєшся)

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 08.05.2009, 15:34   #10
Натка
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Натка на шляху до кращого
Отправить сообщение для Натка с помощью ICQ

У меня часто бывает дежавью!!! Со мной что то происходит , а я понимаю что я это уже гдето видила переживала уже эту ситуацию!!! Или бывает такое предчуствие что должно случится что то не хорошое, и потом оказывается это реальностью!!!Страшно однако!!!!))))
Натка вне форума  

Закладки

Метки
вірите, знаки???

Опции темы
Опции просмотра