Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Форум Пишіть тут якщо у вас виникли проблеми з форумом або ви хочете шось побажати

Старый 18.02.2007, 14:54   #21
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

SERGi сказати чесно не зрозумів про шо ти. А сприводу хто від кого відколовся ти помиляєшся. Я пропонував першоначальному адміну цього форуму залишити його, але він захотів сторити новий а цей попри запереченя всіх користувачів знищити. Я не міг стояти осторонь таких речей. Якщо тобі тут щось не подобається тебе тут ніхто не тримає, і взагалі не можу зрозуміти чого це раптом така ворожість у всіх проснулась. Якщо у когось до когось особитса неприязнь то вирішуйте її по за форумом особисто
Старый 19.02.2007, 17:50   #22
Малеча
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 39 Малеча поки що незрозуміло
<div class='quotetop'>(GoBLin @ 17.2.2007, 22:02) [snapback]8504[/snapback]</div>
Цитата:
А мож всё дело в нике, раз потакают что малая и всё такое..)) Сама себе такой образ создала..))) Вот и имееш... [/b]
Ти хош сказати шо якшо в Тугодума такий Нік то хтось до нього так відноситься, чи шо???!!!!!!!!!

Серж, ти не допер... ти хочеш сказати, шо якшо ти кожен день ходиш в магазін, но нічьо не купляєш то ти активний покупець, чи шо????

А ти Бір навчись приймати поразки. Те шо я тебе в лічкі отшила (причьом культурно) не значить шо нада начинати пінитись!
ВСІМ ПА-ПА!!!! З ким захочу і так надибаюсь ;)
Старый 19.02.2007, 19:29   #23
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 42 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™
Talking

Малеча ,знаешь что я тебе скажу , раз ты так быстро говоришь Гудбай всем ,то ты вообще не ПОХУИСТКА! матюкаться одно , а вот девиза своего придерживаться -другое ,нука войди в рельсы!Это форум , а не жизнь твоя ,здесь таких ,как мы много , каждый по своему ебнутый или своенравный ,так что освободись от напряжения и продолжай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОК?
Старый 19.02.2007, 20:43   #24
DiMicH
Як Валя Котик

Вес репутации: 32 DiMicH поки що незрозуміло

Без Малечі форум буде вже не той. Гарна револіціоністка була. Повертайся. І взагалі що ти цим жестом хочеш сказати,показати (невже свою слабкість). :argue:
Старый 19.02.2007, 20:43   #25
sgt.said
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 36 sgt.said поки що незрозуміло
Отправить сообщение для sgt.said с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Larisa @ 19.2.2007, 19:29) [snapback]8528[/snapback]</div>
Цитата:
Это форум , а не жизнь твоя ,здесь таких ,как мы много , каждый по своему ебнутый или своенравный ,так что освободись от напряжения и продолжай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОК?
[/b]

Это точно просто форум, а не излитие гормонов на екран, при помощи букв.
Я почему-то не встречал правил, хоть каких-то на этом форуме. А бы ло бы хорошо. Анархия еще ни к чему хорошему не приводила.
Хотя, я не требую , а придлогаю. А то потом, Малеча будет писать , что тут некоторые всех напрягают.
В се за ней напишут, что уйдут следом.

Лариса права в том плане, что это просто форум.!!!!! А я бы сказал, что это то место, где мы общаемся.
Хотя некоторые считают , это совсем другим . И начинают всем популярно обьяснять, как нужно жить.

Хочу даже процетировать так сказать класика этого форума:
<div class='quotetop'></div>
Цитата:
Вдруг аткуда нє возьмісь появілся в рот їбісь!!!!!! [/b]
Т0чно ГИДКО!
Старый 19.02.2007, 21:05   #26
Larisa
Гуру Шепетівки

Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™
Talking

Я лично не против излития гормонов ,также не против правил,но против напряга с какой ли бы стороны это не было , иначе понятие такое как "форум" для меня не существует.
Старый 19.02.2007, 21:10   #27
DiMicH
Як Валя Котик

Вес репутации: 32 DiMicH поки що незрозуміло
Unhappy

І вообще напрягати і напрягатися вредно для здоровя. Геморой вискочити може.
Старый 19.02.2007, 21:29   #28
Larisa
Гуру Шепетівки

Talking

абсолютно прав ! :grin:
Старый 20.02.2007, 14:39   #29
SERGi
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 37 SERGi поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 18.2.2007, 14:54) [snapback]8511[/snapback]</div>
Цитата:
А сприводу хто від кого відколовся ти помиляєшся. Я пропонував першоначальному адміну цього форуму залишити його, але він захотів сторити новий а цей попри запереченя всіх користувачів знищити.
[/b]
І я цілком згідний з попереднім адміном на рахунок знищення того форуму так, як він поступово перетворювався у помийну яму м.Шепетівки.
А для сайту поважної газети такий форум як більмо на оці.

Відколовшись же цей "форум" таки успішно стам цією самою помийною ямою.

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 18.2.2007, 14:54) [snapback]8511[/snapback]</div>
Цитата:
Якщо тобі тут щось не подобається тебе тут ніхто не тримає, і взагалі не можу зрозуміти чого це раптом така ворожість у всіх проснулась.
[/b]
До речі я не в одному свому вислові не казав, що мені тут щось не подобається. А ворожість у всіх якраз із-за того, що написано вище.
Да ці люди (Малеча...) створюють активну діяльність і життя форуму, але вони також і відлякують більшість нормальних людей із якими приємно спілкуватись, рішати спільно якість задачі, відпочивати.....

Цитата:
Якщо у когось до когось особитса неприязнь то вирішуйте її по за форумом особисто
[/b]
А неприязні тут ні в кого ні до кого нема! Це якщо ти не замітив стиль цього форуму - когось десь обхаяти.....
До речі модератори (а в нас він один - Вент) повинні постійно модерувати* форум і без схильностей до когось а згідно правил форуму (яких тут нема), тому до Вента притензій нема окрім тільки його моральних поглядів, як модератора.

* думаю, що таке модерувати форум Ви знаєте.

PS: І взагалі писати на цю тему дуже багато...
Старый 20.02.2007, 15:31   #30
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Словом я зроблю невеличкий висновок.
У нас не таке велике комюніті шоб розбігатися із за якихось поодиноких протирічь!!! Якщо комусь шось не подобається в іншому будьте розсудливішими і не кидайтеся на людей, просто висловлюйте свою думку не ображаючи інших. Давайте жити дружно!!! :)

Закладки

Опции темы
Опции просмотра