Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Форум Пишіть тут якщо у вас виникли проблеми з форумом або ви хочете шось побажати

Старый 15.02.2007, 22:19   #11
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Такс..бачу пора поставити крапку дядькові адміну :D Отже шановні користувачі яким не модобається мат на форумі, скоро він буде редагований і підчищений, скоро це з понеділка. Це я зроблю разом з редагуванням розділів та включення швидкої відповіді на всіх розділах. Всі хто матом не брезгує попереджаю що з понеділка включаю антимат, тобто ваші мати будуть редагуватися автоматом, а якшо шо і не відредагує то зроблю це сам. Не прийміть це як утиск, я і сам немало матюкаюсь але все ж таки місто у нас маленьке і таки хотілось би що би тут могли спілкуватися і жителі яким менше ніж 18. Надіюсь на ваше порозуміння, якщо побачу що матюкаються там де треба і не треба буду попереджати. Все вищесказане також стосується флуду, офтопу і т.п.
Старый 15.02.2007, 23:09   #12
sgt.said
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 36 sgt.said поки що незрозуміло
Отправить сообщение для sgt.said с помощью ICQ

ну и отлично
Старый 16.02.2007, 00:55   #13
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 41 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Я і сам не великий прихильник друкованого мату на форумі.
Та на мою думку, починати фільтрувати, форум на якому тільки почався якийсь рух - безглуздо.
Давайте ще забанимо той десяток юзерів завдяки яким тут є спілкування і буде повний ацтой, який до недавна тут і був!

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 16.02.2007, 17:42   #14
Малеча
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 39 Малеча поки що незрозуміло
Angry

Саме більше знаєте шо дратує!!!!! Шо ті хто тіки появилися на сайті, начинають строїти погоду тим, хто на сайті вже давним давно!!!!!!!!!!
ЦЕ ВОБШЕ БРЄД!!!!!!!!!!!!!
Всі нармально абщалися рік, а то і півтора.... і тут на тобі ПОЯВИЛИСЯ!!!!!!!!!!! Вдруг аткуда нє возьмісь появілся в рот їбісь!!!!!!
Аж ГИДКО! З понеділка буде ПАКА.
Старый 17.02.2007, 11:07   #15
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Куди "пака"??? Мала ти шо? Ох відчуваю ми з тобою сьогодні серйозно поговорим ;) :-D
Старый 17.02.2007, 11:30   #16
Малеча
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 39 Малеча поки що незрозуміло
Angry

Для особо уважних!!!!!!!!!! Дивись мій підпис... він там вже давненько! Ну шо відкрив очі :shocked:

І сам знаєш, шо зі мною говори не говори нічьо не поміняєця. Єсі я так рішила то мож хоть лопнути.

Нашо тут бути якшо шо не напиши якісь ДИБІЛИ начнуть тобі втирати шо так не мона... це не культурно... чи шось тіпа такого!!! В мене на це мама є!!!!!!!!

Я розумію шо вони тіпа старші... але Ларіса, Вент.... вони тоже старші (не в обіду Лор і Вент, просто приклад), але вони говорять з нами на рівні. Ніхто не разу не тикнув шо ти тіпа мале такшо мовчи.
А тут якісь чувирли начнуть мені цим тикати!!!! Хочуть хай тут тусують!!! Хай ведуть сюда своїх дітей. І говорять з ними через форум!!!
ДАБРО ПАЖАЛОВАТЬ!!!!!!!!!!!!
Старый 17.02.2007, 22:02   #17
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 50 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

Мдас... А пох*изма всё меньше и меньше.... ))) Исправляемся..))
А мож всё дело в нике, раз потакают что малая и всё такое..)) Сама себе такой образ создала..))) Вот и имееш...

Мдас... А пох*изма всё меньше и меньше.... ))) Исправляемся..))
А мож всё дело в нике, раз потакают что малая и всё такое..)) Сама себе такой образ создала..))) Вот и имееш...

GoBLin вне форума  
Старый 17.02.2007, 22:05   #18
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 51 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Vent с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Малеча @ 17.2.2007, 11:30) [snapback]8499[/snapback]</div>
Цитата:
Для особо уважних!!!!!!!!!! Дивись мій підпис... він там вже давненько! Ну шо відкрив очі :shocked:

І сам знаєш, шо зі мною говори не говори нічьо не поміняєця. Єсі я так рішила то мож хоть лопнути.

Нашо тут бути якшо шо не напиши якісь ДИБІЛИ начнуть тобі втирати шо так не мона... це не культурно... чи шось тіпа такого!!! В мене на це мама є!!!!!!!!

Я розумію шо вони тіпа старші... але Ларіса, Вент.... вони тоже старші (не в обіду Лор і Вент, просто приклад), але вони говорять з нами на рівні. Ніхто не разу не тикнув шо ти тіпа мале такшо мовчи.
А тут якісь чувирли начнуть мені цим тикати!!!! Хочуть хай тут тусують!!! Хай ведуть сюда своїх дітей. І говорять з ними через форум!!!
ДАБРО ПАЖАЛОВАТЬ!!!!!!!!!!!!
[/b]
МАЛА ЯКЩО ТИ ЗВІДСИ ПІДЕШЬ ТО Я ТЕЖ СИЛЬНО ЗАМИСЛЮСЬ ЧИ МЕНІ ТУТ ЛИШАТИСЬ. ОТАК ОТ!
МЕНІ ПОДОБАЄТСЯ ТВОЯ ЇЗЮМІНКА ЯКУ ТИ ДОДАЄШЬ ТУТ!
ВИРІШУЙ

Vent вне форума  
Старый 17.02.2007, 22:43   #19
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 42 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™

вы че ,ребята ,не выспались что-ли? :shocked: :shocked: :shocked: куда ,вы млин собрались без меня!
Старый 18.02.2007, 10:13   #20
SERGi
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 37 SERGi поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Малеча @ 16.2.2007, 17:42) [snapback]8496[/snapback]</div>
Цитата:
Шо ті хто тіки появилися на сайті, начинають строїти погоду тим, хто на сайті вже давним давно!!!!!!!!!!
[/b]

До речі під аватаром написано хто з нами і з якого часу - так, що якраз ти і пролітаєш.

Так, що ПРОЛІТАЙ і не накручуй тут нікого.

<div class='quotetop'>(Vent @ 17.2.2007, 22:05) [snapback]8505[/snapback]</div>
Цитата:
МАЛА ЯКЩО ТИ ЗВІДСИ ПІДЕШЬ ТО Я ТЕЖ СИЛЬНО ЗАМИСЛЮСЬ ЧИ МЕНІ ТУТ ЛИШАТИСЬ. ОТАК ОТ!
[/b]

А від тебе ніхто іншого і не чекав, ти себе вже показав у інших гілках форуму.

І взагалі цей Форум тримається чисто по інерції для підтримання авторитету деяких осіб.
Хоча на мій погляд тим, що ці авторитети зробили з форумом вони навпаки свій авторитет засунули туди ... (всі й так поняли куди)

PS: Сайт і форум від якого відколовся цей http://www.shepetivka.org.ua

Закладки

Опции темы
Опции просмотра