Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Ботаніка та зоологія Говоримо про тварин і рослин

Старый 24.09.2008, 08:08   #21
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 58 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Ага!Тот одел над "ПриватБанком".Я уже точною не помню,но знаю точно што 2 етаж!Там идеш оделами...

IIIkinep вне форума  
Старый 24.09.2008, 14:10   #22
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 30 Anykey скоро стане відомим

<div class='quotetop'>(Nino @ 23.9.2008, 20:21) [snapback]49542[/snapback]</div>
Цитата:
Вони їх не "строять" ,вони їх просто їдять :-( .деякі маленькі рибки взагалі зникли безслідно!!!!!!!Я б не сказала що то з голодухи!!!Кормлю їх добре!При чому різними кормами,включаючи живий корм.То мабуть в них вдача така!!!
[/b]
Крім того, шо в них вдача така, якраз кормління живим кормом стимулює в них інстинкт хижака. Риби розуміють, шо корм може не тільки "падати з неба", але і рухатись. І після того і пропадають маленькі рибки, а в більших і малорухливих плавники стають обскубані.

<div class='quotetop'>(Madsen @ 23.9.2008, 22:15) [snapback]49551[/snapback]</div>
Цитата:
Где в Шепетовке можно затариться аквариумными приблудами - компрессоры, помпы, фильтры и т.д.? Скажите, кто где покупал
[/b]
Дуже цікавий клуб акваріумістів є в бувшому дитсадочку навпроти ДОКу. Правда, там більше живність продається, але є на шо подивитись і чому навчитись.
Anykey вне форума  
Старый 05.10.2008, 16:14   #23
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

в мене в трохлітровій банці вже більше місяця живуть якісь риби, їх там більш як 20 штук, вроді поки не зникають, правда мені ще не вдалося їх порахувати но десь з ковпачок від півторачки повинні влізти :D

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 05.10.2008, 23:18   #24
Ілонка
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 33 Ілонка поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ілонка с помощью ICQ

в мого однокурсника в такому круглому акваріумі живуть 2 черепашки))) такі загонні!!!! :-P
мені теж таких придбати захотілося))))))))))))) :-P але шкода мені їх вже наперед....в мене ж все здихає.... :(

Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации

Хотела собраться с мыслями, но они опять отклонили приглашение
Ілонка вне форума  
Старый 23.10.2008, 20:38   #25
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

мені здається що з черепахою скучно, якось повільно вона бігає і не кричить зовсім, не просить їсти, і навіть коли здохне то взнаєш це тоді коли вже почне смердіти

Immortal вне форума  
Старый 23.10.2008, 20:56   #26
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

А в мене хом'як вже пів року живе...
плюси: прикольно коли напхає собі в щоки бумаги, іжі і особливо семічок, тоді голова важка і в 3 рази біша за самого хомяка. З повним ротом голова в домік його не пролазить, це треба бачити...
мінуси: жлоб=)))все що даш запихає в щоки, деколи стіки бумаги в домік запхав, шо вилізти не міг)) Коли купив такий енергійний був, бігав в шаріку для хомяків, розганявся по коридору і в двері потім назад і в шкаф))а зараз спить в тому шаріку як посадиш туда((
Старый 23.10.2008, 21:02   #27
Immortal
я прийду за вами...

<div class='quotetop'>(НатС @ 23.10.2008, 20:56) [snapback]51082[/snapback]</div>
Цитата:
прикольно коли напхає собі в щоки бумаги, деколи стіки бумаги в домік запхав, шо вилізти не міг)) Коли купив такий енергійний був, бігав в шаріку для хомяків, розганявся по коридору і в двері потім назад і в шкаф))а зараз спить в тому шаріку як посадиш туда((
[/b]
а ти його часто бумагою годуєш, спробуй щось істивне давати, ато в нього якийсь упадок сил :grin:

Immortal вне форума  
Старый 24.10.2008, 00:25   #28
Ілонка
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 33 Ілонка поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ілонка с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(НатС @ 23.10.2008, 20:56) [snapback]51082[/snapback]</div>
Цитата:
плюси: прикольно коли напхає собі в щоки бумаги, іжі і особливо семічок, тоді голова важка і в 3 рази біша за самого хомяка
[/b]
+1))) в мене тож хомяк))) вже 10місяців)))) :razz: живий..... :roll:

А з черепашками зовсім не скучно!!! Ми влаштовуємо їм перегони, так ржачно гасають!!!! :hah:

Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации

Хотела собраться с мыслями, но они опять отклонили приглашение
Ілонка вне форума  
Старый 24.10.2008, 08:22   #29
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

А я ще один акваріум купила,вже на 140 літрів.Для великої рибки!Бо з маленькою разом вона жити не може!Купила вуалехвоста,парочку риб-попугаїв(прикольні вони!!!)та маленьких акул.
Старый 24.10.2008, 13:32   #30
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 30 Anykey скоро стане відомим

<div class='quotetop'>(Nino @ 24.10.2008, 8:22) [snapback]51115[/snapback]</div>
Цитата:
А я ще один акваріум купила,вже на 140 літрів.Для великої рибки!Бо з маленькою разом вона жити не може!Купила вуалехвоста,парочку риб-попугаїв(прикольні вони!!!)та маленьких акул.
[/b]
Вуалехвост - проблемна риба. По суті - той же карась, зо всіма його шкідливими звичками: постійно риється в грунті, висмикує рослини, постійно їсть і гадить. Треба фільтра потужні, а рослини, можливо, лише штучні приживуться.
Anykey вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра