Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 23.10.2010, 09:45   #41
Bipyc
Турист

Вес репутации: 0 Bipyc на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Сидоренко Ірина

Неук. Парять - у бані. І якщо ти цього не розуміїш, то я не збираюсь тобі інше доводити. Щоб зрозуміти : що і до чого читай тему спочатку. Не вийде , тоді спробуй ще, можливо колись дійде. А без конкретики та цифр можу чесати довго, на кшалт того , що Сидоренко собі зарплату нараховувала із внесків членів кооперативу. Новина не сьогоднішня,мулька гуляє давно.[/quote]
Я тебе також запитав.... ,чим ти доведеш,що твої цифри правда,а не брехня??? Чому тобі вірити потрібно???
Може ти з потолка свої цифри береш,вчений ти наш??
Може для тебе головне зпаплюжити тут цього кандидата,звідки ж ми знаємо??? Та й наскільки я помітив,ти тут всіх,крім Синюти гадиш... Тоді й стають зрозумілі ці всі твої закидони з якимись цифрами,які мені,як не фахівцю,абсолютно нічого не говорять,як і більшості з тут присутніх..
Bipyc вне форума  
Старый 23.10.2010, 10:08   #42
Гість51515
Guest

Брав у Сидоренко в "Акценті" на 400-річчя Шепетівки пару днів тому кілограм "Молочних" сосисок вищого сорту, так потім вдома з'ясовую, що там доклали до 700 грам Молочних 300 грам "Азовських" першого сорту, які навіть кішка їсти відмовляється.

Якщо б таке було в перший раз, списав би на помилку, але вибачте, "помилки" там такі на пару гривень частенько трапляються. І всі на користь продавця.

Старый 26.10.2010, 11:15   #43
Гість8907
Guest

Шкода, що пані Сидоренко віддала пяте непрохідне місце у списку такому класному підприємцю. Можна було і вище його підняти або поміняти місцями з Гришою на худий кінець. Іринко, прорахувалися Ви. Не бути ні Вам не їм у раді.
Шкода, дуже шкода

Старый 26.10.2010, 12:40   #44
ogv
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 ogv на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от Гість8907 Посмотреть сообщение
Шкода, що пані Сидоренко віддала пяте непрохідне місце у списку такому класному підприємцю. Можна було і вище його підняти або поміняти місцями з Гришою на худий кінець. Іринко, прорахувалися Ви. Не бути ні Вам не їм у раді.
Шкода, дуже шкода
так проголосуйте, і шанс зросте
ogv вне форума  
Старый 26.10.2010, 17:03   #45
Гість8907
Guest

Я то звичайно проголосую двома руками, але якщо на попередніх виборах "Наша Україна" була на піку і отримала лише 4 депутата, то про який шанс і результат можна тверезо говорити на цю пору.

Старый 28.10.2010, 23:39   #46
DCC
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 DCC поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от зайчик Посмотреть сообщение
що домоглась,своїм "передом"

АДМІН забери ЗАЙЧИКА з форуму. Я підтримую іншого кандидата, а саме Бузиля, але такі речі писати неприпустимо.
DCC вне форума  
Старый 29.10.2010, 13:25   #47
Гість8907
Guest

Цитата:
а ти і ніяким боком нічого не можеш домогтися і ніколи незможеш!!!!!!!!!!

МОДЕРИ КУДИ ВИ ДИВИТЕСЯ!!!

Старый 29.10.2010, 13:56   #48
Madlen
Турист

Вес репутации: 0 Madlen на шляху до кращого

Цитата:
Я так розумію, що пан зайчик глибоко нещасна людина. Заро***є він копійки, як пише про це у темі «Кандидати, які грабували Шепетівку», з жінками у нього напевно теж не складається, судячи з коментарів про Ірину Сидоренко і про дружину Юзвенка. Така агресія може бути тільки у ображеного на жінок чоловіка, тож пожаліймо нещасну людину.
Madlen вне форума  

Закладки

Метки
ірина, сидоренко

Опции темы
Опции просмотра