Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 09.12.2011, 09:26   #21
Dentist
Модерн

Вес репутации: 52 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Стережіться - Вікнар`Off !!!

віконна мафія з'явилась і у нас)
Старый 09.12.2011, 11:45   #22
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 41 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Мафія мафією. А при такій кількості конкурентів любий з продавців (чи виробнків) має з клієнта пилинки здувати і вибачте зад вилиазти до зеркального биску.

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 09.12.2011, 13:04   #23
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 69 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Это при условии что сам конкурент лично не пришел)
Старый 09.12.2011, 15:01   #24
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от LuK Посмотреть сообщение
чого пристали до людини)))
чула що вони ті вікна вони самі не виробляють,а десь замовляють.
в місті є ще одна компанія,яка замовляє такі ж вікна.
мабуть хтось вирішив нагадити конкуренту)
Та тут по ходу нарікання були не на вікна а на обслуговування, хлопці шось неправильно встановили, а магазин відмовляється виправляти їхх помилки. Ну я так зрозумів ситуацію
Старый 09.12.2011, 21:29   #25
Roman_
Гість

Вес репутации: 0 Roman_ може тільки сподіватися на реабілітацію

Цікаво яким дивом якась фірма в межах маленького міста і при жорсткій конкуренції успішно працює і розвивається на протязі довгого часу і при цьому, як дехто стверджує, використовує хамські і шахрайські методи? Це що, всі кругом «тупі»? А може це лише де кому «кость в горлі»?
А дєвочці респект. В мене нерви здали б ще на другій хвилині.

Последний раз редактировалось Roman_; 10.12.2011 в 19:19.. Причина: помилка
Roman_ вне форума  
Старый 10.12.2011, 01:11   #26
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Блін ну хватить строїти хорошу міну при поганцій грі, чувак ти шо думаєш шо від того шо ти будеш трактувати відео так як хочеться тобі то і інші побачать там героїчно терплячу продавчиню? Навіть якшо хтось з конкурентів хоче вам підісрати життя цим відео, шо трохи на те і можливо схоже, не відміняє нечемного поводження з клієнтом.
Цитата:
при жорсткій конкуренції успішно працює і розвивається на протязі довгого часу
Довгого часу це з цього літа якшо мені не зраджує память, навіть і пів року не прошло.
Старый 10.12.2011, 19:17   #27
Roman_
Гість

Скажу прямо я хоч вікнами не торгую але з Вікнарьов співпрацюю давно і успішно. Те що в них замовляли вікна і двері мої знайомі і знайомі знайомих і не одноразова до замовляли це теж правда. А по цьому конкретному випадку я спеціально з’ясовував. Ситуація там булла копієчна, регуліровка дверного замка. Але скоріш всього мета була зовсім в іншому. Чи то в силу свого природного жабодавства або за чиїмось тонким сценарієм намагались наробити як можна більше кіпішу і старанно це все засняти. На форумі обхаяти можна любого ще й на рівні: «я теж не одноразово чув» і «де ч’я подруга». А от щось створити і побудувати може далеко не кожен. Так що бувають одноразові PR акції, а буває багаторічна плідна співпраця. Як казали древні араби: «Собака гавкає а караван іде».
Спеціальнодля того кому не зраджує пам’ять. Вони працюють вже года три чотири. Просто раніше орендували офіс.
Roman_ вне форума  
Старый 10.12.2011, 19:30   #28
Demchuk
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 21 Demchuk на шляху до кращого
Отправить сообщение для Demchuk с помощью Skype™

Роман, ви мене перконали, пробачте нас окаяних))
Demchuk вне форума  
Старый 10.12.2011, 21:02   #29
Filini
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 24 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

Цитата:
Ситуація там булла копієчна, регуліровка дверного замка. Але скоріш всього мета була зовсім в іншому. Чи то в силу свого природного жабодавства або за чиїмось тонким сценарієм намагались наробити як можна більше кіпішу і старанно це все засняти.
Тобто виходить задача магазину впарити товар, а встановлення то вже діло друге. Якщо магазин вважає це дрібницями, то грош ціна такому магазину.
Цитата:
На форумі обхаяти можна любого ще й на рівні: «я теж не одноразово чув» і «де ч’я подруга».
Я на свої власні очі бачив вікна які придбали у вас, якість чи то вікон чи то встановлення були не на кращому рівні. Не потрібно відділяти відгуки на цьому форумі від реальних, якраз на форумі дуже просто прослідкувати чи хтось бреше чи ні.
Коротше як ви сказали конкуренція в місті у цій сфері чимала, тому не переймайтеся, навряд чи після таких от пояснень здраво мисляча людина вирішить придбати вікна чи двері у вас. Ліпше обрати магазин де немає негативних відгуків і які ідйсно цінують своїх клієнтів.
Filini вне форума  
Старый 10.12.2011, 21:42   #30
Roman_
Гість

Супер!!! Класика жанру. Спочатку «не одноразово чув», а потім «на власні очі бачив, чи то вікна, чи то встановлені». Що таке сила маніпуляції... Про впарюваня «а там будь що буде» навіть не йшлося, а лише про те що в адекваті любу ситуацію можна вирішити.
Fillini- браво, я ваш фанат. Достатньо шепнути що в Василя дочка повія, і вже нікого не цікавить що в нього лише одні сини. «Палашка FM» в рубриці «Брехня на селі».
Думаю що нічого нового я вже сказати не зможу.
Roman_ вне форума  

Закладки

Метки
вікна, вікнар`off, двері, обман, сервіс

Опции темы
Опции просмотра