Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старий 03.06.2011, 11:31   #21
akela1982
Патріот Шепетівки

Дописів: 134
Сила репутації: 25 akela1982 скоро стане відомимakela1982 скоро стане відомим
Надіслати повідомлення для akela1982 на Skype
Типово Відповідь: Продукти ПриватБанку

очереди говорят о популярности банка
akela1982 зараз поза форумом  
Старий 03.06.2011, 12:10   #22
Alois
Почесний користувач

Дописів: 826
Сила репутації: 38 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

У відділеннях духота, працівниці непривітні (набундючені, як моделі на подіумі), а в банкоматах українська мова на третьому місці (після кацапської та англійської). Та ще й власник банку - жидяра Коломойський. На кypвy маму такий банк...
Alois зараз поза форумом  
Старий 03.06.2011, 12:22   #23
akela1982
Патріот Шепетівки

Дописів: 134
Сила репутації: 25 akela1982 скоро стане відомимakela1982 скоро стане відомим
Надіслати повідомлення для akela1982 на Skype

а работают то "щирi украiнцi" так что поведение стандартное и не имеет отношения к владельцам банка. а языки походу расположены в порядке популярности
akela1982 зараз поза форумом  
Старий 07.12.2011, 15:15   #24
Dentist
Модерн

Звідки Ви: дурДОМ
Вік: 29
Дописів: 1,333
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 51 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Надіслати повідомлення для Dentist на ICQ

Цікавий випадок стався на роботі. До працівника вже не перший раз телефонують типу ви винні прострочний борг на кредитну картку, і кожен раз сума збільшується на 20-30 грн в день. Після вияснення працівник каже що взагалі не користувався ні разу цією карткою, навіть пін-код не знає. Кажуть що гроші знімались ще в липні місяці і тільки зараз почали бити в дзвони. Хто стикався з таким, що робити з цією проблемою?

---------- Додано о 15:15 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:14 ----------

Деякі люди підтвердили що в них така сама ситуація була, кредит був погашений повністю, а потім звідкись вилазять прострочені суми.
Старий 07.12.2011, 15:18   #25
japp
Шепетівчанин

Дописів: 22
Сила репутації: 0 japp поки що незрозуміло

Приватбанк то всiм вiдома шарашкiна контора. Вже дуже багато чув про них подiбних речей. Нiколи з ними не буду мати справу. Вони навмисно залишають декiлька гривень щоб потiм здерти три шкури.
japp зараз поза форумом  
Старий 07.12.2011, 16:01   #26
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 33
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 84 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ

Навіть якщо не користуєшся карткою ці рєбята люблять включити без вашого відома мобільний банкінг, -3 грн в мсяць, а там починаються прострочки і тд. Ось так і доходять борги до кількох сотень гривень, в мого брата таке саме було
Старий 07.12.2011, 16:09   #27
T-S
Disabled

Дописів: 883
Сила репутації: 40 T-S вимкнув репутацію

Взагалі враще всі непотрібні карткові рахунки (не тільки привату) закривати, так як не дай бог влізете в овердрафт...
T-S зараз поза форумом  
Старий 07.12.2011, 18:24   #28
Morkovka
Sweet S. moder

Звідки Ви: Шепетівка-Рівне
Вік: 29
Дописів: 1,149
Записів в щоденнику: 4
Сила репутації: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Надіслати повідомлення для Morkovka на ICQ Надіслати повідомлення для Morkovka на Skype

Dentist, в мене теж випадок був здерли 50 грн. за якийсь віртуальний рахунок якого я в очі не бачила і не користувалася....типу кажуть бед-карта у вас відкрита О_О Питаю шо за бед карта, а вони мені типу така послуга бла-бла-бла. Кожен раз закривала!

Morkovka зараз поза форумом  
Старий 08.12.2011, 16:17   #29
Immortal
я прийду за вами...

Звідки Ви: з того світу
Вік: 12
Дописів: 2,015
Сила репутації: 56 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

а зарплатну карточку поміняти на нову на шару можна?

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal зараз поза форумом  
Старий 08.12.2011, 21:12   #30
sergei
Як Валя Котик

Звідки Ви: Slavuta city
Дописів: 93
Сила репутації: 21 sergei на шляху до кращого

Якщо дзвонять серед ночі з Привата, то треба якнайшвидше звернутися до них або через чат або за телефоном гарячої лінії. Бо якщо сидіти і чекати, то борг виросте до астрономічної суми і ПрихватБанк подасть до суду.
Що зарплатної карточки, то в договорі має бути написано за який рахунок її поміняють. Швидше за все якщо термін дії картки вийде, то безкоштовно. Якщо ні то за гроші.

Закладки

Теґи
приватбанку, продукти

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Власники кредитних карток «ПриватБанку» виграли три зливки золота Dj Os Загальні теми 12 29.04.2009 12:02
Продукти харчування виготовлялися в умовах антисанітарії Dj Os Події 14 22.02.2009 21:19

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:39.