Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 03.06.2011, 11:31   #21
akela1982
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 25 akela1982 скоро стане відомимakela1982 скоро стане відомим
Отправить сообщение для akela1982 с помощью Skype™
По умолчанию Відповідь: Продукти ПриватБанку

очереди говорят о популярности банка
akela1982 вне форума  
Старый 03.06.2011, 12:10   #22
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 38 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

У відділеннях духота, працівниці непривітні (набундючені, як моделі на подіумі), а в банкоматах українська мова на третьому місці (після кацапської та англійської). Та ще й власник банку - жидяра Коломойський. На кypвy маму такий банк...
Alois вне форума  
Старый 03.06.2011, 12:22   #23
akela1982
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 25 akela1982 скоро стане відомимakela1982 скоро стане відомим
Отправить сообщение для akela1982 с помощью Skype™

а работают то "щирi украiнцi" так что поведение стандартное и не имеет отношения к владельцам банка. а языки походу расположены в порядке популярности
akela1982 вне форума  
Старый 07.12.2011, 15:15   #24
Dentist
Модерн

Вес репутации: 52 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

Цікавий випадок стався на роботі. До працівника вже не перший раз телефонують типу ви винні прострочний борг на кредитну картку, і кожен раз сума збільшується на 20-30 грн в день. Після вияснення працівник каже що взагалі не користувався ні разу цією карткою, навіть пін-код не знає. Кажуть що гроші знімались ще в липні місяці і тільки зараз почали бити в дзвони. Хто стикався з таким, що робити з цією проблемою?

---------- Додано о 15:15 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:14 ----------

Деякі люди підтвердили що в них така сама ситуація була, кредит був погашений повністю, а потім звідкись вилазять прострочені суми.
Старый 07.12.2011, 15:18   #25
japp
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 japp поки що незрозуміло

Приватбанк то всiм вiдома шарашкiна контора. Вже дуже багато чув про них подiбних речей. Нiколи з ними не буду мати справу. Вони навмисно залишають декiлька гривень щоб потiм здерти три шкури.
japp вне форума  
Старый 07.12.2011, 16:01   #26
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Навіть якщо не користуєшся карткою ці рєбята люблять включити без вашого відома мобільний банкінг, -3 грн в мсяць, а там починаються прострочки і тд. Ось так і доходять борги до кількох сотень гривень, в мого брата таке саме було
Старый 07.12.2011, 16:09   #27
T-S
Disabled

Вес репутации: 41 T-S отключил(а) отображение уровня репутации

Взагалі враще всі непотрібні карткові рахунки (не тільки привату) закривати, так як не дай бог влізете в овердрафт...
T-S вне форума  
Старый 07.12.2011, 18:24   #28
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Dentist, в мене теж випадок був здерли 50 грн. за якийсь віртуальний рахунок якого я в очі не бачила і не користувалася....типу кажуть бед-карта у вас відкрита О_О Питаю шо за бед карта, а вони мені типу така послуга бла-бла-бла. Кожен раз закривала!

Morkovka вне форума  
Старый 08.12.2011, 16:17   #29
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

а зарплатну карточку поміняти на нову на шару можна?

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 08.12.2011, 21:12   #30
sergei
Як Валя Котик

Вес репутации: 22 sergei на шляху до кращого

Якщо дзвонять серед ночі з Привата, то треба якнайшвидше звернутися до них або через чат або за телефоном гарячої лінії. Бо якщо сидіти і чекати, то борг виросте до астрономічної суми і ПрихватБанк подасть до суду.
Що зарплатної карточки, то в договорі має бути написано за який рахунок її поміняють. Швидше за все якщо термін дії картки вийде, то безкоштовно. Якщо ні то за гроші.

Закладки

Метки
приватбанку, продукти

Опции темы
Опции просмотра