Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 29.04.2009, 19:34   #1
Sweet
Почесний користувач

Вес репутации: 28 Sweet скоро стане відомим
Отправить сообщение для Sweet с помощью ICQ
По умолчанию Дієти

Дієти, їх наслідки та ваше ставлення до них..

---------- Додано о 19:34 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:19 ----------

ДИЕТА - совокупность правил употребления пищи человеком или другим живым организмом. Диета может характеризоваться такими факторами, как химический состав, физические свойства, кулинарная обработка еды, а так же время и интервалы приёма пищи. Диеты различных культур могут иметь существенные различия и включать или исключать конкретные продукты питания. Предпочтения в питании и выбор диеты влияют на здоровье человека.

Особисто я проти дієт..але до того часу, поки це не стане крайньою мірою збереження життєдіяльності..
Найбільше в дієтах мене лякає те, що неможливо визначити, яких наслідків слід очікувати...
Звичайно, всім відома така хвороба, як АНОРЕКСІЯ...
Саме таким є визначення хвороби:

Нервная анорексия (anorexia nervosa) — полный отказ от еды или резкое ограничение приёма пищи в целях похудения или для профилактики набора лишнего веса под влиянием сверхценных или бредовых идей соответствующего содержания. Чаще встречается у девушек. При анорексии наблюдается патологическое желание потери веса, сопровождающееся сильным страхом ожирения. У больного наблюдается искажённое восприятие своей физической формы и присутствует беспокойство о мнимом увеличении веса, даже если такого в действительности не наблюдается.

Ну, хто що думає про дієти: загроза чи ні??
Sweet вне форума  
Старый 29.04.2009, 19:35   #2
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 58 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?
По умолчанию Відповідь: Дієти

я проти дієт!категорично притому!!!Виморюється організм,імунітет вбивається і організми яким потрібна їжа для нормального функціювання.

Якщо вже на те пішло то я ЗА здорово їжу і спорт.

IIIkinep вне форума  
Старый 29.04.2009, 19:39   #3
Sweet
Почесний користувач

Сподіваюсь, комусь тема буде цікавою..
Можна обійтись і без дієт(звичайно,якщо це не те, що лікар приписав), вони сприймаються організмом ще гірше навіть, ніж ті самі фізичні навантаження..а в результаті, як то кажуть "хотіли якнайкраще, а вийшло, як завжди.."
Sweet вне форума  
Старый 29.04.2009, 19:41   #4
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 58 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Звичайно тема буде цікавою,адже цією "проблемую" зайняті 99% жінок і 10% чоловіків))))

IIIkinep вне форума  
Старый 29.04.2009, 19:47   #5
Sweet
Почесний користувач

В міру можливостей розміщуймо якісь фото анорексичок, наприклад...але не для того, щоб "поржати", а щоб дійсно побачити проблему...
Sweet вне форума  
Старый 29.04.2009, 20:07   #6
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 37 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

Дивіться, тільки не ржіть...
Старый 29.04.2009, 20:11   #7
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

neodix насправді нема з чого "ржати" тут плакати треба!
Дієтами можна користуватися але в міру, не виснажувати свій організм до такого!

Nastynya вне форума  
Старый 29.04.2009, 20:14   #8
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Жах! Я ніколи не займалася дієтою....хочеться їсти, то значить треба! Але кожен повинен себе просто обмежувати у чомусь, щоб бути здоровим...і не тільки ті дієти, які лікар приписав можна дотримуватися. В мене, наприклад, дієта також є. Це обмеження в їжі великої кількості смаженої їжі, вживання гострих страв, великої кількості шоколаду, спецій, а також "зафарбованої" води. Я вважаю це в певній мірі навіть корисно, але дієти, які призводять до вище згаданих хвороб вбивають не тільки целюліт, але і весь організм.

Morkovka вне форума  
Старый 29.04.2009, 20:22   #9
Sweet
Почесний користувач

Ну ось ще пара фоток...Моделі...

---------- Додано о 20:22 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:15 ----------

Morkovka, я також такі для себе обмеження ставлю...це необхідність..але, все-таки, не завжди вдається стриматись..=)
Sweet вне форума  
Старый 29.04.2009, 20:30   #10
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Цю останню фотку я бачила неоднаразова в газетах та на телебаченні, це якаксь амереканська модель якщо я не помиляюся. Так от, після таких дієт вона попала в лікарню з діагнозом анорексія!!!
Зараз в моді вже ввели нові "стадарти краси", приблизно 95-69-95, для того щоб моделі не морили себе виснажливими дієтами, бо трапляється багато випадків смерті!
Я взагалі не розумію для чого існують ті стандарти!

Nastynya вне форума  

Закладки

Метки
дієти

Опции темы
Опции просмотра