Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 29.04.2009, 10:23   #1
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
Question Непорозуміння

Іноді в житті трапляються такі ситуації коли на тебе обржаються абсолютно безпідставно, не шукаючи проблему конфлікту в собі а шукаючи її в інших, обвинувачуючи своїх друзів заради свого оправдання. Особливо такі конфлікти стосуються жіночої дружби. Я не раз цим обпіклася і як виявилося знову та ж проблема. Я її вирішити? Не дружити з тією подругою яка мене підставляє?

Nastynya вне форума  
Старый 29.04.2009, 10:37   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Непорозуміння

В мене теж колись було багато подруг,по крайній мірі я так вважала.Зараз -ні одної,всі просто хороші знайомі.Краще таких подруг взагалі не мати,чим очікувати рано чи пізно від них якоїсь гадості чи підлості!!!Подруга-то мама,сестри,близька людина(я про чоловіків,але не про всіх.).
Коли вседобре-то багато подруг,але коли трапиться біда-впевнена,поруч не залишиться майже нікого!!!
Ще порадуються що в тебе біда.Жени тих подруг в три шиї!!!
LuK вне форума  
Старый 29.04.2009, 16:03   #3
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Nino, абсолютно погоджуюся! І з точкою зору вище сказаною я переконалася ще у школі...і мабуть правильно робила, що не заводила надто тісної дружби хоч і не з чужими, але і не рідними мені людьми. Були потім гіркі спогади! Моїми кращими друзями завжди були мої сестри і мама. Ну мамі все не розкажеш та і не всі проблеми вирішить. А от сестри є сестри! Там ні завісті не може бути та і завжди в курсі всіх подій...сестри то ж рідна кровинка у мене хоч і двоюрідні. Так що рідні завжди допоможуть, а подруг буде ще багато!

Morkovka вне форума  
Старый 29.04.2009, 16:17   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Ще є у так званих подруг "хороша"звичка!!!
Для прикладу є хлопець,з яким ніхто не зустрічається,і мало хто звертає увагу.Тут з ним починаєш зустрічатись ти,і відразу всі починають з ним теж хотіти зустрічатись.Спрацьовує жіноча заздрість!!!Починаються інтриги.
Мені відкрились очі на моїх подруг,коли вони показали своє ставлення до мого чоловіка!!!Г..... я багато почула тоді. Добавлю що то подруги,яким вже далеко за 30 і ще не були заміжніми.Вже й мабуть і небудуть...Я в шлюбі вже досить давно,але ту розмову мабуть не забуду ніколи!!!
Виною всьому жіноча заздрість!!!!!
Дам хорошу пораду!!!
Ніколи не слухайте чиїсь поради стосовно своїх відносин з чоловіками!Слухайте своє сердце та розум!!!
LuK вне форума  
Старый 02.05.2009, 12:43   #5
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Жіноча заздрість це саме страшне що може бути...на фоні цього будуть постійні сварки і непорозуміння. Чого ж у чоловіків такого немає?

Nastynya вне форума  
Старый 04.05.2009, 17:33   #6
Sweet
Почесний користувач

Вес репутации: 28 Sweet скоро стане відомим
Отправить сообщение для Sweet с помощью ICQ

А в мене така ще фігня(називаю, як є) була..блін, з самого дитинства в мене була найкаща подруга...ми з нею були прям нерозлий вода...взагалі, з дитинства є що згадати...
І ось минулого літа ми з нею посварились..це просто жах був...і я досі відчуваю, що образа не пройшла..замість того, щоб нормально налагодити відносини, вона знайшла іншу найкращу подругу...ще й до того ж переїхала в Полонне..ми з нею тепер просто спілкуємось..на вихідні приїхала, а напруження все-таки відчувається через таку кількість часу...ось ми тепер втрьох спілкуємся, але чогось не схоже на справжню дружбу, чесно кажучи...
що ж мені робити??? може,ви щось порадите???я...це питання намагаюсь розв"язати майже рік..навть не знаю, що ще сказати...
тепер я розумію, що найкращу подругу легко втратити..в неї одразу з"являється живий інтерес до якоїсь іншої..а ти просто краща подруга в спогадах...
Sweet вне форума  
Старый 04.05.2009, 17:46   #7
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

А ти її ще вважає своєю кращою подругою??? Я думаю, що якщо вона легко знайшла тобі заміну то краще звузити ваше спілкування до формального.

Nastynya вне форума  
Старый 04.05.2009, 18:09   #8
Sweet
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Nastynya Посмотреть сообщение
А ти її ще вважає своєю кращою подругою??? Я думаю, що якщо вона легко знайшла тобі заміну то краще звузити ваше спілкування до формального.
А ми з нею так і спілкуємось..що ж ще робити в цьому випадку?
тепер в мене нема найкращої подруги...як кажуть, виною всьому може бути як і хлопець, так і ще одна подруга...в моєму випадку цілий букет...до речі, основа сварки - хлопець..він їй подобався, але взаємності як такої не було..і через те, що він почав звертати на мене увагу все почалось...якби можна було б повернути час назад...але ж ні..було б занадто легко жити...
Sweet вне форума  
Старый 04.05.2009, 18:28   #9
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Та не побивайся ти так! Це нехай вона плаче за тобою, бо ти їй вірною подругою була. Треба цінувати те, що є, а не те що було. Тим паче, що вини твоєї нема...значить вона тобі не довіряла.

Morkovka вне форума  
Старый 04.05.2009, 19:22   #10
Sweet
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Morkovka Посмотреть сообщение
Та не побивайся ти так! Це нехай вона плаче за тобою, бо ти їй вірною подругою була. Треба цінувати те, що є, а не те що було. Тим паче, що вини твоєї нема...значить вона тобі не довіряла.

всеодно не можу змиритись...бачу, що доведеться...хех..дружба - хитка штука...
за 12 років ох як я до неї звикла...ну, нічого..нагадався старий добрий девіз:"все, що б не робилося, все на краще"...
Sweet вне форума  

Закладки

Метки
непорозуміння

Опции темы
Опции просмотра