Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 13.08.2008, 13:15   #21
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки
Exclamation

<div class='quotetop'>(Морковка @ 13.8.2008, 13:09) [snapback]47765[/snapback]</div>
Цитата:
Ikke, надмірне вживання кави, що містить кофеїн, діє на організм збудливо. Є люди, на яких кофеїн надає негативну дію. У них може на шкірі виникнути екзема, деякі алергічні реакції. Тому мій косметолог не радить мені вживати такий напій. Десь колись, я можу собі це дозволити:)
[/b]
та, фігня це все будь-якого напою нахлебайся, то тоді як не зтошнить то понос нападе, так що про шкідливість тут не дуже й доречно... кожному своє...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 13.08.2008, 17:18   #22
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 115 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Полюбляю ще замість кави випипи зелений чай САУСЕП!!!Смак супер!!Раджу попробувати!!!А зараз у жару тільки на пиво холодне тягне)))Ні чай ні кава не лізе :roll: Хіба що у 6 ранку ще каву можу випити,поки нема жари!!!
Старый 13.08.2008, 23:43   #23
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 30 Anykey скоро стане відомим

Досить цікавим є парагвайський чай мате. Чимось подібний до зеленого чаю, а за дією - до кави, але без побічних дій на серце. Колись його непогано робили у "Ватрі", і подавали в калєбасах з бутилочної тикви і з трубочкою-бамбільйо. Пробував робити дома, в звичайній чашці - зовсім не те.... ;)
Anykey вне форума  
Старый 14.08.2008, 10:20   #24
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
<div class='quotetop'>(Морковка @ 13.8.2008, 13:09) [snapback]47765[/snapback]</div>
Цитата:
Ikke, надмірне вживання кави, що містить кофеїн, діє на організм збудливо. Є люди, на яких кофеїн надає негативну дію. У них може на шкірі виникнути екзема, деякі алергічні реакції. Тому мій косметолог не радить мені вживати такий напій. Десь колись, я можу собі це дозволити:)
[/b]
8-) І я теж таке чула! А ще якщо пити багато кави з великим вмістом кофеїну то шкіра пожовтіє!

Nastynya вне форума  
Старый 14.08.2008, 10:55   #25
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

ага, на язику...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 14.08.2008, 11:17   #26
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Саусеп теж смакувала)) Я правда не любитель зеленого чаю, але мені він сподобався

Morkovka вне форума  
Старый 14.08.2008, 16:12   #27
Bolivar
Як Валя Котик

Вес репутации: 28 Bolivar поки що незрозуміло

Я за чай, кофе вообще не пью.
Старый 02.10.2008, 09:45   #28
kalebas
Гість

Вес репутации: 0 kalebas поки що незрозуміло

Да, мне Сауасеп тоже нрвится, хотя тоже люблю больше чёрный чай. я покупаю чай здесь www.zavarka.kiev.ua Да что там говорить такой развесноц чай весь вкусный. Там и какието белые чаи есть. Раньше и подумать нельзя было. Надо будит попробовать.
kalebas вне форума  
Старый 02.10.2008, 11:35   #29
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 58 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

А я в ватрі люблю посидіти!Чай вкусненький і пірожена! :D/

IIIkinep вне форума  
Старый 02.10.2008, 14:08   #30
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
З подеділка перейшла на зелений чайок з медом :D/ , дуже вже багато відкліків почула позитивних от і вирішила спробувати.
Спочатку взагалі не сподобався, пила через силу, а зараз за милу душу.

Nastynya вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра