Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 01.01.2008, 14:45   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Тут публікуємо оцінку кожного треку та вісімку тих хто пройшов відбірковий раунд який знаходиться по слідуюцій ссилці http://shepetivka.km.ua/forum/index.php?showtopic=1094
Старый 01.01.2008, 15:05   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Thunder - невпинно продовжує показувати стабільний рівень своєї майстерності. В цього хлопця є свій стиль і дуже велика ймовірність виграти батл. Трек в стилі олдскул наганяє приємні спогади))

Ramadzan викладував трек але слів було взагалі не чути. Повторної викладки не було тому і пролетів. Але якось погравшись з фільтрами таки відділив вокал і зрозумів що хлопець написав доволі непоганий текст, хоча і не по тему раунду. Удачі тобі! Особисто я спостерігаю прогрес.

tip vs. K-2 дуже важко було визначити переможця цієї пари. Але виграв таки tip за рахунок того що K-2 частіше не попадав в біт та його слова були трохи ближче по суті до теми раунду

Shahmat_Shaha пройшов за рахунок свого неповторного стилю виконання і дещо важчої форми читки. Але я би порекомендував попрацювати над дикцією при чому суттєво...я вже 2 раунд слухаю твої треки з подвійним напруженням

КаLяN молодець але тобі не пощачтило із суперником)) Хоча тему ти мабуть не зрозумів..і написав текст схожий на відбірковий раунд

DMX не буду описувати твій трек. Просто скажу на майбутнє що із за того що ти прошов в 2 раунд через те що одна пара не прислала свої треки, я буду дуже і дуже серйозно прослуховувати твої роботи.

Ось такі оцінки)) Чекаєм ваших коментаріїїв
Старый 01.01.2008, 15:35   #3
ШАХА
Як Валя Котик

Вес репутации: 31 ШАХА поки що незрозуміло
Отправить сообщение для ШАХА с помощью ICQ

Os, дякyю зa рeцeнзiю. що до дикціi,тo я мaю дуже сильний польский aкцeнт i мeнi дуже важко читaти по-російські та по-українські,xоча дуже старaюся :-
ШАХА вне форума  
Старый 01.01.2008, 16:38   #4
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 39 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

пацани, тож Белий прислав трек!!!http://shepetivka.km.ua/forum/index.php?showtopic=1094

ось ссилка, і навіть писали

Thunder - Выше травы, громче воды

tip - Выше травы, громче воды

K-2 - Выше травы, громче воды

Белый - Выше травы, громче воды

ПРИНЯТО

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 01.01.2008, 17:34   #5
Ramadzan
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Ramadzan поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ramadzan с помощью ICQ

Мне с соперником не повезло я Thundera давно знаю и знал что если он захочит выиграть етот батл он его выйграет но без борьби было б ему не интересно
Старый 01.01.2008, 18:22   #6
KaLяN
Гість

Вес репутации: 0 KaLяN поки що незрозуміло

Shahmat_Shaha Желаю тебе успехов в дальнейшей борьбе!Os ты прав, соперник мне попался не из легких, но я мог бы дать ему бой если бы понял до конца тему! Большое спасибо ВаДяНу за то что он дал идею организовать этот BATTLE!Он помог расскрытся многим парням!
KaLяN вне форума  
Старый 02.01.2008, 13:46   #7
Dj Os
~форумний дідько~

Блін ВаДян, ось шо значить кінець батлу перед новим Роком)))) Провтикав блін. Тоді DMX хай вибачає але далі проходить Бєлий)
Старый 02.01.2008, 13:51   #8
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 39 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

ДЯКУЮОС, ЩО ЗВЕРНУВ УВАГУ... АТО Я вже думав ...
і ще одне... не забуть виправити на стартовій-раз;
два - не хоч тему якусь дати шоб обійшлося без "обсіраловки"...
впрінципі мені парельно... але...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 02.01.2008, 15:26   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Ну якщо реально прикинути то вже кожен трохи гнав на інших в своїх треках. Але це не значить шо це реально війна. Просто я хочу прощупати всі аспекти МС, а без реального батлу ніяк. Так що побачим хто на що здатен))
Старый 07.01.2008, 14:35   #10
PaDre
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 PaDre на шляху до кращого
Отправить сообщение для PaDre с помощью ICQ

Так получилось что меня не было в городе, при объявлении результатов, но надо было продолжать, поэтому второй судья вынес приговор самостоятельно... немножко у нас разошлись мнения, но что сделано, то сделано

Это мое мнение:
Thunder vs. Ramadzan... Thunder - чесно сказать в отборочном раунде я услышал больше, возможно тема немного сломила. А так все пи*дато - жестко и с техникой... Ramadzan - очень жаль что ты не выложил переписаный трэк, хотелось бы услышать... из-за этого и вылетаешь

tip vs. K-2 - я отдаю предпочтение К-2, немного непопадал, но по тексту и задумке раскрытия ты сделал лучше... но все-таки tip - ты в следующем раунде, удачи

Shahmat_Shaha vs. КаLяN - Калян неплохо (лучше чем в отборочном), но Шаха лучше раскрыл тему...хотя это вопрос спорный (кача у тебя нету, и помойму ты не чувствовал такт, в этом Калян выше)

BigBoom vs. Белый - Белый ты едешь дальше, довольно неплохо раскрыл тему, хотя...("всем моим врагам ******" - такие фразы не украшают стиль, и не приводят к уважению, подумай над этим) удачи

Удачи всем прошедшим дальше...

Всем кто вылетел отдельный рэспект...услышимся

хочешь знать больше, нажми сюда
PaDre вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра