Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Гумор та розваги Місце для підняття настрою

Старый 16.12.2006, 00:14   #11
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Звукорежиссер з Шепетівки??? може ти хочеш сказати майбутній?
Старый 16.12.2006, 02:26   #12
kozak
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 kozak поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(DjOs @ 16.12.2006, 0:14) [snapback]6477[/snapback]</div>
Цитата:
Звукорежиссер з Шепетівки??? може ти хочеш сказати майбутній?
[/b]
Ні, не майбутній, а теперішній. Він займається організацією музикального
супроводу в команді «Старий друже», і навчається на третьому курсі в університеті.

А чому ти такий здивований цим фактом?
kozak вне форума  
Старый 16.12.2006, 13:44   #13
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Не знаю...дико якось шо навіть в нашоу місті задрипаному є якісь толкові люди, а групу от я не знаю
Старый 16.12.2006, 20:11   #14
kozak
Шепетівчанин

<div class='quotetop'>(DjOs @ 16.12.2006, 13:44) [snapback]6489[/snapback]</div>
Цитата:
Не знаю...дико якось шо навіть в нашоу місті задрипаному є якісь толкові люди, а групу от я не знаю
[/b]

Толкові люди є кругом, тільки талант проявляється в певній атмосфері. Якщо подивитись на «зірок» московських, то там корінних москвичів напевно цілий нуль. Всі приїжджі: Ротару, Кобзон, Корольова, Овсієнко і т.д. Думаю, якщо добре понишпорити то і серед «еліти» можна знайти уродженців Шепетівки.

А група «Старий друже» тільки зараз починає шевелитись, хоча була створена років з п’ять тому. Колектив формується з студентів факультету. Прийшли нові студенти, реально з’явилось пару чоловік яким подобається ця справа, тобто КВН, от і почали «створювати» нові шутки, номери, шукають спонсорів. З цієї осені почали займати призові місця. Можливо, приїдуть і в Шепетівку, всяке в житті буває. Можете почекати, а якщо не терпиться то можете і запросити.
kozak вне форума  
Старый 16.12.2006, 20:40   #15
patrik
Гість

Вес репутации: 0 patrik поки що незрозуміло
Отправить сообщение для patrik с помощью ICQ

Я від іменні команди "старий друже" Дуже дякую вашому містечку за Олежика, користуючись моментом дякую його мамі та батькові за ту чорнобильську ніч, після якої родився наш звукорежисер з тугенькою но шикарною попою.
P.S. :hah: Члєн команди :---)
Іще до уваги на цьому сайті викладаються іноді фотки кому цікаво заглядайте http://foto.meta.ua/displayimage.php?album...=65&sort=dd
patrik вне форума  
Старый 16.12.2006, 20:50   #16
kozak
Шепетівчанин

<div class='quotetop'>(GoBLin @ 16.12.2006, 20:14) [snapback]6531[/snapback]</div>
Цитата:
Команда прикольная, хотя наша "ЛОПАТА" всё круче будет..)) Гі..)
[/b]

Що значить наша «Лопата», ця команда з Шепетівки?

kozak вне форума  
Старый 16.12.2006, 22:01   #17
DiMicH
Як Валя Котик

Вес репутации: 32 DiMicH поки що незрозуміло

Я, наприклад ще не бачив виступу нашої команди.Ну хоть розкажіть як вони в ділі.Наведіть хтось приклад. :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:
Старый 17.12.2006, 07:50   #18
kozak
Шепетівчанин

<div class='quotetop'>(DiMicH @ 16.12.2006, 22:01) [snapback]6542[/snapback]</div>
Цитата:
Я, наприклад ще не бачив виступу нашої команди.Ну хоть розкажіть як вони в ділі.Наведіть хтось приклад. :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:
[/b]
Поясніть чому всі кажуть що це "наша" команда? Адже вона заснована в Рівному, на базі економіко-гуманітарного університету (РЕГІ).

Як вони виступають не знаю, але знайшов офіційний перелік перемог. Думаю, що їх варто було б подивитись. Вирішуйте самі наскільки чудова ця команда.

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
Заснована 24 жовтня 2002 року на базі студентського театру естрадних мініатюр "Темп" та збірної команди КВН економічного та факультету ЗФКіС "Шитфіс". Перший капітан Андрій Бабин. Назва команди пішла з прислів'я: "Сміятися після слова "лопата"". У першому ж виступі на VIII відбірковому фестивалі чемпіонату команд КВН Рівненщини, "Лопата" перемогла і отримала звання "Відкриття сезону 2002 - 2003 року". В цьому ж сезоні команда стала чемпіоном Рівненської області. У 2006 року у фіналі Х чемпіонату "Лопата" знову виборола цей титул.

Команда КВН "Лопата" чотири роки поспіль ставала володарем Супер - Кубку КВН Рівненської області. Лауреат Міжнародних фестивалів СТЕМів "Шалантух" 2002, 2003, 2004, 2005 років.

З 2003 року, команда - член Асоціації КВН України. Лауреат фестивалів команд КВН України "Жемчужина у моря", м. Одеса 2003, 2004, 2005(переможець) років. Фіналіст сезону 2003 - 2004 року ігор "Студентської ліги України". Учасник розіграшу "Кубку асоціації команд КВН України" сезону 2004 - 2005 року, учасник Студентської ліги 2005-2006 рр.

Володар Гран - Прі XIV Міжнародного фестивалю СТЕМів "Шумный балаган - 2005", м. Брянськ, Росія, у 2006 році переможець XV фестивалю.

Переможець 22 "Международного фестиваля СТЭМов и команд КВН "Юмористическое противостояние - 2006" (м. Новомосковськ, Тульської обл., Росія).

Учасник телевізійного проекту "КВН - фест" "Южна ліга України", м. Одеса, 2005 рік.

Лауреат Міжнародного фестивалю "Підляська осінь - 2005", м. Більськ - Підляський, Польща.

У 2004 році учасники команди стали засновниками міської молодіжної громадської організації "КВН - міста Рівне". А з 2005 року громадська організація "КВН - міста Рівне" стала організатором відкритої Рівненської "Юніор - ліги КВН".[/b]
kozak вне форума  
Старый 17.12.2006, 11:04   #19
patrik
Гість

Вес репутации: 0 patrik поки що незрозуміло
Отправить сообщение для patrik с помощью ICQ

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
ніч, після якої родився наш звукорежисер з тугенькою но шикарною попою. [/b]
Алєжка не обіжайся ет шютка щоб форум був веселий і можна було б посміятись а хто тебе знає то всі знають який ти хороший человек. :multi:
patrik вне форума  
Старый 26.12.2006, 19:19   #20
kim
Гість

Вес репутации: 0 kim поки що незрозуміло
Отправить сообщение для kim с помощью ICQ Отправить сообщение для kim с помощью MSN

Vent, da zanimayus KVNom, no vot sei4as yje reje, v armii ustayu. A tak ho4y o4en prodoljat igrat i prodvigatsa:)
kim вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра