Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 26.03.2011, 22:26   #1
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™
Unhappy Бутіки "по-шепетівськи"

Мимоволі згадую сьогоднішній похід по нашим магазинчикам взуття і щелепа ще досі відвисає від тих сфотографованих у пам"яті цінників на шкіряному взутті.... 770 грн....1120 грн....1000 грн.... найменшу ціну за пару чобіток на весну почула 460 грн, але якість взуття зовсім не радує Я собі разів з 10 задавала питання....звідки люди мають взяти такі суми, щоб придбати собі пару нормального якісного взуття в Шепетівці? Мабуть більшу половину зарплати. До того ж якість того італійского взуття куди гірша за ціну! Знаєте я ще дивуюся нашим магазинам "бутікам", які примудряються взуття з позаторішніх "колекцій" продавати за 700 грн! В той час як, наприклад, у Рівному можна по знижках купити хороше фірмове шкіряне взуття від 300 до 600 грн з осінньої колекції, а нове за ту ж таки 1000-1200 грн. але давайте не будемо рівняти якість обслуговування, якість товару і оренду залу. Мабуть я просто звикла скуплятися у іншому місті, але не розмію як можна свідомо викидати гроші за пару шкіряного взуття вартістю в 1000 грн сумнівної якості. Наші підприємці подуріли! Чи це я тільки так думаю?

Morkovka вне форума  
Старый 27.03.2011, 08:52   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Бутіки "по-шепетівськи"

цілком з тобою згідна.продають в нас Г.... по завишеним цінам.
дуже полюбляю хороше взуття,і купую його теж в Рівне в основному.там хоть вибір великий та ціни нормальні.інколи навіть можна придбати якісне взуття з 50-70% знижкою.
а в нашому місті в Єдемі інколи можу ще щось купити. і в суботу на проспекті біля Ватри стоїть жінка з Житомира.в неї теж раніше купляла непогане взуття.(хотя теж дороге)
Старый 27.03.2011, 09:39   #3
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 34 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість

ми купуємо в "Топасі" переважно.хоч трохи і дорогувато але на мій погляд там взуття якісне.відходити в парі взуття 3-4 сезони майже кожен день це напевно показник.
praporschik вне форума  
Старый 27.03.2011, 10:18   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

більше чим ціни та ассортимент мене ще веселить сама назва тих магазинів,що іменують себе "бутіками"
власники тих лавок,які по модному називають "бутіками", хоть би заглянули спочатку у гугл що це слово означає.
Старый 27.03.2011, 10:27   #5
monax
Guest

По умолчанию Re: Бутіки "по-шепетівськи"

Хорошо хоть не пишут кирилицей "шопы")))))

Сам покупаю в основном в "Топасе". Во-первых, обувь там действительно хорошая, во-вторых, цены не выше общегородских, в-третьих, знаю хозяев, ну и самое главное в-четвёртых - мне туда идти недаеко, на один этаж спуститься))))
Единственное что берцы покупал на базаре на это болото...

Старый 27.03.2011, 11:17   #6
makar75
Почесний користувач

Вес репутации: 31 makar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистість

А где Этот "Топас" находится и какой обувью там торгуют?
makar75 вне форума  
Старый 27.03.2011, 11:18   #7
jaruto
Почесний користувач

Вес репутации: 48 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Отправить сообщение для jaruto с помощью ICQ Отправить сообщение для jaruto с помощью Skype™

напротив "Подолянки"
jaruto вне форума  
Старый 27.03.2011, 11:24   #8
makar75
Почесний користувач

Вес репутации: 31 makar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистість

Блин ну я там был,правда оч.давно,на то время честно скажу асортимент меня не порадовал.
makar75 вне форума  
Старый 27.03.2011, 11:26   #9
monax
Guest

По умолчанию Re: Відповідь: Бутіки "по-шепетівськи"

Цитата:
Сообщение от makar75 Посмотреть сообщение
А где Этот "Топас" находится и какой обувью там торгуют?
Проспект, дом №41.
Обувь, в принципе, там всякая, выходной - понедельник, но частенько открыто.
Кстати, хозяева там торгуют сами, не брезгают)))) И они действительно разбираются в обуви, это не наёмная девочка, у которой спросить можно только про размеры....

Старый 27.03.2011, 11:28   #10
monax
Guest

По умолчанию Re: Відповідь: Бутіки "по-шепетівськи"

Цитата:
Сообщение от makar75 Посмотреть сообщение
Блин ну я там был,правда оч.давно,на то время честно скажу асортимент меня не порадовал.
Ну, на вкус и цвет....

Закладки

Метки
"по-шепетівськи", бутіки

Опции темы
Опции просмотра