Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Освіта в Шепетівці Обговорення освіти в Шепетівці, викладачів, навчальних закладів

Старый 24.11.2010, 10:10   #1
Гість452
Guest

По умолчанию Грошове питання в школах

Про Можейко це окрема розмова. Те, що вона вступила в партію регіонів, хай буде на її совісті. Значить вона розділяє політику свого однопартійця Табачника, який про галичан каже, що це "лакеи, едва научившиеся мыть руки".

А про директорів загалом це ви зря. Батьки гроші здають по всій Україні. І в інших країнах теж є благодійні фонди при школах. Біографію Білла Гейтса почитайте, як батьки купляли за свої гроші комп'ютери в школу.

Хоча і не виключаю, що хтось може собі бере на ремонтах і відкатах при закупівлі техніки. І то зараз з цим важко. З лікарями не порівняти, там беруть просто відкрито перед операцією.

Старый 24.11.2010, 10:35   #2
KrOt
Почесний користувач

Вес репутации: 35 KrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайту
По умолчанию Відповідь: II сесія міської ради

Президент України Віктор Янукович назвав протестуючих підприємців корупціонерами

почитайте (http://news.bigmir.net/ukraine/352089/) про їхнього лідера

---------- Додано о 10:35 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 10:28 ----------

ви мабуть директор,скажіть мені,чого батьки повині здавати гроші,хоч казали,що це добровільно,ще не встиг переступити поріг школи,а вже кричать чи ви здали гроші,а вони спитали людей,чи в них є гроші,що в нас місто дуже розвинено індустріально,а може люди кредіти взяли і не знають як його віддати,біографії читати не буду,бо це друга держава,нам треба собі державу будувати,але коли такі зеки проходять,то вибачте.Глянте на директора 2 школи на її шубу норкову,за заробітню платню купила...
Просто пора схаменутись
KrOt вне форума  
Старый 24.11.2010, 10:53   #3
Гість485
Guest

Цитата:
Сообщение от Toha Посмотреть сообщение
Президент України Віктор Янукович назвав протестуючих підприємців корупціонерами

почитайте (http://news.bigmir.net/ukraine/352089/) про їхнього лідера

---------- Додано о 10:35 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 10:28 ----------

ви мабуть директор,скажіть мені,чого батьки повині здавати гроші,хоч казали,що це добровільно,ще не встиг переступити поріг школи,а вже кричать чи ви здали гроші,а вони спитали людей,чи в них є гроші,що в нас місто дуже розвинено індустріально,а може люди кредіти взяли і не знають як його віддати,біографії читати не буду,бо це друга держава,нам треба собі державу будувати,але коли такі зеки проходять,то вибачте.Глянте на директора 2 школи на її шубу норкову,за заробітню платню купила...
Просто пора схаменутись
Батьки здають добровільно. Кожного року проходить батьківська конференція, де кожен клас делегує 2 представника. На цій конференції приймається, чи будуть добровільні пожертвування в фонд школи. Більшість на цій конференції за батьками, які самі голосують, щоб у цьому році всі здавали, наприклад, по 7 гривень. Ніхто їх не змушує.

Щоправда, вони самі розуміють, що без цих грошей не буде ні телевізора, ні двд, ні комп'ютера в кабінетах. Бюджетні гроші виділяються в основному на капітальний ремонт системи опалення і подібні речі. Навіть парти та стіни фарбують перед кожним навчальним роком виключно на гроші батьків.

Можейко дійсно дуже круто піднімає планку в цих питаннях. Там просто при вступі іноді питають "Чим ви можете допомогти школі?".
Але ліцей - найкраща школа в області по результатах. Учні майже щороку перемагають на всеукраїнських олімпіадах та регулярно приймають участь у міжнародних.

Крім того, батьки не хочуть проблем для дитини з оцінками, бо треба у випускних класах зависити оцінки для атестату. Дітки замість підручників сидять у контакті, а поступати хочуть усі.

Так що в цій "корупції" зацікавлені також і батьки.

Старый 24.11.2010, 10:58   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

не питання,школі потрібно допомагати.
Допомагати дітям - святе діло.
але куди ж тоді йдуть кошти з бюджету?яки виділяє держава на освіту?якщо все робиться за кошт батьків...
дело ясно,что дело темное....
LuK вне форума  
Старый 24.11.2010, 11:00   #5
Гість664
Guest

Цитата:
Сообщение от LuK Посмотреть сообщение
не питання,школі потрібно допомагати.
Допомагати дітям - святе діло.
але куди ж тоді йдуть кошти з бюджету?яки виділяє держава на освіту?якщо все робиться за кошт батьків...
90% бюджетних коштів ідуть на зарплату вчителям, техперсоналу, опалення, світло і т.д. Пичому ідуть субвенціями з державного бюджету, бо Шепетівка дотаційна.

Старый 24.11.2010, 11:05   #6
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

я не про ті кошти.я про кошти що виділяються на поточний ремонт і оновлення матеріально -технічної бази.
п.с.прибирання класів технічками оплачується самими батьками учнів.виявляється прибирати класи не їх обов"язок)))
ремонт у класах вони теж безкоштовно не ро***ть...
LuK вне форума  
Старый 24.11.2010, 11:21   #7
Гість451
Guest

Цитата:
я не про ті кошти.я про кошти що виділяються на поточний ремонт і оновлення матеріально -технічної бази.
п.с.прибирання класів технічками оплачується самими батьками учнів.виявляється прибирати класи не їх обов"язок)))
ремонт у класах вони теж безкоштовно не ро***ть...
Коли я вчився, класи самі учні прибирали, мили підлогу, чергування було. Тепер це не модно, технічкам легше заплатити.
Але технічкам зарплату батьки не платять, бо миття коридорів оплачує школа. І мити їх треба кілька разів на день, на відміну від кабінетів.

P.S. На поточний ремонт іноді взагалі нчого не виділяється. Все з позабюджетних коштів.

Старый 24.11.2010, 11:38   #8
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Цитата:
Сообщение от Гість451 Посмотреть сообщение
Коли я вчився
а я працюю у школі...то трохи більше знаю.
LuK вне форума  
Старый 24.11.2010, 12:16   #9
Гість7854
Guest

Цитата:
а я працюю у школі...то трохи більше знаю.
На жаль, поки крім багатозначущого "дело ясно,что дело темное...." жодних фактів по суті ви не сказали

Старый 24.11.2010, 12:20   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

а толку?що це змінить?перестануть гроші вимагати?чи почнуть виділяти більше?
проблема існує і її не уникнути писаниною на форумах,навіть з фактами хто ,де ,коли і скільки.
Табачник пропонував ввести у статут школи перелік платних послуг.І щоб батьки перареховували гроші не у кишеню а на банківський рахунок школи.
цікаво коли таке запровадять?і чи запровадять взагалі.
бо за конституцією освіта у нас безкоштовна)))

Последний раз редактировалось LuK; 24.11.2010 в 12:24..
LuK вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра