Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 21.10.2010, 22:43   #11
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 23 cehuen на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Опитування і соціологія

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Ой не треба тут лякать страшно. Фаворити стали відомі, я думаю мало хто їх список оспорить)
На рахунок якшо безробітний то вже нема кампа дуже помиляєтесь)
І взагалі покажіть точніше опитування. Я такого не бачив. І якшо вам так не подобається це то нашо тут ця демагогія?

---------- Додано о 21:34 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:33 ----------

Блін нарегались тут сразу після запуска голосування і лічать шо точне а шо ні. За гостей взагалі мовчу. Малувата репа тут права качать
Це Слісарчук фаворит ? У такому випадку - це новий анекдот.....
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 22:45   #12
підтримую
Guest

Цитата:
Сообщение от Гість512 Посмотреть сообщение
Ви ще не враховуєте тих, у кого немає грошей на комп з Інтернетом. Тобто до пенсіонерів плюсуйте безробітних та більшість тих, хто старше 40 років.

Відмінусуйте шепетівчан, які вчаться у Києві чи Рівному чи ще десь, мають тимчасову прописку там, а тут голосують на форумі. І також "штабних" та родичів кандидатів, які бігають від компу до компу.

Короче, голосування "страшно далеко от народа".
Підтримую. По перше голосування різко припинилося, оскільки всі, кому треба було вже проголосували для створення липового рейтингу, використали свою можливість. Протие зверніть увагу,скільки відвідувачів теми "місцеві вибори" - майже 13 000. Незацікавленим людям лінь реєструватися заради галочки, а от висловити свою думку може кожний, а це означає, що найбільш реальним рейтинг виходить у Полодюка і Синюти, атже саме прихильники цих двох кандидатів ведуть більше всього дискусій. Абсолютно незрозумілий рейтинг Антонюка. Його тут тільки лають, ніхто не захищає, а рейтинг найбільший. Схожа ситуація і в Шайноги і Слесарчука (цих менше лають). У мене підсумок один. Мером буде або Синюта, або Полодюк, всі решта поза конкуренцією.

Старый 21.10.2010, 22:46   #13
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

За слєсарчука вам вище написали. Судячи по всьому накрутчики голосів краще спрацювали ніж в інших кандидатів) Тому шо піар слєсарчука з разних акаунтів почався ше зимою зі славнозвісної акції по очистки льоду
Старый 22.10.2010, 23:19   #14
patriot
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 patriot поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от cehuen Посмотреть сообщение
Це Слісарчук фаворит ? У такому випадку - це новий анекдот.....
Анекдот це коли у фаворитах партобранець від регіоналів, а не Слєсарчук. Довго сміявся коли рейтинг побачив на чолі з таким фаворитом. Моя порада - спробуйте безкоштовно вступити до медучилища, може саме вам і повезе....

---------- Додано о 23:19 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:13 ----------

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
За слєсарчука вам вище написали. Судячи по всьому накрутчики голосів краще спрацювали ніж в інших кандидатів) Тому шо піар слєсарчука з разних акаунтів почався ше зимою зі славнозвісної акції по очистки льоду
Так у Синюти він ще почався із славнозвісного тендеру по аренді нашого "ринку" на Проспекті (встановлення парканчиків та іншого), а в Полодюка - з перейменування доброї половини наших місцевих вулиць. Чим же вам піар Слєсарчука недовподоби?
patriot вне форума  
Старый 26.10.2010, 16:13   #15
novyj
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 novyj на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

ГОЛОЧУВАННЯ, ЯКЕ ПРОВОДИТЬСЯ В ДАНІЙ ТЕМІ ВВАЖАЮ АБСОЛЮТНО НЕОБЄКТИВНИМ. вЧОРА ПОБАЧИВ ЩЕ ОДНЕ ГОЛОСУВАННЯ, АЛЕ ВКОНТАКТІ http://vkontakte.ru/topic-20566275_23396657
ЧЕСНО, Я ТОМУ ГОЛОСУВАННІ ДОВІРЯЮ НАБАГО БІЛЬШЕ, АДЖЕ ТАМ МОЖЕ ПРОГОЛОСУВАТИ ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО НАСПРАВДІ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ВКОНТАКТІ, А СФАЛЬСИФІКУВАТИ МАЙЖЕ НЕМОЖЛИВО. СЛЕСАРЧУК НА ПЕРШОМУ МІСЦІ - ЦЕ ПРИЄМНО!!! НЕХАЙ ТАМ НАВІТЬ І МОЛОДЬ ПЕРЕВАЖНО ГОЛОСУЄ, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛЬНИЙ!!!
novyj вне форума  
Старый 26.10.2010, 16:28   #16
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

та бред те голосування в контакті теж.хто в ньому висить?одна молодь.яка одного Слісарчука і Дячука мабуть знає,бо в контакті з ними і познайомились ))) вони там всім спам слали)))
і молодь ця,як правило,або ще не має право голосу через вік,або студенти що навчаються в іншому місті.і голосувати не приїдуть....
то хоть в контакті проголосують)))

---------- Додано о 16:28 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:27 ----------

реальний результат буде 1 числа
Старый 26.10.2010, 16:29   #17
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 23 cehuen на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от novyj Посмотреть сообщение
ГОЛОЧУВАННЯ, ЯКЕ ПРОВОДИТЬСЯ В ДАНІЙ ТЕМІ ВВАЖАЮ АБСОЛЮТНО НЕОБЄКТИВНИМ. вЧОРА ПОБАЧИВ ЩЕ ОДНЕ ГОЛОСУВАННЯ, АЛЕ ВКОНТАКТІ http://vkontakte.ru/topic-20566275_23396657
ЧЕСНО, Я ТОМУ ГОЛОСУВАННІ ДОВІРЯЮ НАБАГО БІЛЬШЕ, АДЖЕ ТАМ МОЖЕ ПРОГОЛОСУВАТИ ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО НАСПРАВДІ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ВКОНТАКТІ, А СФАЛЬСИФІКУВАТИ МАЙЖЕ НЕМОЖЛИВО. СЛЕСАРЧУК НА ПЕРШОМУ МІСЦІ - ЦЕ ПРИЄМНО!!! НЕХАЙ ТАМ НАВІТЬ І МОЛОДЬ ПЕРЕВАЖНО ГОЛОСУЄ, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛЬНИЙ!!!
Реальний результат буде у понеділок і то при умові , що не сфальсифікують.
cehuen вне форума  
Старый 26.10.2010, 16:31   #18
Admin
Адмін

Вес репутации: 47 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Зареєструвати нові псевдо акаунти вконтакті можна так само як і на цьому форумі. Але на відміну від адміністрації вконтакту ми ці акаунти вичисляємо. Там же навіть керівництво групи не має таких інструментів.
Тому якщо ваш кандидат не лідирує в нашому голосуванні ще не означає що якщо він лідирує у вашому то він лідирує в виборчих перегонах.

Admin вне форума  
Старый 26.10.2010, 16:41   #19
novyj
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 novyj на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от LuK Посмотреть сообщение
та бред те голосування в контакті теж.хто в ньому висить?одна молодь.яка одного Слісарчука і Дячука мабуть знає,бо в контакті з ними і познайомились ))) вони там всім спам слали)))
і молодь ця,як правило,або ще не має право голосу через вік,або студенти що навчаються в іншому місті.і голосувати не приїдуть....
то хоть в контакті проголосують)))

---------- Додано о 16:28 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:27 ----------

реальний результат буде 1 числа
100%. я ОСОБИСТО ДЛЯ СЕБЕ ВЖЕ ВИРІШИВ І ХОЧУ ЩОБ РЕЗУЛЬТАТ НЕ ВІДРІЗНЯВСЯ ВІД ГОЛОСУВАННЯ ВКОНТАКТІ)))
novyj вне форума  
Старый 26.10.2010, 16:42   #20
jhty
Guest

Thumbs up Відповідь: Опитування і соціологія

Нашим людям що не зроби і не дай все буде погано. У нас такий менталітет. Самі вибирають чорти що, а потім бідкаються. Хотіли нової влади - маєте! Зуби на полку. Тільки БЮТ!

Закладки

Опции темы
Опции просмотра