Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 20.10.2010, 22:49   #1
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 23 cehuen на шляху до кращого
Thumbs up Опитування і соціологія

Цитата:
Сообщение от Гість 5775 Посмотреть сообщение
Ви сильно помиляєтесь юначе! Вам відомо, що рейтинг Полодюка на даний час стрімко росте?
А якщо Ви, дивитесь на результати опитування то вони не репрезентативні. І заключаються в тому до скількох компів у кандидатів та їх оточення є доступ (за виключенням тих хто зареєструвався на сайті до початку виборів!).
Абзац... це не рейтинг , а піар....теж мені знайшли рейтинг із 70 голосів, до того ж голосування не охоплює різні вікові категорії та багато іншого. Але головне : це думка лише 70 чоловік із 20 000 виборців....
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 12:44   #2
Гістьіііі
Guest

По умолчанию Відповідь: Михайло Полодюк

Цитата:
Сообщение от cehuen Посмотреть сообщение
Абзац... це не рейтинг , а піар....теж мені знайшли рейтинг із 70 голосів, до того ж голосування не охоплює різні вікові категорії та багато іншого. Але головне : це думка лише 70 чоловік із 20 000 виборців....

І зроблений з компів міськвиконкому, які усі підключені до інтернету.

Старый 21.10.2010, 14:17   #3
Гість75754
Guest

Цитата:
А про це опитування мова і не йде. Бо воно взагалі нерепрезентативне.
Доречі виборців в Шепетівці понад 30 тис.

Старый 21.10.2010, 14:21   #4
cehuen
Патріот Шепетівки

а голосує 20-22 тис
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 14:24   #5
Гість777
Guest

Цитата:
а голосує 20-22 тис
якщо про кількість, що голосує то згоден

Старый 21.10.2010, 14:39   #6
cehuen
Патріот Шепетівки

Цитата:
Сообщение от Гість777 Посмотреть сообщение
якщо про кількість, що голосує то згоден
консенсус нарешті
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 17:09   #7
Admin
Адмін

Вес репутации: 47 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Відповідь: Опитування і соціологія

Взагалі то голосів отримано значно більше ніж ви пишете. В нашому опитуванні на форумі не включено голоси від гостей а також від осіб які були помічені в спробах накруток. В кінці голосування ми оприлюднимо ті голоси також, а зараз їх забрали щоб не вводити людей в оману.
Щодо голосів тільки з одного комп'ютера то як на мене це ніяким чином не спотворює картини адже всі члени родини голосують як правило однаково. Єдиним недоліком нашого опитування є те що не охоплено пенсіонерів.
Головну задачу наше опитування виконує - нам стали відомі фаворити перегонів. Альтернативних незалежних опитувань я не зустрічав, якщо у когось такі данні є був би вдячний якби поділилися з усіма.

---------- Додано о 17:09 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:04 ----------

До речі заради справедливості варто додати що Слєсарчук увійшов до фаворитів голосування все таки завдяки продуманій агітації середь молоді якої в нас більшість. Також дуже схоже на те що голосували всім виборчим штабом, але кожен зі своєї домівки)

Admin вне форума  
Старый 21.10.2010, 21:53   #8
cehuen
Патріот Шепетівки

Не так вже й давно на очі трапилась цифра, що в Україні до 14 млн пенсіонерів та інвалідів ( у нашому місті думаю відсоток не меньший ). Тому неохоплення такої категорії населення у опитуванні дає суттєву похибку
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 22:24   #9
Гість512
Guest

Ви ще не враховуєте тих, у кого немає грошей на комп з Інтернетом. Тобто до пенсіонерів плюсуйте безробітних та більшість тих, хто старше 40 років.

Відмінусуйте шепетівчан, які вчаться у Києві чи Рівному чи ще десь, мають тимчасову прописку там, а тут голосують на форумі. І також "штабних" та родичів кандидатів, які бігають від компу до компу.

Короче, голосування "страшно далеко от народа".

Старый 21.10.2010, 22:34   #10
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Ой не треба тут лякать страшно. Фаворити стали відомі, я думаю мало хто їх список оспорить)
На рахунок якшо безробітний то вже нема кампа дуже помиляєтесь)
І взагалі покажіть точніше опитування. Я такого не бачив. І якшо вам так не подобається це то нашо тут ця демагогія?

---------- Додано о 21:34 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:33 ----------

Блін нарегались тут сразу після запуска голосування і лічать шо точне а шо ні. За гостей взагалі мовчу. Малувата репа тут права качать

Закладки

Опции темы
Опции просмотра